Bacak dolgusu yaptıran var mı?

merhaba :) kabul ettim, ertesi gün işe gidemezsin bence, dinlenmelisin. rahatça yürünmüyor, ayrıca çalıştığın yerde merdiven basamak varsa, zor. sonuçta büyük ağrılar olmasa da hareketlerin kısıtlanıyor. birkaç günlük rapor iyi olur. sonra araba kullanabilirsin bence. benim için sorun olmamıştı bir hafta sonra rahatlıkla gittim işe.

Bir de kime ameliyat olduğunu özelden yazabilri misiin bana? Bu arada senin zamanını alıyorum, bunaltmıyorumdur inşallah, heyecandan elim ayağıma dolaşıyor.

Ya arkdaşlar mesaj sayılarını doldurmak için bir link vardı, bulamadım onu, bileniniz varsa linki buradan gönderbilir mi?

benimkiler iyice çarpıktı bu fotolar bu gün çekildi yani 50 günlük ilk fotolar çok güzeldi tombiş tombiş birde 30 günlükler var onuda yükleteyim bakın biraz eridiler ama eskiyle kıyaslanmaz diz kapaklarım çok çıkıktı içe doğru kavis vardı benim bilekler çok ince kemikler dışarda oraya ellenmedi birazda orda kalınlaşma olsaydı keşke size göre solda olan bileğimin üstüde diğerine göre asimetrik olmuş ama diyorumya eskisiyle çok farklı

Beni de arkadaş olarak ekleyebilri misin, fotoğraflarını görebilir miyim?

Saddy ben de seni merakla bekliyorum ameliyat olmayı düşünüyor musun yakın zamanda. :)) Çok benziyor senin bacakların benimkilere.

ah canım düşünmem mi hem de nasıl düşünüyorum 7/24.. ben silikon istiyorum fakat tek sorun ameliyatta yardım edecek kimsem yok.tek başıma olmam imkansız ama kimseye de söyleyemiyorum işte çok kompleksliyim bu konuda:KK43: öyle kalakaldım işin içinden çıkamıyorum ben. her günüm düşünmekle geçiyo çaresizim elimden bişey gelmiyo:KK43:
senin fotoğrafın varmıydı cnm ya dur bi bakıyım.

ah canım düşünmem mi hem de nasıl düşünüyorum 7/24.. ben silikon istiyorum fakat tek sorun ameliyatta yardım edecek kimsem yok.tek başıma olmam imkansız ama kimseye de söyleyemiyorum işte çok kompleksliyim bu konuda:KK43: öyle kalakaldım işin içinden çıkamıyorum ben. her günüm düşünmekle geçiyo çaresizim elimden bişey gelmiyo:KK43:
senin fotoğrafın varmıydı cnm ya dur bi bakıyım.

Benim yok malesef. Fotoğraf makinem yok çekecek fırsatı bulayım yükleyecem. Bizim dış yanlar çok benziyor hatta benimkliler daha da dışarı çıkık ve anladığım kadarıyla senin de diz kapağının bitiş çizgisinde bacağın dış tarafı kemikli. Böyle olunca haliyle yaptırınca diğer kızlar gibi olamayacak bizim eğrilik daha belirgin. Ben mükemmellik beklemiyorum zaten pantolon giyince düzgün dursun yeter. Bu kadarına razıyım artık bi zahmet olsun bu kadarı. :106:

Para yönünden bir sıkıntın yoksa erteleme bence bir kenara bırak komplekslerini. Ben de çok takıyorum bu konuyu bunu birilerine söyleyecek olmak beni çıldırtıyor ama elden gelen bir şey yok tek başına altından kalkabileceğimiz bir durum değil. :KK50:

sılasııı nerelerdesin,ben 26 nisana randevu istedim.doktor müsaitmiş ama hastane ayarlamaya çalışıyorlar.sen naptın?randevu aldınmı?

Gunaydin arkadaşlar, iyi pazarlar. Umarım bu pazarı da bilgisayar başında geçirmem de çıkip biraz hava alırım :)
Muem nasıl acaba? Firsatı olsa da yazıverse..
Ve dipuka da hala durumunu haber vermedi.
Herkes icin guzel haberler olsun :)

uf iyice kafam karıştı superdry yöntemine ve a.k.ye baktım kalın bacaklılara uygulanıyormuş. Tam benim için. Bu yöntemi mi yaptırsam acabaaa.????????Ama sadece bu dr. uyguluyor galiba superdryı galiba.

mendis bacak şeklin nasıl.incemi ,çarpıkmı.dr un sana 5.500 demesi bana umut oldu biraz.acaba benziyormu bacak şeklimiz.

ewet dün ameliyatımı oldum sonunda.ama çok ağrım var benim.bu normal bi durum mu acaba.ayakta çok duruamıyorum ve bacaklarım çok şiş.yürürkende tutunarak yürüyebiliyorum.ben ptesi memlekete dönerim diyordum ama oluru yok bunun.rapor aldım istdan.çarşamba dönücem.inş o zamana kadar düzelirim.bacaklarımın şeklide şişten çok belli olmuyor ve şuan acıdan bakamadım doğru düzgün.

amylee ve yenide siz kaç gün sonra rahat yürümeye başladınız.

doktor eski fotolarıda gönderecek yeni halinide çekip yollarım çarşambadan sonra.hem şişlerde inmiş olur:) daha belirgin olur bacaklarım o zaman.beni merak eden herkese tşkr ederim :)))

ewet dün ameliyatımı oldum sonunda.ama çok ağrım var benim.bu normal bi durum mu acaba.ayakta çok duruamıyorum ve bacaklarım çok şiş.yürürkende tutunarak yürüyebiliyorum.ben ptesi memlekete dönerim diyordum ama oluru yok bunun.rapor aldım istdan.çarşamba dönücem.inş o zamana kadar düzelirim.bacaklarımın şeklide şişten çok belli olmuyor ve şuan acıdan bakamadım doğru düzgün.

amylee ve yenide siz kaç gün sonra rahat yürümeye başladınız.

çok geçmiş olsun muem,en zor kısmını atlattın,ağrıların geçtikten sonra tadını çıkarmaya başlarsın inşallah.

Geçmiş olsun Muem. Dipuka'da aynı durumdan dert yandığına göre demek ki acı olması normal. Yenide ile Amylee'nin acı eşiği çok yüksekmiş herhalde. Sen zor kısmı atlattın şimdi en güzel kısımdasın bacaklarının nasıl olduğun a bakıp bakıp durursun artık. :))

X