Bacak dolgusu yaptıran var mı?

teşekkür ederim leydi..zaten sizin sayenizde cesaretlendim..eşim narkoz..vb bir sürü ayrıntıdan dolayı çok endişelendi ama sanırım herşey gayet profesyonelce korkacak hiçbir şey yok..

dün akşam Bülent Bey ile konuşurken sizden bahsetti ve beni sizinle konuşturabileceğini söyledi ama ben rahatsız etmek istemedim açıkçası... buraya gireceğinizi biliyordum hemen..
bacakların harika olmuş..darısı başıma..herkesle birlikte..
ameliyatla ilgili başka ayrıntı varsa bilmek isterim..

teşekkürler şimdiden.

ya cnm resmini gördüm şimdi harika görünüyo birde bişey sorcam sana şimdi bu bu operasuyonu nasıl yaptı dr yani yağ enjekte etmek için hangi bölgeni kullnadı kullnadığı yerde bi incelme bi deişklik oldumu cnm merak ediyorum bilgi verirmisin biraz (aaahh ahh bende görcekmiyim acaba o günleri inşş yarabbim):Saruboceq:

cnm benim inşlh görürsün o günleri istemek başarmanın yarısıdır yeterki cesaret birazcık korkulacak hiçbişey yok zaten sizi cok güzel hazırlıyolar benim göbek ve bel kısmımı kullandı hatta amelıyat sonrası cokda güzel göbek bel yaptım size dedi suan korse ve varis corabı var 21 gün kullan dedi ama ben 1 ay boyunca cıkarmıcam dursun daha iyi olur sıkılaşması açısından belim ve göbegim inceldi tabi sol bacagıma 143 cc sag bacagıma 240 cc felan koymus orantılı olması için sormak istediginiz ne olursa sorun

leydı cım cok gecmıs olsun ıkınızıde. mukemmel olmus bacaklarınız. cok cok begendım. gercekten harıka olmus. cok sevındım ıkınızın adına...

gamze

aaah aah inş leydicimmm :))) :Saruboceq:
emn ol verdiğin paranın son kuruşuna kadar haketmiş bülent bey

ha bide bişi sorcam taksit imkanı var mı bülent bey yapıor mu?yoksa tek seferde nakit mi vermek gerekiyor parayı leydicim?

cnm taksit konusunu bilmıyorum ama gerçekten verdigim para helal olsun gamzecim cnm cok tşk ederim cok saol september boyum 162 kilom 57 idi göbekten ve belden alındı yag sen tereddüt etme bülent bey en iyisini yapacaktır sana özelden msj attım bi bakarmısın cnm

leydi tekrar geçmiş olsun ve hayırlı olsun :)
çok güzel olmuşlar... senin bileklerin benden daha düzgünmüş. benimkilerin doğal hali daha eğri.

cnm tşk ederim senınkılerde güzel oldu ama inan bana ama keşke acele etmeseydın belkı bülent beye giderdin yagı transferi acısından hem cok veriyor yagı hemde yöntemi güzel benim baya sosis gibi oldu erisede kalanlar yeter bana zaten cok kalın oldular öle kalmıcak tabi ama inşlh fazla erimez

ya kızlar benim bayağı yağ yapmam gerekecek galiba..çünkü bacaklarım leydiden daha ince..ya çok korktum şimdi..oraya kadar gidipte geri dönmek istemiyorum...uyuyamam şimdi günlerce...

önce bi bülent beyle görüş muane etsin seni amelıyata ona göre karar verirsiniz yagına baksın olacaksa sana söler olmıcaksa kilo al biraz öle gel der muane olman lazım başta muane olmusmuydun unuttum

benimde dün gördü amelıyat öncesi yagın var yeter dedi ben daha önce ankarada yaptırmıstım bu operayonu ama memnun kalmamıstım bülent beye baştan gitmedigime cok pişmanım şimdi dualar ediyorum hem burdakı arkadaşlarda kurtulsun die hemde bülent beyin allah gönlüne göre versin die ben onu kurtarıcım gibi gördüm görmeklede haklı cıktım allah razı olsun daha başka bişey diyemıyorum ya emin ol cok güzel yol gösterecektır sana dinlemen yeterli

leydi ve angel ikinizede çoook geçmiş olsun.güzel bacaklarınızla mutlu olun hep.darısı inşallah bizlerin başına.leydicim süper olmuş valla bol bol mini giyde tadını çıkar.süperrrrrrr.

zoey tşk ederim cnm darısı size inşlh evet şişligim insin iyileşiyim ödemlerım gitsin hep giyicem artık etek allahım sizlerede nasip etsin inşlh

saol canım..senin adına da çok sevindim..şöyle topuklularla eteklerle resimlerinide görürüz inşallah...eminim çok yakışacak...
bende ameliyat sonrası herkesi bilgilendireceğim mutlaka..ve istediğim gibi olursa asla pantolon giymeyeceğim...

ben pantalona elveda dedim artık kısmet olursa giyer ceker yollarım cnm inşlh sizinkılerıde görmek nasip olur duacınızım bu konuda

leydi cnm bacaklarınn tek kelimeyle sütun sütun maşallah nazarım degmesin
senin ve angel adına çok sevindim darısı bize inş.

saol cnm cicili darısı size inşlh allah büyüktür yeterki isteyın kızlar ama dedigim gibi elinizi cabuk tutun gruptan olanlara 4000 dedi bülent bey fiyatta artış olacak dedi gruptan olmayana sadece formu takip edip gelene indirim yok dedi elinizi cabuk tutun ben sizlerde kurtulun istıyorum

X