Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
11
evvveettt hadi herkes kendi alyansının fotoğrafını koysun. alyans çok özel, çok güzel, çok anlamlı olmakla birlikte ömür boyu parmaktan çıkmayacağı için fonksiyonellik de çok önemli. alyans bakıyoruz ama şöyle içime sinen 'işte bu!!' diyebileceğim bir alyans göremedim. peki sizinkiler nasıl? ilk alyansın anlamı, önemi çok farklıdır. bu yüzden özenmek gerekiyor diye düşünüyorum.:uhm:

sonunda aldık, işte alyansım :)

Son düzenleme:
Olan var olmuyanınki var:mymeka: Hec düşünmüyosunuz:1closedeyes:

Güzelmiş skidatatlicadiarzu mutlulugunuz daim olsun

benimki düz alyans istemeyerek aldım ama mecburdum ühü salak kafam nolcek işte

benimki düz alyans istemeyerek aldım ama mecburdum ühü salak kafam nolcek işte

aa niye öyle diosun yaaaa
benimki bu afillilerden ama düzlere öyle özeniyorumki anlatamam.nişanlım istemedi ama hala gözüm onlara takılıyo çok seviyorum düz alyansları ben anneminki gibi istiyorum.evlenirken onlardan alıcam hiç şansı yok.gözüm kalıyo yaa vitrinlerde.

Olan var olmuyanınki var:mymeka: Hec düşünmüyosunuz:1closedeyes:

Güzelmiş skidatatlicadiarzu mutlulugunuz daim olsun

pardon ya :eek:

Amin inş. herkesin mutluğu daim olsun Allah herkese huzur ve bol sevgi versin :asigim::asigim:

güzelkız ister düz ister şekilli ne farkederki sonucta ikinizdede aynı amaçla takılmış bi model alyans varmı gerisi hikaye :asigim::asigim:

4200.jpg
:asigim:

skida sizinkiler çok güzelmiş,sade ve şık...a.s

Larisa valla aceleye hiç gerek yok karşına pattadanak çıkıveriyor :)) :tomato:

ben çok afilli olmamak kaydıyla afilli istiyorum, babanneminki bile düz ya :)) farkım olsun azıcık :)):1rolleyes:

claries seninki de güzel ve anlamlı. ben de yeşil altın istiyorum, daha şık duruyor.yerimseniben

bizim yüzüklerimizde ilk resimdekinin aynısı( bu arada resimleri nasıl alıp buraya kopyalıyoruz mesajdan alamadımda)

benim yüzüğüm çok düzz ozaman nedense beyaz ve düz bi model seçmiştim ama keşke öle almasaydım:KK43:

bvlgarı resmini koymama gerek yok herhalde ama netten hemen koyim :) benimki sarı 3lü olan valla cok beğenerek aldım zaten almaya gittgimizde aklımda olan tek yüzükdü

bvlgarı resmini koymama gerek yok herhalde ama netten hemen koyim :) benimki sarı 3lü olan valla cok beğenerek aldım zaten almaya gittgimizde aklımda olan tek yüzükdü

seninki de farklı ama benim parmaklar küçük olduğundan daha inca modeller düşünüyorum.

hani hani başka yok mu yüzük?

benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

valla bizimkilerde bunlar
hayatımda bu kadar çok yüzük hiç birarada görmemiştim seçemiyorsun içinden çeşit zor olunca bir türlü karar veremiyosun

X