Bacak dolgusu yaptıran var mı?

BERRAY,tam karar vermişken ,cayma...3 gündür bebeğimi sütten kestim,zor ve üzücü günler yaşıyorum.o ağlıyor ben ağlıyorum....burayı okuyunca rahatlıyorum...umarım güzel haberlerle dönersin.ben de ankarada murat özdemirle görüştüm.yağ enj. hiç yapmıyorlarmış.silikon+diz oyuklarına dolgu yapabiliriz dedi.dolgu 18-24 ay kalıyormuş.daha sonra kendiliğinden eriyor.eczacı olduğumuz için dolguların içindeki maddeler bazı ilaçlarda da var.zararlı olacağını düşünmüyorum...haberlerini bekliyorum...

Sılası seni çok iyi anlıyorum bende aynı sıkıntıları yaşadım 3 yaşında bir kızım var bende çok zorlanmıştım.Ama üzme kendini herşey yoluna girer ama yürek dayanmıyor tabi annesin sonuçta.bu arada ameliyat oldum

cnm zaten ilk ameliyatı oytun idil'de oldum. ona soruyorum oda normal diyor ama bu kadar uyuşukluk olması çokk ilginç. şuan çatal batırıyorum ama yok yani neredeyse etimden içeri gircek. bide bacağımı düzde yapamıyorum. kaslar kasıyor ve dikiş patladı patlayacak... benim tek merak ettiğim burda bu ameliyatı olupta benim bu yaşadığımı yaşayan var mı??

Merhaba bayanlar cumartesi günü ameliyat oldum şimdi evdeyim yatıyorum ağrılarım var..

çok geçmiş olsun berray..inşaallah tez zamanda iyileşir ve eskisi gibi olursun:)o süreçten biraz bahsedebilirmisin canım nasıldı, sandığın gibi korkulacak bi durummu yoksa dahamı kolay geçti? hastanede ne kadar kaldın ve bu ağrıların ne kadar sürermiş canım dr tam olrk ne zmn normale dönebileceğini söyldei?çok soru sordum biliyorum kusura bakma cnm:)

Merhaba bayanlar cumartesi günü ameliyat oldum şimdi evdeyim yatıyorum ağrılarım var..

çok geçmiş olsun berray..inşaallah tez zamanda iyileşir ve eskisi gibi olursun:)o süreçten biraz bahsedebilirmisin canım nasıldı, sandığın gibi korkulacak bi durummu yoksa dahamı kolay geçti? hastanede ne kadar kaldın ve bu ağrıların ne kadar sürermiş canım dr tam olrk ne zmn normale dönebileceğini söyldei?çok soru sordum biliyorum kusura bakma cnm:)

BERRAY ; çok geçmiş olsun. SADDY nin sorduğu soruları bende soracağım. Süreçten bahsedermisin? Ağrın çokmu? Birde ameliyat ücreti ne kadar ödedin? Cevaplarsan sevinirim...

Yakınlarda ameliyat olan arkadaşlardan BERTHA ve SEVİNÇ nasılsınız? Kızlar buranın bir YAZGISI VAR. Ameliyat olan arkadaşlar bir daha DÖNMÜYOR...

Ameliyat olan herkese geçmiş olsun daha önce forumda yağ transferi düşündüğümü yazmıştım ve cumartesi günü yaptırdım. İlk iki saat çok ağrılıydı ama normal yaşantıma devam edebiliyorum. Doktorum beklentimin yüksek olmamasını implant ile daha iyi olacağını söylemişti.Ameliyattan önce verilecek yerleri beraber planladık.Arka baldır çok kaslıydı, bacağın önündeki kemik ve diz içi çok boşlukluydu.Çorabı çıkarıp baktım gerçektende diz içindeki boşluk büyük oranda kapanmamış 300 cc nin 150 si sağa 150 cc sola verilmiş.Çok konulursa yağ yaşamazmış.Arka bacağın baldır altına enjekte edince kaslı görüntü kaybolmuş bilekler biraz ince bacağın önündeki kemik boşlukları doldurulmuş.Şu haliyle etek giyebilirmiyim bilemiyorum ama plajda ezik büzük durmayacağım kesin.Haftaya kontrole gideceğim.Acaba bir bacak için 150 cc çok mu az

Ameliyat olan herkese geçmiş olsun daha önce forumda yağ transferi düşündüğümü yazmıştım ve cumartesi günü yaptırdım. İlk iki saat çok ağrılıydı ama normal yaşantıma devam edebiliyorum. Doktorum beklentimin yüksek olmamasını implant ile daha iyi olacağını söylemişti.Ameliyattan önce verilecek yerleri beraber planladık.Arka baldır çok kaslıydı, bacağın önündeki kemik ve diz içi çok boşlukluydu.Çorabı çıkarıp baktım gerçektende diz içindeki boşluk büyük oranda kapanmamış 300 cc nin 150 si sağa 150 cc sola verilmiş.Çok konulursa yağ yaşamazmış.Arka bacağın baldır altına enjekte edince kaslı görüntü kaybolmuş bilekler biraz ince bacağın önündeki kemik boşlukları doldurulmuş.Şu haliyle etek giyebilirmiyim bilemiyorum ama plajda ezik büzük durmayacağım kesin.Haftaya kontrole gideceğim.Acaba bir bacak için 150 cc çok mu az

ERİMESİN7 ; çok geçmiş olsun. Nickiniz gibi yağlarınız erimesin inşallah. Daha öncede yazmıştım nickinizi çok beğendim :) Bu foruma en uygun nick. Siz kime ve kaç liraya ameliyat oldunuz? 150 cc azmı bilmiyorum ama bana ONEPTE uygulanan yöntem çok mantıklı geldi. 2 veya 3 kere yağ enjeksiyonu. Nasıl olsa eriyecek bir defada fazla verip o bölgeyi kasmaktansa aralıklarla 2 defa yaptırmak hem ağrı hemde kalıcılık açısından daha mantıklı geldi...

Teşekkür ederim saddy inşallah. Bende bir an önce iyileşmeyi istiyorum.cumartesi sabah 9.00 da hastanede oldum kan aldılar test falan yaptılar ameliyattan önce oytun beyle implantlara baktım bacağıma uyacak olana karar verdik.ameliyattan çıktığında ağrın oluyor hatta gecede ağrı oluyor ama iğne yapıyorlar ağrılar hafifliyor ama ayağa kalkma konusuna gelince biraz zor ve ağrılı tabi kişiden kişiye değişir ağrı ve acı hissi bana biraz ağrılı geldi yardımlar yürüdüm pazar günüde sabah 11 gibi taburcu ettiler.3 gün sadece tuvalete kalk dedi doktor bende yavaş yavaş kalkıyorum basarken ağrım oluyor yeni yürümeyi öğrenen bebekler gibi yürüyorum yarın yine doktora gidicem sargılarım açılacak yanlız sağ bacağım biraz daha şişmiş görünüyor dikkatli bakıldığında hafif fark var aralarında doktor normal dedi sargılar açılınca düzelecekmiş inşallah öyle olur yaşayıp görücez benim için dua edin kızlar çocukluğumdan beri etek şort giymek istiyordum inşallah problem olmazda giyebilirim.

BERRAY ; çok geçmiş olsun. SADDY nin sorduğu soruları bende soracağım. Süreçten bahsedermisin? Ağrın çokmu? Birde ameliyat ücreti ne kadar ödedin? Cevaplarsan sevinirim...

Dior canım süreçle ilgili saddy yazdım bişeyler sende bakarsın ücrete gelince 5500 verdim hastene dahil.

cnm zaten ilk ameliyatı oytun idil'de oldum. ona soruyorum oda normal diyor ama bu kadar uyuşukluk olması çokk ilginç. şuan çatal batırıyorum ama yok yani neredeyse etimden içeri gircek. bide bacağımı düzde yapamıyorum. kaslar kasıyor ve dikiş patladı patlayacak... benim tek merak ettiğim burda bu ameliyatı olupta benim bu yaşadığımı yaşayan var mı??

hayatgunes sen ilk ameliyatını oytun idile yaptırmışsın sanırım. memnun kalmadın mı ki? neden nazım durağa ameliyat olduk 2. kere?

Teşekkür ederim saddy inşallah. Bende bir an önce iyileşmeyi istiyorum.cumartesi sabah 9.00 da hastanede oldum kan aldılar test falan yaptılar ameliyattan önce oytun beyle implantlara baktım bacağıma uyacak olana karar verdik.ameliyattan çıktığında ağrın oluyor hatta gecede ağrı oluyor ama iğne yapıyorlar ağrılar hafifliyor ama ayağa kalkma konusuna gelince biraz zor ve ağrılı tabi kişiden kişiye değişir ağrı ve acı hissi bana biraz ağrılı geldi yardımlar yürüdüm pazar günüde sabah 11 gibi taburcu ettiler.3 gün sadece tuvalete kalk dedi doktor bende yavaş yavaş kalkıyorum basarken ağrım oluyor yeni yürümeyi öğrenen bebekler gibi yürüyorum yarın yine doktora gidicem sargılarım açılacak yanlız sağ bacağım biraz daha şişmiş görünüyor dikkatli bakıldığında hafif fark var aralarında doktor normal dedi sargılar açılınca düzelecekmiş inşallah öyle olur yaşayıp görücez benim için dua edin kızlar çocukluğumdan beri etek şort giymek istiyordum inşallah problem olmazda giyebilirim.

Geçmiş olsun senin sonucunu dört gözle bekliyorum.Resim eklemişmiydin buraya bacakların sadece incemiyle çarpıklıkta varmıydı.İnşallah sonuç tam istediğin gibi olur.

BERRAY ; Çok içten istemişsin. İnşallah herşey gönlüne göre olur. Umarım en kısa zamanda iyileşirsin...

Berray cvbın için tşk ederim.ahh o istekler (etek şort vs türünden şeyleri artık giyebilmek) hepimizin hayali..inşaallah iyileşme sürecin kısa sürer ve bu hayalleri gerçekleştirme konusunda bize öncü olursun:)) arkadaşlarında sorduğu gibi senden bacaklarının önceki ve sonraki fotoğrflarını istiyoruz en kısa zamanda cnm.bide hepimiz adına senden rica ediyorum Berray ne olursun bizi terketme.bacaklarının her halinden mümkün olduğunca her fırsatta haber ver bizlere cnm bu derde deva bekleyen burdaki herkes için takip etmemiz gereken önemli bi örneksin çünkü:)

arkadaşlar çok geçmiş olsun inşallah emekleriniz daimi olur evet lütfen düzelince bizi bırakmayın ara ara bilgi verin allah rızası için çünki bizim sizlere gidişatınızdaki durumları bilmeye çok ihtiyacımız var biliyorsunuz hepimiz aynı konudan muzduribiz çokkkk geçmişşş olsun hayalleriniz gerçek olsun

ERİMESİN7 ; çok geçmiş olsun. Nickiniz gibi yağlarınız erimesin inşallah. Daha öncede yazmıştım nickinizi çok beğendim :) Bu foruma en uygun nick. Siz kime ve kaç liraya ameliyat oldunuz? 150 cc azmı bilmiyorum ama bana ONEPTE uygulanan yöntem çok mantıklı geldi. 2 veya 3 kere yağ enjeksiyonu. Nasıl olsa eriyecek bir defada fazla verip o bölgeyi kasmaktansa aralıklarla 2 defa yaptırmak hem ağrı hemde kalıcılık açısından daha mantıklı geldi...

Çok teşekkür ederim DİOR.İmplant hem pahalı hem daha ciddi bir ameliyat olduğu için yağ transferini istedim. İstanbulda yaşıyorum sanırım ONEP Ankara da birde dondurulan yağ vücutta kalmıyor diye yazmıştı forumda bazı arkadaşlar. Eşimi zor ikna ettim bu işi evlenmeden halletmek lazımmış ancak böyle bir estetikten haberim yeni oldu. İşi zorlaştırmak için illa bayan doktor olsun dedi ve ikinci, üçüncü bir işlem yaptırmama sıcak bakmıyor.Bu işlem benim için ilk ve son yani, erimemesi için dua ediyorum ama doktor en fazla yüzde elli kalabilir dedi.Sağ bacağımda ufak bir serttlik var ve bu gün kaşınır gibi oldu, antibiyotiğe devam ediyorum.Şu hali bile beni tatmin etmedi artık kalan sağlar benim. Doktorum Meltem Çilingir, 3 milyara , özel hastenede yaptı.İyi temennilerin için teşekkür ederim.

ERİMESİN7; forumda yağ enjeksiyonu yaptıran arkadaşlardan genellikle kaşıntı şikayetini okumuştum. Sizdede olması normal görünüyor. Sizin ağrınız çokmu? Ameliyat sonrası süreci rahat geçiriyormusunuz?
SEVİNÇ, BERTHA, AMANNNBE, ASLILI, MELİKE, NİSAN16, İRİGÖZLER, MİSSENSE, BLACKDAİSY şimdilik aklıma gelenler bunlar. Kızlar bu yazgıyı değiştirin artık. Ameliyat olup kaybolmayın... Özellikle eskilerden ASLILI ve MELİKE nasılsınız? Sizde erime oldumu?

SU.AY siz nasılsınız? ilk ameliyattan sonra ne kadar erime oldu sizde? Siz 2. yide düşünüyorsunuz öyle değil mi? Bana sanki bu durum daha kalıcı gibi geldi... Sizde yağları dondurma olmadı değilmi. Tekrar yağmı alınacak sizden?

X