Bacak dolgusu yaptıran var mı?

merhaba arkadaşlar tam 1 yıl aradan sonra aranıza döndüm hatırlayanlar olurmu eskilerden kimler var kimler yok hiç birşey bilmiyorum şu anda geriye dönük takip edemem öyle bir vaktim de yok kısaca ben izmirliyim ameliyatımı izmirde oldum sizlere en yakın zamanda foto da ekleyeceğim eski ve yeni hallerini bebeğim var 1 yaşındaydı ameliyat olalı şimdi 2yaşında bu dönemde yardımcım olmadığı için çok zor geçirdim ama artık kısmetse takip edeceğim forumu herkeze mutlu olacağı kadar güzel bacaklar diliyorum ve sizleri öpüyorummmmm

merhaba fotoğraflarını muhakkak bekliyoruz lütfen ihmal etme bu bizim için çok önemli. Sizler bize umut oluyorsunuz hem aradan 1 yıl geçmiş senin paylaşacağın bilgiler çok önemli. Umarım yakın zamanda aramızda olursun.

merhaba arkadaşlar tam 1 yıl aradan sonra aranıza döndüm hatırlayanlar olurmu eskilerden kimler var kimler yok hiç birşey bilmiyorum şu anda geriye dönük takip edemem öyle bir vaktim de yok kısaca ben izmirliyim ameliyatımı izmirde oldum sizlere en yakın zamanda foto da ekleyeceğim eski ve yeni hallerini bebeğim var 1 yaşındaydı ameliyat olalı şimdi 2yaşında bu dönemde yardımcım olmadığı için çok zor geçirdim ama artık kısmetse takip edeceğim forumu herkeze mutlu olacağı kadar güzel bacaklar diliyorum ve sizleri öpüyorummmmm[/QU
merhaba kaas.gecmis olsun.su anda memnunmusun bacaklarindan.sen ne yaptirmistin ?

canım benim kışa getirmen daha doğru olur çünkü korse giyeceksin izler olacak tabi sen bilirsin karar senin bana en iyi eylül ayı uygun geliyor bu ameliyat için

canım ya inan daha fazla bekleyecek durumda değilim 31 yaşındayım ve artık pskolojim inanılmaz derecede bozuldu iyice kafama takar oldum. Gördünmü bilmiyorum ama benim bacaklarım çok kötü durumda bir kez daha bu şekilde tatile falan gitmek istemiyorum Allah izin verirde para olayını halledebilirsem haziranda yaptırmak istiyorum hem Ankarada haziran ayı serin geçiyor belki çok zorlanmam. Ağustosta tatil durumu var bu yaz olsun kendimi saklamak istemiyorum. Tabi benim bacaklarım düzelirmi birde işin bu tarafı var çok fazla eğrilik var :KK43:(

ben de ercan karacaoglu beyi dusunuyorum keske sizin resimlerinizi gorme sansim olsaydi.izler ne kadar zaman sonra geciyor cunku esimin disinda hic kimse bilmiyor bu durumu ve bilsin istemiyorum

Benim resimler var zaten albümde. Ama benim doktorum o değil haberin olsun.

Kaas merhaba. Geldiğine sevindim sen hatırlat mısın bilmem ama beni aydınlatmıştın cevaplarınla... Yeniden seni burada görmek güzel. Bebişin de iyidir umarım.

canım çok geçmiş olsun nihayet buradasın. Nasılsın ağrın varmı herşey yolundamı mutlumusun?? sorular sorular sorular artık hiççç bitmez yandın sen :))

işte geldim burdayım arkadaşlar, gayet iyiyim, hareket kısıtlaması dışında bir ağrım yok, hatta ağrı kesiciyi sabah bulamadığım için alamadım bile. gece hastanede kalmadım, akşamüstü çıktık, şimdi kızkardeşimdeyim. pazartesi doktor kontrolünden sonra eve dönücem. o zaman eski hallerini yüklerim. yeni halleri hakkında hiçbir fikrim yok. sargılar var, özellikle dizlerimde, oradan yağ alındığı için şu an için dizin inceldiği ya da alt kısmın ne kadar kalınlaştığı belli olmuyor. görünen o ki tombik baldırlar olamayacak, boşluk tam kapanmayacak ama beni mutlu edecek :)
geçmiş olsun dilekleriniz içim çok teşekkür ederim. darısı tüm isteyenlere...

bu arada benim sıkıntımı merak edenler için: baldır kısmımda büyük bir boşluk vardı, parantez bacak sorunu idi.

işte geldim burdayım arkadaşlar, gayet iyiyim, hareket kısıtlaması dışında bir ağrım yok, hatta ağrı kesiciyi sabah bulamadığım için alamadım bile. gece hastanede kalmadım, akşamüstü çıktık, şimdi kızkardeşimdeyim. pazartesi doktor kontrolünden sonra eve dönücem. o zaman eski hallerini yüklerim. yeni halleri hakkında hiçbir fikrim yok. sargılar var, özellikle dizlerimde, oradan yağ alındığı için şu an için dizin inceldiği ya da alt kısmın ne kadar kalınlaştığı belli olmuyor. görünen o ki tombik baldırlar olamayacak, boşluk tam kapanmayacak ama beni mutlu edecek :)

bu arada benim sıkıntımı merak edenler için: baldır kısmımda büyük bir boşluk vardı, parantez bacak sorunu idi.

mutlu olmana çok sevindim darısı benim başıma inşallah. offf çok heyecanlandım şu öncesi sonrası fotoğraflarınıda bir görseydim. sen bacaklarımızın birbirine benzediğini yazmıştın. sen mutluysan heralde benimde mutlu olma şansım olacak yuppiii

bu arada ağrıları tarif etmem gerekirse üzerime iki kişi oturmuş gbi bir baskı vardı dün, bugün bir kişilik :) tabii ikinci gün olduğundan ayakta fazla kalmıyorum.

bu arada ağrıları tarif etmem gerekirse üzerime iki kişi oturmuş gbi bir baskı vardı dün, bugün bir kişilik :) tabii ikinci gün olduğundan ayakta fazla kalmıyorum.

Yenide hoş geldin. Sen de atlattın geçmîş olsun. Darısı tüm isteyenlere :))

Hadi gözün aydın. Darısı başımıza. Merakla bekliyorum resimlerini.

mutlu olmana çok sevindim darısı benim başıma inşallah. offf çok heyecanlandım şu öncesi sonrası fotoğraflarınıda bir görseydim. sen bacaklarımızın birbirine benzediğini yazmıştın. sen mutluysan heralde benimde mutlu olma şansım olacak yuppiii

:) ikicanımvar, senin mutlu olma şansın bence daha yüksek, yağ bakımından zengin olduğunu yazmıştın. öncesi sonrası fotoğrafları yanıltıcı olabilir şimdi, sonrası fotoğrafını daha çekmedim.
tombik duruyor, iki bacak arası dolmuş ama, açılınca incelir diye kendimi ona hazırlıyorum.
sağlık açısından iyiyim, evde çocuklarla ilgilenecek biri olursa senin özel bakıma ihtiyacın olmaz, darısı başına :)

Hadi gözün aydın. Darısı başımıza. Merakla bekliyorum resimlerini.

çok teşekkür ederim, darısı başiınıza, fotoğraf için biraz bekliyorum, incelirse tombik haline bakıp iç geçirmeyeyim diye :) bende açıklık çoktu, o nedenle hedefim çok kalın bacaklar değil, düne göre bile bugün şekli daha iyi, ödem vs gidiyor galiba, becerebilirsem eski halini ekleyeceğim

çok teşekkür ederim, darısı başiınıza, fotoğraf için biraz bekliyorum, incelirse tombik haline bakıp iç geçirmeyeyim diye :) bende açıklık çoktu, o nedenle hedefim çok kalın bacaklar değil, düne göre bile bugün şekli daha iyi, ödem vs gidiyor galiba, becerebilirsem eski halini ekleyeceğim[/QUOT

bacakların incelsede mutlu olursun hatırlasana amylee ilk ameliyat olduğunda tombik halini çok beğendiğini yazıyordu şimdiki mesajlarına bakarsan ödemleri gidip bacakları inceldiğinde bile çok mutlu ve hep tayt giyiyor. :) Senin bacaklarında inşallah seni hep mutlu eder ve hiiççç ilk hali için iç çekmezsin...

çok teşekkür ederim, darısı başiınıza, fotoğraf için biraz bekliyorum, incelirse tombik haline bakıp iç geçirmeyeyim diye :) bende açıklık çoktu, o nedenle hedefim çok kalın bacaklar değil, düne göre bile bugün şekli daha iyi, ödem vs gidiyor galiba, becerebilirsem eski halini ekleyeceğim[/QUOT

bacakların incelsede mutlu olursun hatırlasana amylee ilk ameliyat olduğunda tombik halini çok beğendiğini yazıyordu şimdiki mesajlarına bakarsan ödemleri gidip bacakları inceldiğinde bile çok mutlu ve hep tayt giyiyor. :) Senin bacaklarında inşallah seni hep mutlu eder ve hiiççç ilk hali için iç çekmezsin...

tabii ki eriyecek ama bacaklarını birleştirmeye çalıştığında eskisi gibi inat etmeyecek. kuzu kuzu birleşecek:)

ameliyat öncesi halini albüm olarak eklemeye çalıştım, umarım olmuştur, fotoğrafta biraz basık çıkmış, daha ince aslında.

ameliyat öncesi halini albüm olarak eklemeye çalıştım, umarım olmuştur, fotoğrafta biraz basık çıkmış, daha ince aslında.

senin bacakların benimkinden daha iyi durumda benimkilerin arası daha fazla açık. bu sitede bile en çirkin bacaklar bana ait galiba tıpkı çevremde olduğu gibi :KK43:(

X