Bacak dolgusu yaptıran var mı?

bende nette arnicayı görmüştüm.peki sen aldın mı canım.işe yarıyor mu? bende şaşırmak istiyorum şaşırıp tekrar tekrar aynaya bakmak istiyorummm :))) hastaneye giderken yanında ne götürdün canım

kullanıyorum üç gündür, sanki morlar eflatuna, eflatunlar sarıya dönüyor gibi :) yok seni korkutmayayım ama benim fena oldu gerçekten. krem iyileşmeyi hızlandırıyor gibi.

hastaneye küçük valizle gittim. bir bana bir anneme terlik, yedek çamaşır, pijama takımı, deodorant götürmüştüm. pijamayı giydirdiler u
uyanınca, diğerlerini kullanmadan akşama doğru çıktık zaten hastaneden :)

ben de merak ediyorum seni, çok güzel olacak eminim :)
şimdi heyecanımız senin için

yenide hanim yogun agrili donem kac gun suruyor?[/QUOT

benim 10 gün oldu, ilk günlerde de çok şikayet edilecek ağrılar olmadı, yürüyüş rahat değildi tabii, sıkı korseler de var, hareket ksıtlı. şimdi ise ayakta kalınca yanıyor doldurulan yerler, yürürken sıkıntı olmuyor. bir de sabah kalkınca açılana kadar yanıyor biraz.

basenimden yağ alındığı için yan yatamıyorum. penisilin iğnesinin bıraktığı acı gibi, daha geniş bir alan.

sizin sadece bacaklar miydi.ben gecmis cevaplariniza baktim ama dr goremedim bas harflerini yazarmisiniz lutfen.arkadasim boyle arka arkaya soruyorum ozur dilerim ama baska alternatifim yok ist oturmuyorum o yuzden gidip direk konusamiyorum dr la.ayrica kimse yogurdum eksi demez dimi.ne kadar tuttu masraflar?

bileğin incesi makbul derler arkadaşım:) benim 23 çıktı:KK43:

Onu düzgün bacaklar için demişlerdir ama. :) Ayrıca sen hiç bir şey söyleme bacakların çok güzel oldu. Hatta ben ne güzel bilekleri kalın demiştim ilk gördüümde. İnce olsaydı yaptırdıktan sonra da daha şekilsiz duraccaktı. Bir de senin ameliyattan sonraki hali mi 35? Ameliyattan önce kaçtı? Sonradan 35 olduysa benimki 45e çıkar artık. :))

Onu düzgün bacaklar için demişlerdir ama. :) Ayrıca sen hiç bir şey söyleme bacakların çok güzel oldu. Hatta ben ne güzel bilekleri kalın demiştim ilk gördüümde. İnce olsaydı yaptırdıktan sonra da daha şekilsiz duraccaktı. Bir de senin ameliyattan sonraki hali mi 35? Ameliyattan önce kaçtı? Sonradan 35 olduysa benimki 45e çıkar artık. :))

benimki 50 ye çıkar bu durumda het halde.

32 idi sanırım ya tam hatırlamıyorum ama.
az farkediyor ya. Hoca bana demişti ki bir oda düşünün kalabalık ve o odada nefes almak ne kadar zor olur (oradaki hücrelerin çabuk öleceğini kastetmişti) sanırım o yüzden çok doldurmadı. Gerçi bana bir de sizden yağ az çıktı demişti.
ben kesin gideceğim seneye rötuşa. kalın tatlı oluyor.

32 idi sanırım ya tam hatırlamıyorum ama.
az farkediyor ya. Hoca bana demişti ki bir oda düşünün kalabalık ve o odada nefes almak ne kadar zor olur (oradaki hücrelerin çabuk öleceğini kastetmişti) sanırım o yüzden çok doldurmadı. Gerçi bana bir de sizden yağ az çıktı demişti.
ben kesin gideceğim seneye rötuşa. kalın tatlı oluyor.

Her şey gönlünce olur inşallah. Aman çok kaptırma kendini bu işe rötuş üstüne rötuş derken sonra gövden kadar bacakların olur. Dolgunluk da bir yere kadar hoş. :)) Neyse tutmayayım seni iyi geceler.

X