Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Evet o dr. dan bahsediyorum. yaklaşımı nasıl ? fiyatlar? hoş gideceğim tabiki ben de:) ben de ne zaman mesaj atsam cevap yazar ilgilenir. bu çok hoşuma gidiyor samimi geliyor ama bilemiyorum tabi ki. sanırım ben yağ enjektesi olucam. silikondan korkuyorum. acayip pimpirikliyim burnum aksa silikondan mı acaba diyebilirim yani:) olmazsa napim 1-2 yıl sonra yenilerim operasyonu. sen ne dersin. silikona nasıl karar verdin? gidince söylerim selamını c.tesi gideceğim inşallah.:)
ben ist anbulda 3 dra gittim daha önceki yazılarımda var özlemsrin dr u o.i. a.k. ve e.c. f.b. ile görüşmedim çünkü salakça ve yanlış bir düşünce ama sevmediğim birine benziyor onu eledim e.c bana çok yakın geldi silikonada karar vermemin nedeni yaşım artık geçti 2. 3. ameliyatı belkide 4. yü istemedim direkt silikona karar verdim orada ameliyat olmuş hastasını gördüm konuştum birde hemşiresi vardı oda implant taktırmıştı bacaklarına onuda gördüm konuştum yani fotonun yanında canlılarınıda gördüm 165 cc implant takıldı bileğede yağ enj oldu önceki yağ transferinde çok az bir kısmı kalmıştı yağların moralim bozuktu kesin kararımı verdim benim kızada biraz zaman geçsin yaptırıcaz drlarla görüş hangisi kafana yatıyorsa ona karar ver
hakkında hayırlısı olsun

ben ist anbulda 3 dra gittim daha önceki yazılarımda var özlemsrin dr u o.i. a.k. ve e.c. f.b. ile görüşmedim çünkü salakça ve yanlış bir düşünce ama sevmediğim birine benziyor onu eledim e.c bana çok yakın geldi silikonada karar vermemin nedeni yaşım artık geçti 2. 3. ameliyatı belkide 4. yü istemedim direkt silikona karar verdim orada ameliyat olmuş hastasını gördüm konuştum birde hemşiresi vardı oda implant taktırmıştı bacaklarına onuda gördüm konuştum yani fotonun yanında canlılarınıda gördüm 165 cc implant takıldı bileğede yağ enj oldu önceki yağ transferinde çok az bir kısmı kalmıştı yağların moralim bozuktu kesin kararımı verdim benim kızada biraz zaman geçsin yaptırıcaz drlarla görüş hangisi kafana yatıyorsa ona karar ver
hakkında hayırlısı olsun
çok teşekkür ederim cevabın için bunakcım.içimi rahatlattın. hasta dr. ilişkisi çok önemli . yani ağzından lafı kerpetenle alacaksam, kasıntı olacaksa ve kafasına göre hareket edecekse olmaz tabi. bir de ameliyat sonrası ulaşabilelim. ben de çok genç sayılmam 40'a fazla birşey yok:) bakalım ne diyecekler. şu ameliyat günümü bir alsam rahatlıcam. şimdi iyi olmalısın öyle anlıyorum. oldun ve bitti. maşallah diyelim. artık bu yükü taşıyamıyorum.

hakkında hayırlısı olsun

Bunak 165 cc çok kalın olmadımı yahu?:KK53:

yok kalın olmadı 110 cc 2.1 cm buda 2.3 cm ama en uzunu bu bileklerin biraz üzerinde bitiyor 165 cc calf implant diye arayın googlede ozaman diğerleride çıkıyor anlayabilirsiniz oradaki durumu birde arkadaşlar alıntı yapmayın ben bilgisayarı pek kullanamıyorum nasıl siliniyor bilmiyorum yaniben kurtuldum ama maksat size yardımcı olayım ama evde olay oluyor

Hala uzaktanda olsa takip ediyorum sizleri . Ameliyat olan arkadaşlara geçmiş olsun . Olurda ilizarovu merak eden olursa diye bilgi vermek istedim.
Ben seneye bilgisayar destekli ilizarov ile ameliyat olacağım . 4 ay bacağımda taşıyacağım . Ben tamamen özel bir hastane tercih ettiğim için maliyet 40 bin civarı olacak . Ama devlette ve yarı özelde fiyatlar makul . Eğer yaşınız küçükse ve 4-5 ay ayırırım kendime diyorsanız hem sağlık hem görüntü açısından bunu da düşünün derim . Bacak dolgusunu ameliyattan sonra bacaklarım ince olursa düşünücem . Kalacak olan izlerden korkmuyorum çünkü çarpık bacaklarımı saklamak iz saklamaktan daha zor. Umarım her şey istediğimiz gibi olur . Sağlıcakla kalın.

Ameliyatimin uzerinden iki hafta gecti kizlar:) odem sislik kalmadi ve bacaklarim hala ayni:)) degisiklik yok. Yalniz hocanin tukenmez kalemle cizdigi yerler cikmadi ciltten tukenmez kalem nasil cikarilir bilen var mi?

Ameliyatimin uzerinden iki hafta gecti kizlar:) odem sislik kalmadi ve bacaklarim hala ayni:)) degisiklik yok. Yalniz hocanin tukenmez kalemle cizdigi yerler cikmadi ciltten tukenmez kalem nasil cikarilir bilen var mi?

inan çok sevindim senin adına. maşallah maşallah maşallah diyelim aman nazar değmesin. ben de iki hafta içinde yağ enj yaptıracağım. ne hayaller kuruyorum bir bilsen :KK17: çılgınlar gibi dar pantolon giyeceğim inşallah :KK52:

Arkadaşım senin adına çokk sevindim. Doyasıya tadını çıkar. maşallah maşallah nazar değmesin. Ben de ne hayaller kuruyorum bir bilsen:) inşallah hiçbirimizin bacakları erimez. o lekeleri limon çıkarabilir ya da karbonat. aspirinli su da olabilir.kumaşta kullandığım yöntemler:) birşey sorucam ameliyata nasıl karar veriyorsunuz? mesela ben gittim doktora beğendim diyelim hemen mi kararr verip tarih alıyoruz? o çizimler, çekimler filan ne zaman yapılıyor? Bir de ilk gittiğimiz doktorun etkisnde kalıp evet dersek hata yapmış olur muyum? sonuçta 2 dr. a gideceğim. biri olmazsa diğer olacak. ikisi de iyi. ne dersiniz. diğer dr. ile randevum haftaya. sabırsızlanıyorum. ikisiyle de görüşsem mi? yarın ikna olup çıkabilirim.

Görüşmede doktordan ne talep etmeliyim mesela? diziçi özellikle söylenmeli. anlıyorum ki bazı şeyler doktora bırakılmıyor.nasılsa yapacak ya da yapmalıydı diye düşünmememiz lazım sanırım. onun kafasındaki şeyle bizimki bir olmayabilir. değil mi?

Son düzenleme:
inan çok sevindim senin adına. maşallah maşallah maşallah diyelim aman nazar değmesin. ben de iki hafta içinde yağ enj yaptıracağım. ne hayaller kuruyorum bir bilsen :KK17: çılgınlar gibi dar pantolon giyeceğim inşallah :KK52:

Ah o dar paçalar yaktı yıktı bizi:) sen F. B.ye olacaksın değil mi teacher? gerçekten teacher misin? ben de öyleyim:) sanırım bu meslek hastalığı:) mesela benim bir bacağım daha çarpık. alışkanlıktan ayakta dururken hep bir tarafa durmuşum. sonradan farkettim öyle yaptığımı. ama artık çok geç:) sen ilk görüşmede mi karar verdin?

Arkadaşım senin adına çokk sevindim. Doyasıya tadını çıkar. maşallah maşallah nazar değmesin. Ben de ne hayaller kuruyorum bir bilsen:) inşallah hiçbirimizin bacakları erimez. o lekeleri limon çıkarabilir ya da karbonat. aspirinli su da olabilir.kumaşta kullandığım yöntemler:) birşey sorucam ameliyata nasıl karar veriyorsunuz? mesela ben gittim doktora beğendim diyelim hemen mi kararr verip tarih alıyoruz? o çizimler, çekimler filan ne zaman yapılıyor? Bir de ilk gittiğimiz doktorun etkisnde kalıp evet dersek hata yapmış olur muyum? sonuçta 2 dr. a gideceğim. biri olmazsa diğer olacak. ikisi de iyi. ne dersiniz. diğer dr. ile randevum haftaya. sabırsızlanıyorum. ikisiyle de görüşsem mi? yarın ikna olup çıkabilirim.

Görüşmede doktordan ne talep etmeliyim mesela? diziçi özellikle söylenmeli. anlıyorum ki bazı şeyler doktora bırakılmıyor.nasılsa yapacak ya da yapmalıydı diye düşünmememiz lazım sanırım. onun kafasındaki şeyle bizimki bir olmayabilir. değil mi?

Canim gidecegin her iki dr da bu alanda uzman ama bence ikisiyle de konus. Muayenede soyle bi bakiyorlar olabilecegi soyluyorlar. Ameliyat karari verilince de nereden alinip nereye konacagi falan daha ayrintili konusuluyor. Ben direkt ameliyata gittim muayeneden sonra cunku vaktim yoktu. Ben bacak sekillendiricimi yanimda goturdum. Yapistirip buralara yag koyarsaniz sevinirim dedim. Sizi cok iyi anladim dedi ve sekillendiricinin ustunden cizim yapti ve sadece oralari doldurmus. Yag aldigi yerleride soylemisti girmeden once. Surprizle karsilasmadim yani:KK66:dilerim en dogru karari verir biran once guzel bacaklarina kavusursun:)

kızlar diz içlerine fazla takılmayın drların fazla almamasının nedeni çukurluk olması benim ilk amltı yapan dr sol bacağı fazla almış orada çukurluk olmuştu

arkadaşlar bende çok yaptırmak istiyorum Ferruh beyi düşünüyorum şu anda ama aklımda kalıcılık sorunu ve öncesi sonrası görünümler var ben nasıl görebilirim sizlerden olan arkadaşları

:KK70:merhabalar sen iki keremi ameliyat oldun:)kafam karstıda

Canim ben 6 sene once lipo oldum diz iclerimden ve gobegimden yag alindi bacaklara yag enj yapilmiyordu diz iclerinden alinmasi sana yeter demisti drum yani yine bacak icin olmustum ameliyati. Sonra arastirirken bu siteyi bulup ikinci ameliyatimi oldum iki hafta once:) bilseydim yillar onceki o ilk ameliyatimi olmazdim yagim da daha fazla olurdu. Kismet boyleymis diyorum artik vardir bunda da bir hayir:KK66:

kızlar geçen gün bir gazetede bir haber okudum adamın birisi koluna bir madde enjekte ederek kol pazısı yapmış hemde ne pazı üstelik gazetede yazdığına göre bunu hiç Antrenman yapmadan sadece o madde ile başarmış işyerindeydim öylesine baktım geçtim hatta bu adam ruh hastası dedim ama sonra bunu biz bacaklarımız için neden yapmıyoruz diye düşündüm (nede olsa bu bacak meselesi benide ruh hastası kıvamına getirdi) bu adam o pazılardan sıkılmış ve ameliyat olmak için doktora gitmiş ama doktorlar bunun mümkün olmadığını söylemişler yani geri dönüşüde yok buda güzel tek sorun o sıvının ne olduğunu bilmiyorum birde gazetede ölümcül madde diye yazmış (ama gazeteciler olayları abartmayıda sever o da var) bu da beni korkuttu siz hiç duydunuzmu böyle bir şey ha birde sporcular bir yerlerine biçim vermek istedikleri zaman yani kas yapmak istedikleri zaman protein içip o bölgeye yönelik hareketler yapıyorlarmış bunu deneyen oldumu

Canim ben 6 sene once lipo oldum diz iclerimden ve gobegimden yag alindi bacaklara yag enj yapilmiyordu diz iclerinden alinmasi sana yeter demisti drum yani yine bacak icin olmustum ameliyati. Sonra arastirirken bu siteyi bulup ikinci ameliyatimi oldum iki hafta once:) bilseydim yillar onceki o ilk ameliyatimi olmazdim yagim da daha fazla olurdu. Kismet boyleymis diyorum artik vardir bunda da bir hayir:KK66:

aa eet anladım sımdı..bu arada saglıgın nasıl??

Ah o dar paçalar yaktı yıktı bizi:) sen F. B.ye olacaksın değil mi teacher? gerçekten teacher misin? ben de öyleyim:) sanırım bu meslek hastalığı:) mesela benim bir bacağım daha çarpık. alışkanlıktan ayakta dururken hep bir tarafa durmuşum. sonradan farkettim öyle yaptığımı. ama artık çok geç:) sen ilk görüşmede mi karar verdin?

evet canım F.B. ye olacağım, hayırlısı olsun bakalım. bir anda karar verdim umarım pişman olmam. iki hafta içinde gün alacağım inşallah.
önce onep doktoru hıfzı bey ile görüştüm ama o cok az yağ enj yapacaktı, 3-4 seans gerekir dedi, içime sinmedi. çünkü vücudum belki de verilen yağı hep tutacak, niye azar azar uğraşıyım. ilk seferinde çok enjekte edilmeli ve tutuyor mu diye denenmeli bence.
canım bir de bir bacağım daha çarpık dedin ya acaba yağ enjeksiyonundan önce kemik eğriliği için bir doktora mı başvursan, bu ilerleyen bir durumsa daha sonra başına daha büyük dertler açmasın. tanıdığım kimseler var bu durumda olan o yüzden uyarmak istedim. önce ilerlemeyi eğer olabiliyorsa durdurmak lazım diye düşünüyorum. umarım yanlış bir şey söyleyip seni üzmemişimdir.
ben mühendisim ama bu hesabı açarken öğretmenlik yaptığım için teacher ismini kullanmak istemiştim.

X