Bacak dolgusu yaptıran var mı?

:26:
Her şey gönlünce olur inşallah. Aman çok kaptırma kendini bu işe rötuş üstüne rötuş derken sonra gövden kadar bacakların olur. Dolgunluk da bir yere kadar hoş. :)) Neyse tutmayayım seni iyi geceler.

Günaydınnnnnn.... Olsun ya kalın olsun topuklu ile rahatça gezebileyim. Şimdi çok inceliyor:KK43:

benim bilekler 20 cm(çok üzgünüm) baldır 33 idi ameliyattan sonra 35 oldu şimdi sabahları 34 akşam 34,5 oluyor daha eriyecekmi bilmiyorum ama bileklere yapılacak birşey yok en ince bilekli benim herhalde hergün aynaya bakmaktan şaşı oldum.yenide sen kaç lira vermiştin seninkie klasikti sanırsam .şundan korkuyorum bundan önce gittiğim doktor fakültede proftu bana tutmaz boşuna uğraşma o kök hücre olayları hastalardan daha fazla para almak için demişti buda yaparım ama tutarmı bilmiyorum dedi ben bunlara rağmen fukaranın umudu derlerya ya tutarsa dedik hemen ameliyat oldum silikondan korkuyordum hem yabancı madde hemde benim bilekler çok ince şimdide o prof haklı çıkacak diye korkuyorum.biraz daldan dala atladım kusura bakmayın

amaliyatımı yapan dr bacakları görünce direkt silikon yapalım dedi ben istemiyorum deyip kestirip attım acaba düşünsemiydim bilmiyorum ama taktırıp çıkarttıran çok oldu burada

amaliyatımı yapan dr bacakları görünce direkt silikon yapalım dedi ben istemiyorum deyip kestirip attım acaba düşünsemiydim bilmiyorum ama taktırıp çıkarttıran çok oldu burada

evet beni de korkutmuştu arkadaşların silikonlarının büyük gelmesi.

acaba kalıcılık olmuyor diye mi direkt silikon diyorlar. ben bir doktorla görüşmüstüm geçen sene. Amerikada bir konferansa katıldığını ve silikonun meme dışında kullanılmamasını söylüyorlar demişti.

ama madem öyle neden yasak değil di mi?

sanırım doktorlar ince bacaklılara direk silikon diyor,memnuniyeti arttırmak için.

Arkadaşlar önümüzdeki salı için doktordan randevu aldım. Fakat hala inanamıyorum ben sonunda eşimle konuştum ve oda hemen kabul etti rüya gibi :))

Arkadaşlar önümüzdeki salı için doktordan randevu aldım. Fakat hala inanamıyorum ben sonunda eşimle konuştum ve oda hemen kabul etti rüya gibi :))

ne güzel,gözün aydın.Allah gönlüne göre versin inşallah.Darısı bana ve benim gibilere olsun inşallah.

:26:

Günaydınnnnnn.... Olsun ya kalın olsun topuklu ile rahatça gezebileyim. Şimdi çok inceliyor:KK43:[/QUO
Forumdaki 1800 sayfanın özeti;anladığım kadarıyla ilk zamanlarki o tombulluk ödem.Ödem inince yağlar eridi zanenediliyor.Ama yağların erimesi ,yani bir kısmının erimesi daha uzun 4-5 ay gibi,yada daha fazla bir zaman alıyor.Kalan bir kısım yağda tutunabilen ,canlılığını devam ettiren yağ hücreleri oluyor .Sanırım ilk aylardaki hemen eridi yanılgısı ödemin inmesinin yarattığı hayal kırıklığı oluyor.İnce bacaklılar için özellikle.(yeminlen forumu hatim ettim nerdeyse . okumadığım bir kaç sayfa kaldı sadece)Senin bacakların incelse bile eskisinden çok daha iyi durucaktır.Eminim ben.

Eşim büyük bir iş almaya uğraşıyor eğerki alabilirse maddi açıdan baya rahatlayacağız. Sonrada bacak estetiği ve meme büyütme ameliyatını aynı anda yaptıracağız (inşallah).
Dün eşime annemler bu yaptıracaklarımı duyduğunda bana ne gerek var yaptırma diye konuşup duracaklar dedim eşimde bana dediki kimseyi ilgilendirmez sen istedikten, bende tamam dedikten sonra kimse konuşamaz ve karışamaz dedi. bende şoookk oldum meğer benim eşim ne anlayışlı biriymiş. Aslında onunla konuşmayarak yıllarımı boşa heba etmişim şimdi bunu daha iyi anlıyorum.

Arkadaşlar eşiyle konuşamayanlara tavsiyem benim yaptığım hatayı sizde yapmayın biran önce eşinizle konuşun ve muhakkak onun desteğini alın. Emin olun oda anlayışla karşılayacak ve sizin yanınızda olacak...

Eşim büyük bir iş almaya uğraşıyor eğerki alabilirse maddi açıdan baya rahatlayacağız. Sonrada bacak estetiği ve meme büyütme ameliyatını aynı anda yaptıracağız (inşallah).
Dün eşime annemler bu yaptıracaklarımı duyduğunda bana ne gerek var yaptırma diye konuşup duracaklar dedim eşimde bana dediki kimseyi ilgilendirmez sen istedikten, bende tamam dedikten sonra kimse konuşamaz ve karışamaz dedi. bende şoookk oldum meğer benim eşim ne anlayışlı biriymiş. Aslında onunla konuşmayarak yıllarımı boşa heba etmişim şimdi bunu daha iyi anlıyorum.

Arkadaşlar eşiyle konuşamayanlara tavsiyem benim yaptığım hatayı sizde yapmayın biran önce eşinizle konuşun ve muhakkak onun desteğini alın. Emin olun oda anlayışla karşılayacak ve sizin yanınızda olacak...

Çok sevindim senin adına. Gerçekten de eşin çok anlayışlıymış. Çok şanslısın. İnsan ameliyattan sonra zaten fiziksel olarak zor bir dönem geçiriyor en sevdiği-sevdikleri yanında olmazsa psikolojik açıdan çok zorlanır. Ne mutlu sana.

arkadaşlar mrb.siteye yeni katılıyorum.yaklaşık 2 yıldır ara ara girip bu topikdeki yorumları okuyorum.benim de tıpkı sizler gibi bacak problemim var.genel anlamda vücudumu beğeniyorum ama bacakalarımın özellikle dizden aşağısı çarpık.şimdiye kadar hep kamufle edecek şeyler giydim.tayt,etek,elbise,şort giymek nasıl bir duygudur bilmiyorum bile. evleneli 2yıl olacak ve ben bu sorunu eşimle paylaştım, kendimi hiç kasmadan hislerimi,yaşadıklarımı ve isteklerimi anlattım.ilk etapda önemsemedi şükretmelisin zaten güzelsin daha fazlasını istemek nankörlük olur dedi.ama zamanla toplum içinde kendimi nasıl hissettiğimi görünce bana hak verdi ve ahmet karacalara gittik.muayene oldum , şimdi düşününce işi bu noktalara getirebildiğime inanamıyorum. ahmet bey genel anlamda güven verdi.muayenede bacakalarımın parantez olduğunu ve dolgu gerektiğini söyledi.ben silikona karşı olduğumu söyleyince yağ transferine karar verdik ancak kilo al dedi ve 1ayda 2 kilo aldım.nisan yada mayısa randevu almayı planlıyorum.en az 3 kişilk bi grup olursak indirim yapabileceğini söyledi doktorum. bacak operasyonu olması yada tarihin aynı olması şart değil.bu yıl içinde Ahmet karacalara ameliyat olmayı düşünen var mı arakadaşlar?

arkadaşlar mrb.siteye yeni katılıyorum.yaklaşık 2 yıldır ara ara girip bu topikdeki yorumları okuyorum.benim de tıpkı sizler gibi bacak problemim var.genel anlamda vücudumu beğeniyorum ama bacakalarımın özellikle dizden aşağısı çarpık.şimdiye kadar hep kamufle edecek şeyler giydim.tayt,etek,elbise,şort giymek nasıl bir duygudur bilmiyorum bile. evleneli 2yıl olacak ve ben bu sorunu eşimle paylaştım, kendimi hiç kasmadan hislerimi,yaşadıklarımı ve isteklerimi anlattım.ilk etapda önemsemedi şükretmelisin zaten güzelsin daha fazlasını istemek nankörlük olur dedi.ama zamanla toplum içinde kendimi nasıl hissettiğimi görünce bana hak verdi ve ahmet karacalara gittik.muayene oldum , şimdi düşününce işi bu noktalara getirebildiğime inanamıyorum. ahmet bey genel anlamda güven verdi.muayenede bacakalarımın parantez olduğunu ve dolgu gerektiğini söyledi.ben silikona karşı olduğumu söyleyince yağ transferine karar verdik ancak kilo al dedi ve 1ayda 2 kilo aldım.nisan yada mayısa randevu almayı planlıyorum.en az 3 kişilk bi grup olursak indirim yapabileceğini söyledi doktorum. bacak operasyonu olması yada tarihin aynı olması şart değil.bu yıl içinde Ahmet karacalara ameliyat olmayı düşünen var mı arakadaşlar?

ne kadar fiyat verdi size.ve ne kadar indirim yapıcakmış?

evet aradım sonunda ve görüştüm.problem yok.asistan değişmemiş bu arada.rahatsızmış o nedenlede yerine bi başka bayan bakıyormuş.ben çok panik apıyorum.kalp atışım bile değişiyor düşününce ameliyat gününü.sizinde böyle olmuş muydu.yoksa ben mi çok paniğim anlamadım.normalda doktora gitmekten nefret ederim ve şimdiye kadar sayılıdır gitmem.nasıl böle bi işe kalkıştım ben bile anlayamadım daha:))) dua edin benim için lütfen

6.500 tl fiyat verdi bana ama indirim konusunda sekreteri ayrı,kendisi ayrı konuştu.doktor 5 bine kadar düşeriz dedi. sekreteri ise anca 500 tl dedi.

X