Bacak dolgusu yaptıran var mı?

hayır ücret almadı. Bilmiyorum ki neden benden kalçadan dediğini. Sen kime gittin?

Son düzenleme:
bir de superdry diye bir yöntem varmış.O da bacakları kalın olanlara uygulanıyormuş anladığım kadarıyla ama bunu yine bildiğim kadarıyla her dr. yapmıyor. A.K. mıydı neydi bu yöntemi yapan ne fark olduğunu anlamadım ama daha iyi birşeyse. Ben de sormak istiyorum A.K ilk muayenede ücret alıyor mu? Bilen var mu?

bir de superdry diye bir yöntem varmış.O da bacakları kalın olanlara uygulanıyormuş anladığım kadarıyla ama bunu yine bildiğim kadarıyla her dr. yapmıyor. A.K. mıydı neydi bu yöntemi yapan ne fark olduğunu anlamadım ama daha iyi birşeyse. Ben de sormak istiyorum A.K ilk muayenede ücret alıyor mu? Bilen var mu?

evet 200 lira alıyormuş

purunyum ben h.f.ye gittim bana 5bin dedi ama benim bacaklar zaten klın olduğu için pek fazla kalınlaştıramayız dedi.Çok abes olur dedi. benim de kalçadan alacakmış.

iç tarafları doldurup şeklini düzeltsinde ,kalınlık dert değil dimi yani

anladım hayırlısı olsun iyi diye gidersin memnun kalmazsın duyulmamışına gidersin memnun kalırsın. BU byle hayırlısı olsun. Sonuçta ameliyat bu bir de aslında çok da şart değil allah büyük, çözümsüz dert vermesin. Ben de eşimi ikna edemem dedim ama buradaki bazı kadınların etek giyememe sıkıntısından neler hissettiklerini okuyunca tamam madem git dedi ama hala bence gerek yok diyor.

anladım hayırlısı olsun iyi diye gidersin memnun kalmazsın duyulmamışına gidersin memnun kalırsın. BU byle hayırlısı olsun. Sonuçta ameliyat bu bir de aslında çok da şart değil allah büyük, çözümsüz dert vermesin. Ben de eşimi ikna edemem dedim ama buradaki bazı kadınların etek giyememe sıkıntısından neler hissettiklerini okuyunca tamam madem git dedi ama hala bence gerek yok diyor.

evet benim eşimde aynı şeyi söylüyor mutlu olucaksan yaptır madem diyor ama sonuda ekliyor;bence bir sıkıntı yok bacaklarında,diye.ama bu işin bu ameliyatlardan başka çözümü yok gibi.beni en çok rahatsız eden diz kapağının altındaki o boşlukmu diyeyim,girintimi diyeyim.orası olmasa bacaklarımın alt tarafının ayrık olması felan rahatsız etmiyor beni aslında.inşallah her şey hayal ettiğimiz gibi olur.çünkü verilen paralar hiçte az değil.

haklısın memko ben de acaba pişman olur muyum yoksa ameliyattan sonra başkasının bacağıymış gibi hisseder miyim? Uzun yürüyüşlerde ağrım olur mu? Ameliyattan yıllar sonra da yoksa şu ankinden farksız mı olur bilmiyoum beni bunlar çok düşündürüyor. Durduk yere kendme iş açmayayım anneme de gittim dr.a dedim ama sakın haaaa yaptırma bacaklarında bişi yok diyor ondan gizli yaptıracam.

haklısın memko ben de acaba pişman olur muyum yoksa ameliyattan sonra başkasının bacağıymış gibi hisseder miyim? Uzun yürüyüşlerde ağrım olur mu? Ameliyattan yıllar sonra da yoksa şu ankinden farksız mı olur bilmiyoum beni bunlar çok düşündürüyor. Durduk yere kendme iş açmayayım anneme de gittim dr.a dedim ama sakın haaaa yaptırma bacaklarında bişi yok diyor ondan gizli yaptıracam.

benim anneme söylemem söz konusu bile olamaz .ne güzel bacağın var ,manyakmısın sen diye başlar.Eğer olursam anneme backlarımda yağ bezeleri vardı ,onları aldırdım diyicem.ben yürümeyi çok seviyorum ,yazda geliyor akşamları eşimle uzun uzun yürürüz,saatlerce dışarıda kalırız.ya bunları rahat rahat yapamazsam,ağrı olursa .ağrı olmazsa bile yağlar erirse.dediğin gibi bir kaç yıl sonra eski haline dönerse.hem çok üzülürüm ,hemde eşime çok mahçup olurum.

merak ediyorum acaba ameliyattan 3ay 6ay 1yıl 2yıl sonra bacak kendi bacağın gibi mi oluyor yoksa orda yine de bir tuhaf his olur mu? Ben karne gününden sonra hemen yaptırmak istiyorum işte 15 gün 1 ay sonra da annemlere izmire gideceğim ama ağrılarım olursa annem beni affetmez kadının en ufak şeyden bile kalp çarpıntısı tutuyor yandım valla. Ne kadar düşünürsen o kadar başıma bişey gelir inşallah gelmez tabiii de memnun kalırım

merak ediyorum acaba ameliyattan 3ay 6ay 1yıl 2yıl sonra bacak kendi bacağın gibi mi oluyor yoksa orda yine de bir tuhaf his olur mu? Ben karne gününden sonra hemen yaptırmak istiyorum işte 15 gün 1 ay sonra da annemlere izmire gideceğim ama ağrılarım olursa annem beni affetmez kadının en ufak şeyden bile kalp çarpıntısı tutuyor yandım valla. Ne kadar düşünürsen o kadar başıma bişey gelir inşallah gelmez tabiii de memnun kalırım

eski sayfalardaki yorumların çoğunu okudum ama ne kaldı kafanda dersen bilmiyorum?1bir yıl önce iki yıl önce forumda olanlar ve ameliyat olnlar en fazla bi kaç ay daha bilgi verip ordatan kaybolmuşlar.ama yağ dolgusunda çoğunluğun yazdığı ikinci bir operasyon şart.ama bacağı kalın olanlar belki biraz daha şanslı olabilir ince olnalara göre.çünkü hem çarpıklık gidicek ,hem kalınlaşıcak.ama kalın olanlarda sadece çarpıklığın gitmesi yeterli olucak .yada ben böyle diyerek kendimi teselli ediyorum kendimi.bilmiyorummmmmmmm yaaa offffff:18:

valla memko ben de karar veremedim kalın bacaklı mı daha avantajlı ince mi???? daha da kalınlaişırsa fil bacağı gibi olmasın

ewet dün ameliyatımı oldum sonunda.ama çok ağrım var benim.bu normal bi durum mu acaba.ayakta çok duruamıyorum ve bacaklarım çok şiş.yürürkende tutunarak yürüyebiliyorum.ben ptesi memlekete dönerim diyordum ama oluru yok bunun.rapor aldım istdan.çarşamba dönücem.inş o zamana kadar düzelirim.bacaklarımın şeklide şişten çok belli olmuyor ve şuan acıdan bakamadım doğru düzgün.

amylee ve yenide siz kaç gün sonra rahat yürümeye başladınız.

mueeemm
çok geçmiş olsun, hayırlı olsun arkadaşım :)
inşallah geçecek kısa sürede ağrıların. rapor alman çok iyi olmuş. tutunarak yürümen çok normal, daha bir gün oldu. bir hafta belki ayakta uzun süre kalamazsın. şekline hiç bakma bence de, biraz sabır, sonra çok iyi olacak.

benim yürümem de bir süre küçük adımlar şeklindeydi, ayakta kaldığımda yanıyordu, onun için yürüyordum bir hafta 10 gün kadar böyleydi.

valla memko ben de karar veremedim kalın bacaklı mı daha avantajlı ince mi???? daha da kalınlaişırsa fil bacağı gibi olmasın

aynı şeyi eşimde söyledi.zaten kalın bacakların daha kalınlaşırsa benimki gibi olur ,diyor.vazcaymasın diye :hayır hayır kalınlaştırmıyolar şeklini düzeltiyorlar dedim.hiç bir şey anlamadı garibim.daha fazla kalınlaşıcağını zannetmiyorum.şişler indikten sonra kalan yağ anca yüzde elli olur.verilen yağ neki zaten okuduğum kadarıyla iki bacağa en fazla 400 cc.onunda yarısı erise.zaten diz içlerinden alınınca bacak biraz daha ince görünücek .alt taraftaki çarpıklığa sebep olan o boşluk dolarsa hacmen çok bir değişiceğini zannetmiyorum.

mueeemm
çok geçmiş olsun, hayırlı olsun arkadaşım :)
inşallah geçecek kısa sürede ağrıların. rapor alman çok iyi olmuş. tutunarak yürümen çok normal, daha bir gün oldu. bir hafta belki ayakta uzun süre kalamazsın. şekline hiç bakma bence de, biraz sabır, sonra çok iyi olacak.

benim yürümem de bir süre küçük adımlar şeklindeydi, ayakta kaldığımda yanıyordu, onun için yürüyordum bir hafta 10 gün kadar böyleydi.

yenide hoşgeldinn.mesajımı aldınmı?

amylee bence artık üstünden ne taytını çıkar ne eteğini tüm pantolonlarını at çünkü dediğin gibi daha eğri bacaklılar gösteriyor bacaklaını. Gururla çık sokağa ağrın falan olmasın da.önemli olan o ne kadar zaman oldu şimdi?

2 ay oldu. inşallah erimezler.

iyi geceler sizeeeeee:KK54::KK54::KK54::KK54:

Slm kızlar.bugün 11gün oluyor ve hala ağrılarımdan uyuyamiyorum kendi ayaklarıma basamiyorum çok şiş va aciyor bir de bugün sabahtan bu yana ayağımdan bir sıvı akıyor başta kandı sonradan değişik bir sıvı akmaya başladı ve hala akıyor yavaş yavaş. Ve çok kötü bir kokusu var . Bilmiyorum tek duam allahım beni çocuklarıma kavuştursun ben hala istanbuldayim bırak eve gitmeyi doktora bile gidemiyorum yarın kontrolüm var inşallah her şey yolunda gider.dayanacak ne gücüm kaldı nede sabrım.trilyonlarca param olsa bu ameliyatı yaptırmazdım. Çünkü çektiğim acilar paha biçilemez .

X