Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Selamlar biraz anlatır mısın nasıl oldu? Ağrı sadece dokununca mı var? Ben yeni 2. yağ enjeksiyonunu oldum. İlkinde yaşamadığım şekilde özellikle bir tarafta yumrular, ağrı, morluk ve kızarıklıklar var. Doku o kadar sert ki anlatamam, taş resmen. Doktora soruyorum masaj yapsın demiş, hem ben masaj yapıyorum hem masörle anlaştım o geliyor. Ama zerre düzelme yok bir haftayı geçiyor. Çok korkuyorum benzer bir durum başıma gelirse diye… İlkinde yağ az koyulmuştu hepsi eridi. Hem vücudum mahvoldu (yağ alınan her yer) hem de yağ tutmadı. Şimdi 2. tur, koyulan yağların hepsi yukarıda duruyor, bileklere koyulmamış galiba şekli çok da içime sinmedi. Ama biraz erirse daha dengeli durur diye düşünüyordum. Bir de böyle dokular ölürse felaket…
İşlemden 6 ay sonra falan orda kızarıklık sertlik oluştu tekrar gittim muayenesinde bi işlem daha yaptı. Sonra o sertlik gitti ama bacağımda hassasiyet oluştu bileklide bacakta dokununca üzerine ağırlık falan binince ağrıyordu. Geçenlerde Ultrason çekildi enfeksiyon var denildi. Antibiyotik kullandım, şimdi ise bacağımın diz kapaktan aşağısı sürekli ağrıyor. Tıp fakültesine gideceğim.

İşlemden 6 ay sonra falan orda kızarıklık sertlik oluştu tekrar gittim muayenesinde bi işlem daha yaptı. Sonra o sertlik gitti ama bacağımda hassasiyet oluştu bileklide bacakta dokununca üzerine ağırlık falan binince ağrıyordu. Geçenlerde Ultrason çekildi enfeksiyon var denildi. Antibiyotik kullandım, şimdi ise bacağımın diz kapaktan aşağısı sürekli ağrıyor. Tıp fakültesine gideceğim.
Çok ilginç hiç 6 ay sonrasında böyle bir şey oluşabileceğini düşünmezdim. Çok geçmiş olsun. Bendeki yumrular kiste çevirecek diye korkuyorum. O kadar şekilsiz duruyor ki. Ayrıca bacağımın yanından gireceğine dizin yanından girmiş. Kanül girişinin hemen altında acayip bir acı var. Dokununca şimşek gibi tüm dizime yayılıyor şu an dizüstü duramıyorum.
Bu arada sende erime ne durumda? Bacağında kalınlaşma oldu mu? Benim ilki komple eridi. Üstüne güzelim vücudum mahvoldu. 2.si de erirse artık iyice kafayı yiyeceğim.

Çok ilginç hiç 6 ay sonrasında böyle bir şey oluşabileceğini düşünmezdim. Çok geçmiş olsun. Bendeki yumrular kiste çevirecek diye korkuyorum. O kadar şekilsiz duruyor ki. Ayrıca bacağımın yanından gireceğine dizin yanından girmiş. Kanül girişinin hemen altında acayip bir acı var. Dokununca şimşek gibi tüm dizime yayılıyor şu an dizüstü duramıyorum.
Bu arada sende erime ne durumda? Bacağında kalınlaşma oldu mu? Benim ilki komple eridi. Üstüne güzelim vücudum mahvoldu. 2.si de erirse artık iyice kafayı yiyeceğim.
Ağrı olan bacağımda yağlar eridi diğerinde duruyor

Merhaba, benim önümüzdeki ağustosta 10. yılım doluyor. Forum hala eskisi gibi aktif mi bilmiyorum ama yazmak istedim. Bacaklarımın şekli gayet güzel, sütun olmasa da çarpık denecek bir bacak da değil. Rahatlıkla etek giyiyorum. Şu ana kadar silikonlara bağlı bir durum yaşamadım, inşallah sonrasında da olmaz. Ameliyattan 1-2 ay sonra bileğe konan yağlar erimişti, tekrar yağ koydurmadım. Şimdilik böyle. İyi geceler herkese
Merhaba ayni donemde ben de Ahmet Karacalar'a yaptirmistim. 10. yıl dolunca merak ettim tecrubelerinizi. Ben de hicbir sikinti yaşamıyorum cok şükür.

Selamlar.O kadar unutmuşum ki profili kullanmayı gidip başka bir konuya yazmışım😆 Neyse tekrar merhaba.Uzun zamandır uğramamıştım aklıma geldi geçerken uğradım.Ben problem yaşamadım sanırım 10 sene oldu bana kutlama mesajı atmış kulüp ordan anladım.Bazen bakıyorum yine geniş paça giymeye başladım ama bu şekil rahatsızlığından değil.Bir süre sonra etek giymek de sıkıcı gelebiliyor.Moda neyse ona uyuyorsunuz ondan. Sadece şunu söyleyebilirim eskiden kendimde olduğum her dakka bacaklarımdan ne kadar mutsuz olduğum hissinden başka mutlulukları yaşayamadığımı düşünürdüm. Şimdi bacaklarımı ve bir operasyon geçirdiğimi bile hatırlamıyorum çok şkr.Darısı tüm isteyenlere.Dediğim gibi mükemmel olmayabilirim başkalarına göre ama benim için yeterliymiş olduğu kadar❤️

Arkadaslar eskiden yag enjeksiyonu yaptirmis biri olarak yaziyorum
Yaglar eridi mi tutundu mu bilmiyorum eski haline cok benzer bacaklarim
Arasinin acikligi kot ve spor ayakkabi giyince fazla oluyordu
Agladim sizladim sinavlarima calismadim belki bazen olmek bile istedim sirf bu yuzden
Sizlere tavsiyem bu isleme baslamadan lutfen psikolojik destek alin , su anki aklim olsa asla ve asla yaptirmam ve gecmisteki kendime cok guluyorum neden boyle birsey yapmisim diyerek
Lutfen destek almadan boyle bir ise girismeyin

kime yaptırdınız 1,5 senede tamamen erimesi ilginç benim 6 yıl bitti ama maşallah erime olmadı .varsada gözüme batmadığı için bir erime olmadıgını düşünüyorum .
Merhaba, Yaptıralı 4 yıl olmuş, aslında yerleştirilen kök hücreler yok olmadı. Bu arada bir hamilelik geçirdim. Kilo aldığımda baldırlarım da cidden genişledi. Kilo verince tekrar inceldi. Ama incelme yine de fazla. Belki bir kere daha yaptırmam gerekecek. Çok hareketli olduğum dönemlerde bacaklarımın görüntüsü daha iyi oluyor. Beraberinde spor da şart. Annem ve eşim hala baldırlarımın eskisinden daha kalın olduğunu ve bacaklarımın hoş durduğunu söylüyorlar. Belki de ben ilk ameliyat sonraki o şişkin halini arıyorum. İkinci kez kök hücre enjeksiyonu yaptırıp değişim gören var mı?

Merhabalar, aklima geldi söyle bir bakayim dedim ve bazi benim dönemimde yaptiranlarin yazilarini görünce mutu oldum bende Patella ve Palmodorayla ayni dönemde yaptirmistim ve Palmadoroyla tanismistim bile :) Palmadoraoyla dokltorlarimizda ayni ve sanirim Patellada ayni doktora yaptirdi. Bende cok sükür memnunum. Bacaklarim sutun gibi olmasada rahatlikla her istedigimi giyebiliyorum. Dile kolay ya 12 seneyi gecmis. Umarim her sey gönlünüzce olur kizlar.

MERHABA KIZLAR GEÇERKEN UĞRADIM BENDE YENİ AMELİYAT OLANLAR VARDIR ARAMIZDA GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUM OLMAYA KARAR VERENLEREDE TEZ ZAMANDA YAPTIRIP MUTLU OLSUNLAR DİYORUM .BEN F.B YE OLMUŞTUM BURADA BİR ARKADAŞLA 9 YIL OLDU SANIRIM HALEN BİR SIKINTIM YOK COK BİR AHIM ŞAHIM SÜTUN GİBİ DEĞİL OLMASIDA İMKANSIZDI AMA OLAN BACAK BANA OKADAR YETTİKİ ŞÜKÜRLER OLSUN YILLARDIR ETEK TAYT ELBİSE BİKİNİ COOK RAHATLIKLA GİYİYORUM BUNA ŞUKREDİYORUM .YAĞLARDA ERİME OLDUMU BİLMİYORUM HİC AMA SANKİ OLMADI GİBİ GELİYOR BANA HERKESEDE BU KONUDA RABBİM YARDIMCI OLSUN EN GÜZEL SONUÇLARI ALIRSINIZ İNŞALLAH KIZLAR HEPİNİZİ ÖPÜYORUM

Kime yaptırmıştın? Çok merak ettim bu kadar ameliyatı deformasyon bırakmadan tamamlayan doktoru. Bir de kaç kiloydun? Boy-kilo oranın neydi kilolu muydun?
Merhabalar
Benim her 3 ameliyatımıda farklı doktorlar yaptı canım içlerinde en memnun kaldığım son ameliyatımı yapan Ferruh bey oldu
Her ameliyatta farklı bölgelerden yağ alındı örneğin ilk ameliyatta göbekten alındıysa 2. ameliyatta belden 3.ameliyatta üst bacak basen ve kalçadan alındı şükür Rabbime hala çok memnunum son ameliyatım 2014 de idi hala hiç bir sorunum yok ilerde de olmaz inşallah
Sürekli aynı bölgeden yağ alınsaydı evet çökme deforme mutlaka olurdu o zamanlar çok kilolu değildim boyum 1.62 3. Ameliyatta 54 kiloydum ve sadece yağ alınabilecek kalça basen üst bacak vardı diğer bölgelerden daha önce alındığı için ferruh bey almadı yine aklına takılan olursa yazabilirsin canım

X