Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Canım bende hep klasik begeniyodum ama almaya gittigimizde deneyince parmagimda cok yaski isi durdu cok kadinsi itici durdu erkek arkadasimda begenmedi fikrimi degistirdim bende

Bende denedim ve çok beğendim canım, zaten şu çok kalın bombeliler var, istemiyorum onlardan kesinlikle, onlar çok kötü gösteriyor parmağı, orta kalınlıkta benim istediğim ve nedense evlilik alyansı denince aklıma hep bu model geliyor, belki klasikleşmesindendir. :KK31:

Bende denedim ve çok beğendim canım, zaten şu çok kalın bombeliler var, istemiyorum onlardan kesinlikle, onlar çok kötü gösteriyor parmağı, orta kalınlıkta benim istediğim ve nedense evlilik alyansı denince aklıma hep bu model geliyor, belki klasikleşmesindendir. :KK31:
Anladim cnm bende oyle dusunuyodumda iste elimde hos durmadi sanirim parmaklarim cok kucuk benim oyuzdendir.Ama sana yakismis demekki sevmissin.InsaAllah sizde hayirlisiyla alirsinz guzelimmm:KK16:

Bunlarda benim soz yuzuklerim nisan yapmicaz direk dugun yapicaz daha almadik dugun alyanslarimizi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398336236405.jpg
    $1398336236405.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 464
  • $1398336251886.jpg
    $1398336251886.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 544
Benim bi alyansım bıle yok dugunyapamadık o yüzden alamadık:KK43: sadece nikah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar fotograf nasıl ekleniyor :26: bnm nişanıma 4 gün kaldı sizlerle paylaşmak istiyorum alyanslarımızı ama bilemiyorum ki pöfff

Alyanslarimizdan cok memnunuz bence cok agir duruyo tavsiye edebilirim arkadaslar :)

Eklentiler

• $1399245393422.jpg
    $1399245393422.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 664
Bizim alyanslarımızın orta zemini siyah. Farklı fikir olsun :):82:

Eklentiler

• $6f6f1cffa1485bf082714bdd00b85063.jpg
    $6f6f1cffa1485bf082714bdd00b85063.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 628
Evet cnm bnde ilk bşlarda bunlar begenmiştm eşim söyledi ve bi arkadşımında siyah vardı çıktı

Bu benm kaçıncı koyuşm blmiyorm artk ama sürekli değiştiği için dha önceki söz yüzüğümü de kaybettğm için öyle olmuştu :)))

artk bunları ömür boyu takmayı planlıyorum inşallah çünkü çook içime sindiler...

Alyansım ve tek taşım nişanda takılmıştı zaten bir de beş taşm vardı o biraz tek taşmla uyumsuz oldğu içn gömük duruyodu tek taşım v kesm Sevemedim onu değştirdik kuyumcudan onu verip dha uygun fiyatla yeditas aldk şmdi tam istddiğmgibi... :)

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399661013.675379.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, en rahat kullanılan tek taş montürü nedir acaba?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Beğenmene çok sevindim tatlımm.Bizim nişana daha var ama altınla dolar düşünce erkek arkadaşım takıları alalım dedi önce yüzükleri aldı bidahaki ayda takılarımı alcak.Henüz yüzüklerimi takamıyorum nişandan sora inşaallah bende takacağımm hevesle bekliyorumm :)

Bak dünde tektaşımı aldımm kuyumcudan

attachment.php
attachment.php
attachment.php

çok güzel gule gule kullanın

X