Bacak dolgusu yaptıran var mı?

:) Bol şanslar inş herşey gönlünce olur... Bende araştıyorum ama doktor seçimi konusunda çok zorlanıyorum :KK43: Ne yapmalıyım bilemedm. Ama kararlıyım yaptırıcam :))

ipek_ce hangi doktora yaptırdın?özelden mesaj atar mısın ben atamıyorum.bende ankara da yım.

Merhaba ben Ankarada Ferruh Bingule yaptirdim.Ama kismen eridi. Hepsi eridi diyemem ama ben hala kompleksliyim bacak konusunda. tekrar goze alabilsem bir kere daha yaptirmak iterim, o zaman belki daha kalici olur, ama emin de degilim.

:) Bol şanslar inş herşey gönlünce olur... Bende araştıyorum ama doktor seçimi konusunda çok zorlanıyorum :KK43: Ne yapmalıyım bilemedm. Ama kararlıyım yaptırıcam :))

Ben belki 5 doktorla mailleştim. Belki daha fazla. Televizyonda reklam verenlere güvenmedim pek onları elemîştim başta. Sonra birkaç şehir birkaç hoca... Hepsi de maillere çok güzel cevap verdiler. Adamların başını ağrıttım resmen. Hatta İzmir'deki hocaya burada konuştuğum bir doktorla olan görüşmemizi anlattım ona bile cevap verdi sağolsun. Sonra iyice eledim. Buradaki arkadaşların deneyimlerini takip ettim. bana en çok uyan, kafama yatan iki kişi kalmıştı. Bu işi çok sayıda yapmış olduğuna inandığım kişide karar verdim. Tabii üşenmedim onunla bî yüzyüze görüştüm. Verdiğim kararın doğruluğundan emin oldum randevumu aldım:)) inşallah keşke demem. Çok inanıyorum çok güveniyorum ve umarım güvenim boşa çıkmaz.

Hatta o kadar umutluyum ki etek almaya başladım şimdiden:) inşallah giyebilirim:)))

Merhaba ben Ankarada Ferruh Bingule yaptirdim.Ama kismen eridi. Hepsi eridi diyemem ama ben hala kompleksliyim bacak konusunda. tekrar goze alabilsem bir kere daha yaptirmak iterim, o zaman belki daha kalici olur, ama emin de degilim.

Çok sıkıntı yaşadın mı ki neden göze alamıyorsun?? :KK43:

Çok sıkıntı yaşadın mı ki neden göze alamıyorsun?? :KK43:
Mrb arkadaslar öncelikle bu konu altında yazılan bütün umut dolu beklentilere dair yazıları okudum , kimsenin hevesini kırmak istemem gingerbread in durumunu okuyunca bende paylaşmak istedim durumumu, almyee arkadasımda cok umutlu kendimi hatırladım ben 2 yıl once dolgu işlemi yaptırdım 6-7 ay demeden eridi cok buyuk beklentim bir anda yalan oldu , ama değerli hocam mini karın germe yaparak alınacak yağın daha iyi olacağı konusunda ikna ederek 2. Operasyona ikna etti , çocuklu biri olarak zorda olsa bunu kabul ettim , sonrası yine aynı eridi bu o isin garantisi yok bacağım ve karnım çektiği acı ile kaldı en buyuk zararı çocuğumun bana ihtiyacı oldugu donem onunla ilgilenemedigim Icin yasadım sezeryanla bile bu kadar zorluk çekmedim ,verilen bedelleri konuşmaya gerek yok biliyorsunuz sadece tek kazancım göğüslerim onu iyi ki yaptırdım şimdi keske diyorum sadece göğüs yaptirsaydim , Yag olmadıgı Icin silikonun erime riski yok hem ben hemde esim bu durumdan cok memnun, 1 yıl Icin degisiklik istiyorsanız yaptırın ama inanın bu kadar acıya değmez , sözde 2. Operasyonda hemen kalkacaktım hatta 2 gunde kim olursa olsun en uzman doktor bile bu konuda garanti veremiyor cok araştırdım bende ama hepsi aynı yardımcı oluyorlar her konuda umut veriyor ama unutmayın bu işlerin genelinde de duygusallık var. Ciddi çarpık sorununuz yoksa ki benim yoktu doktorum ilk kontrolde vücut yapınız iyi diye de belirtmesine rağmen bu islere girdim sırf psikolojik çektiğim ve çektirdiğimle kaldım , hepinize sevgiler , herseyin gönlünüzce olması temennilerime

Mrb arkadaslar öncelikle bu konu altında yazılan bütün umut dolu beklentilere dair yazıları okudum , kimsenin hevesini kırmak istemem gingerbread in durumunu okuyunca bende paylaşmak istedim durumumu, almyee arkadasımda cok umutlu kendimi hatırladım ben 2 yıl once dolgu işlemi yaptırdım 6-7 ay demeden eridi cok buyuk beklentim bir anda yalan oldu , ama değerli hocam mini karın germe yaparak alınacak yağın daha iyi olacağı konusunda ikna ederek 2. Operasyona ikna etti , çocuklu biri olarak zorda olsa bunu kabul ettim , sonrası yine aynı eridi bu o isin garantisi yok bacağım ve karnım çektiği acı ile kaldı en buyuk zararı çocuğumun bana ihtiyacı oldugu donem onunla ilgilenemedigim Icin yasadım sezeryanla bile bu kadar zorluk çekmedim ,verilen bedelleri konuşmaya gerek yok biliyorsunuz sadece tek kazancım göğüslerim onu iyi ki yaptırdım şimdi keske diyorum sadece göğüs yaptirsaydim , Yag olmadıgı Icin silikonun erime riski yok hem ben hemde esim bu durumdan cok memnun, 1 yıl Icin degisiklik istiyorsanız yaptırın ama inanın bu kadar acıya değmez , sözde 2. Operasyonda hemen kalkacaktım hatta 2 gunde kim olursa olsun en uzman doktor bile bu konuda garanti veremiyor cok araştırdım bende ama hepsi aynı yardımcı oluyorlar her konuda umut veriyor ama unutmayın bu işlerin genelinde de duygusallık var. Ciddi çarpık sorununuz yoksa ki benim yoktu doktorum ilk kontrolde vücut yapınız iyi diye de belirtmesine rağmen bu islere girdim sırf psikolojik çektiğim ve çektirdiğimle kaldım , hepinize sevgiler , herseyin gönlünüzce olması temennilerime

Hiç kalmadı ya??? :KK43:( çok üzüldüm ben

Slm kızlar dün Ankara'da ameliyat oldum yağ transferi yaptırdım kimsenin gözünü korkutmak istemem ama bahsedildiği kadar kolay değilmiş. aynı gün ameliyat olup şehir dışına nasıl gidiyorlar hayret ettim doğrusu. Ben bi gece hastanede kaldım. Bugün güçlükle ayağa kalkıp dolaşıyorum.çok fazla şişti bacaklarım. ama güzel görünüyor :)

subat ayinda 1. yilim bitecek. hepsi eridi diyemem. yalniz benim ozel bi durumum vardi. hamile kaldim ve haliyle bayaa kilo da aldim. bacaklar iyice sisti..erimeyen yaglarda epey bi sisme oldu kilo aldikca. su an bacaklarim cok kalin..bu yuzden ne kadarlik kisminin tam olarak eridigini soyleyemiyorum. ama kalan yaglar kilo alindiginda vucuttaki diger yerlere gore cok daha fazla sisiyo.

Slm kızlar dün Ankara'da ameliyat oldum yağ transferi yaptırdım kimsenin gözünü korkutmak istemem ama bahsedildiği kadar kolay değilmiş. aynı gün ameliyat olup şehir dışına nasıl gidiyorlar hayret ettim doğrusu. Ben bi gece hastanede kaldım. Bugün güçlükle ayağa kalkıp dolaşıyorum.çok fazla şişti bacaklarım. ama güzel görünüyor :)

çok geçmiş olsun canım.güzel gelişmelerini bizimle paylaşırsın umarım.bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle :)

teşekkür ederim kızlar darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

bugün dördüncü günüm.dün sargılarım çıktı şişliklerim ve morluklarım var baya.doktor morluklarım için bi krem yazdı ama henüz alamadım.variz çorabını bir hafta daha giyicem ama sanki bana küçük geliyo gibi hissediyorum ya.tecrübeli arkadaşların bilgisi vardır.çorap tam yukarı kadar çıkmıyo ağ kısmı biraz aşağıda bu da beni çok rahatsız ediyo.sizlerde de böylemiydi?

sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.ben bu sorunumun çözümü olduğunu dahi düşünemezdim bu foruma ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara çok şey borçluyum.

teşekkür ederim kızlar darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

bugün dördüncü günüm.dün sargılarım çıktı şişliklerim ve morluklarım var baya.doktor morluklarım için bi krem yazdı ama henüz alamadım.variz çorabını bir hafta daha giyicem ama sanki bana küçük geliyo gibi hissediyorum ya.tecrübeli arkadaşların bilgisi vardır.çorap tam yukarı kadar çıkmıyo ağ kısmı biraz aşağıda bu da beni çok rahatsız ediyo.sizlerde de böylemiydi?

sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.ben bu sorunumun çözümü olduğunu dahi düşünemezdim bu foruma ve tecrübelerini paylaşan arkadaşlara çok şey borçluyum.
Tekrar geçmiş olsun:)
Ağrıların var mı hala?

Tekrar geçmiş olsun:)
Ağrıların var mı hala?
. Canım bugün biraz ağrım vardı bide ilginç bişey oldu dizden altımda her iki bacağımda da bi yanma hissi vardı bütün gün. enfeksiyon kaptım diye çok korktum akşamüstü doktorumu aradım enfeksiyon olsa aşırı ağrı kızarıklık filan olurdu dedi. ama içim hiç rahat diil bi gariplik hissediyorum. Kötü düşünmemeye çalışıyorum yinede :KK43:

Kızlar çok kısa bir zaman sonra ben de operasyon yaptırıyorum inşallah. Size gelişmeleri yazarım:))

senin adına çok sevindim amylee. Darısı benim ve tüm yaptırmak isteyenlerin başına inşallah...AMİN....Lütfen tüm detaylarıyla ,resimli falan bizi bilgilendir..nolursun..Şimdiden çok geçmiş olsunn canım.:nazar:

. Canım bugün biraz ağrım vardı bide ilginç bişey oldu dizden altımda her iki bacağımda da bi yanma hissi vardı bütün gün. enfeksiyon kaptım diye çok korktum akşamüstü doktorumu aradım enfeksiyon olsa aşırı ağrı kızarıklık filan olurdu dedi. ama içim hiç rahat diil bi gariplik hissediyorum. Kötü düşünmemeye çalışıyorum yinede :KK43:

Allah korusun. Devam ediyor mu ağrın?

senin adına çok sevindim amylee. Darısı benim ve tüm yaptırmak isteyenlerin başına inşallah...AMİN....Lütfen tüm detaylarıyla ,resimli falan bizi bilgilendir..nolursun..Şimdiden çok geçmiş olsunn canım.:nazar:

Âmin. :)) anlatacağım hepsini. Fotoğrafları özel albüm yapar oraya eklerim.

Merhabalar,(uzun ama mutlaka okuyun kızlar çok faydası olacak)
Bacak dolgusu ve silikon implantla ilgili sorularınızı okudum,ve bunu yeni yaşamış ve yaptırmış biri olarak cevap vermek istedim.
Ben 32 yaşındayım.Bankacıyım.Benim bacaklarım hem çok ince hemde çarpıktı.Yıllarca etek elbise şort hevesiyle yanıp tutuştum öfkemden ağladığım zamanlar oldu.2 seneye yakın internet üzerinden bu operasyonları yapan doktorları araştırdım ulaştım görüşmeler yaptım ama nedense güvenemedim ve cesaret edemedim.Sonra 2011 yılında bir Estetisyen.Dr’un yönlendirmesiyle bir doktora gittim (ismini vermeyeyim) çok hevesliydim elimde istediğim bacak resimleri vardı istediğim şekli tarif ettim,bana bu oprs.sonra istediğim bacaklara kavuşacağımı,mutlu olacağımı söyledi.Operasyonu oldum bacaklarımın iç kısmına silikon implant takıldı ama karşılaştığım manzara kötüydü çünkü sporcu bacağı gibi sadece kaslı bir bacak oldu yine etek giyemedim.Çok mutsuzdum.Doktora beğenmediğimi söyledim defalarca ama çözüm üretmek yerine psikiyatri dr git, takıntılısın dedi bana,
Sonra kendi araştırmalarımla Doç Dr Ercan Karacaoğlu’na gittim.Bacaklarımı gösterdim yine elimde fotoğraflarda gittim.10.02.2012 tarihinde Ameliyatı baştan yaptı ve şu anda doya doya etek elbise şort giyebiliyorum.Kendime güvenim geldi.Allah ondan razı olsun diyorum 32 yaşından sonra düm düz pürüzsüz bacaklara onun sayesinde sahip oldum.Keşke önceden karşılaşsaydım onunla.Hem silikonu yeniledi,hemde yağ dolgu yaptı.Ameliyat olalı 2 ay oldu ve şu anda spora bile gidiyorum ve tekrar yağ dolgu yaptırmama gerek yok yani yenileme derdi yok çünkü Doktorum mükemmel kalıcı bir sonuca ulaştırdı beni.Kullandığı teknikle (söylemeyeyim dr.sırrını vermiş olurum) Her etek giyişimde Allah Ondan razı olsun diyorum ÇOKKKK MUTLUYUMMM….. Size tavsiyem arkadaşlar bu operasyonu 1 seferde tam yaptırmak istiyorsanız ve yaptırmaya kararlıysanız Doç.Dr.Ercan bey’e gitmeden görüşmeden yaptırmayın.Ben size numaramı vereyim DR görüşmek isterseniz beni arayabilirsiniz bende size DR numarasını veririm.Burada yayımlamak istemedim çünkü DR sormadım bunları paylaşacağımı….
xxxx

baana ozelden maıl adresı verırsenız sormak ıstedıklerım var tesekkurler

X