Bacak dolgusu yaptıran var mı?

jezabel merak ediyorum sen bu ameliyatı hangi tarihte yılda oldun..nazım durağa olmuştun dimi.benimde bacaklarım çok eğri ve yağ transferiyle düzeleceğine inanmıyorum..ama implamanttan da korkuyorum.şu anda bacaklarının durumu nedir.ameliyat sana ne kadar mal oldu.fiyatı çokmuydu.kesik izleri çok kaldımı.ağrı yaptımı yada hala ağrın varmı.aslında msnden yada telden görüşebilsek sana çok dua ederdim ltfn

merhaba, aranızda bacakları çarpık olmayan ama bilekleri çook ince olan var mı? ben de bu sorundan dolayı etek, şort, vs giyemeyenlerdenim, yaz ayları benim için işkenceye dönüyor. bir de deniz seki'yi ne zaman tv de görsem dikkatimi çekiyor, aynı bacak yapısına sahibiz, o etek giyebiliyor acaba ben mi çok takıyorum diye düşünüyorum.
bunlar da deniz seki'nin bacakları :)

AMAAANBE sizin ameliyattan önceki bacaklarınızda problemli görünmüyor. Ameliyat sonrası daha güzel olmuş tabiki. Umarım erimez ve gönlünüze göre olur. Siz 30 nisanda ameliyat olmuştunuz değil mi? Şuan sağlık açısından nasılsınız? Morluk , ağrı ,sızı varmı?

dior teşekkür ederim. problemliydi aslında resimler yanıltıcı oluyor. karanlık çıkmış bir de keşke birkaç tane çekseydim.
evet 30 nisanda ameliyat oldum, morluklar tamamen geçti. ağrı sızı ilk hafta çoktu, özellikle 4 gün hareketimi çok engelledi, sonra biraz hafifledi ama yürürken ya da ayağa kalkarken çok zorlanıyordum. eşim olmadan çorap bile giyemiyordum. ilk haftayı atlattıktan sonra problem yaşamadım. tabii ki ameliyattan önceki kadar rahat değilim hala, yavaş yavaş eski haline dönüyor. mesela biryerlere çarpmamaya çalışıyorum ağrıyor, ya da yatarken üst üste koymuyorum rahatsız ediyor. tam olarak düzelmedi yani, ama korkutmayayım çok hafif rahatsızlıklar veriyor bana.

arkadaşlar aslında korkutayım çünkü ben burada okuduklarımdan sonra bu işi çok hafife almışım onu fark ettim, ameliyattan sonra yaşadığım acıyı tarif etmek bile zor. şokumu hiç anlatmayayım. ben biraz ağrım sızım olacak kalkıp yürüyeceğim sandım, burada ameliyattan birkaç saat sonra terminale gidip otobüse bindiğini söyleyen arkadaşlar vardı gerçekten insan üstü bir dayanıklılık göstermişler ben tuvalete gitmem gerektiğini söyleyince yataktan 2 kişi kaldırdı, canım çok tatlı değildir ama bacaklarım parçalanıyordu, aynı şekilde yağ alınan yerler de.
bunun sonuçta bir ameliyat olduğunu benim gibi unutmayın. eğer gizli saklı yaptıracaksanız da ilk hafta kimseye görünmeyin.
ha ilk haftadan sonra dışarıdan farkedilecek bir problem yok normal hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
adı "1" olan resim ameliyattan önceki hali zaten:))) bir bacağım çoraplı öbürü çorapsız olan. hiç fark yok mu hahahah:)) orda dikkat ederseniz epey bi açıklık var, gerçi ameliyat sonrası resimlerde de açıklık var ama korse sıktığından galiba. iç kısma bilekten dize kadar yağ koyuldu, dış kısmındaki fazla yağlar da alındı.
gülerer ahmet karacalar yaptı.

amaaanbe...bizi işletmiyorsun dimi?
1.resim karanlık çıkmış evet..ama ben,aydınlatmayı başarıp baktım...ve operasyon öncesi olduğu hiç aklıma bile gelmedi!
hele bir bacakta çorap olmayınca..görelim diye çıkarttığını düşündüm....
Yani...kısacası bacakların kötü falan değilmiş zaten..yada sen kötü yü görmemişsin! :KK1:

Son düzenleme:
ERİMESİN7 en sağlıklı cevapları geçmiş sayfaları okuyarak bulabilirsiniz. Ameliyat sonrası bazı arkadaşlar memnun kaldı ,bazıları hemen eridi dedi. Ama işin acı tarafı ilk yaptıran arkadaşlardan kimse yok şuan. Yani uzun sürede eridi mi erimedi mi bilmiyoruz. Mesela ben ahmet karacalara ilk yaptırdığında memnun olan ASLILI yı çok merak ediyorum. Acaba nasıl şuan. Yine MELİKE vardı. O ahmet karacalara 2. kez olmuştu ve 2. de memnun kalmıştı. Şuan nasıl onuda bilmiyoruz. Siz geçmiş sayfaları okuyun mutlaka... Ona göre karar verirsiniz...

Sevgili dior fırsat buldukça( 3 aydır) forumdaki yazıları okudum ama dediğin gibi deneyimli arkadaşlar geri dönmemiş biraz aklım karıştı.Benim ilk ve son denemem olucak, eşim işi yokuşa sürüyor.Mutlaka eriyecek ama bir iki yıl sonra ne kadar kalıcak beni bu düşündürüyor. Maddi olarak hazır olursam Temmuzda yaptırıp gelişmeleri forumda paylaşıcam.

merhaba, aranızda bacakları çarpık olmayan ama bilekleri çook ince olan var mı? ben de bu sorundan dolayı etek, şort, vs giyemeyenlerdenim, yaz ayları benim için işkenceye dönüyor. bir de deniz seki'yi ne zaman tv de görsem dikkatimi çekiyor, aynı bacak yapısına sahibiz, o etek giyebiliyor acaba ben mi çok takıyorum diye düşünüyorum.
bunlar da deniz seki'nin bacakları :)

resimdeki bacaklar aynı silikon takılmış gibi..........

amaaanbe...bizi işletmiyorsun dimi?
1.resim karanlık çıkmış evet..ama ben,aydınlatmayı başarıp baktım...ve operasyon öncesi olduğu hiç aklıma bile gelmedi!
hele bir bacakta çorap olmayınca..görelim diye çıkarttığını düşündüm....
Yani...kısacası bacakların kötü falan değilmiş zaten..yada sen kötü yü görmemişsin! :KK1:
yok niye işleteyim. bende kemik eğriliği yoktu hep söyledim ama bacakların insan içine çıkacak durumu da yoktu iç kısımlarda hiç yağ yoktu çünkü, dışta da yağ olunca dışa kavis yapıyor gibi görünüyordu. ben tek resim çekmedim gibi geliyo ama baktım telefonda bu var bi bakayım fotoğraf makinasıyla çekip biyerlere kaydettim belki de.
zaten insanın kendini rahatsız hissetmesi için çok kötü olması gerekmiyo kötü olması yeterli

Son düzenleme:
amaaanbe sanki benim bacak resimlerimi çekmişsin bacım. Benim şu arka kas yerleri şişiyo ayakta çok kalınca. o zamanda bilekler ince gibi oluyo.
varis çorabı bayaa düzgün tutuyodu. fakat yaz geldi normal çorap bile sıktı. ince, varis çorabı gibi bazen bacağın girinti çıkıntılarını akort etmek için bi çorap keşvedemedim.
karından alınan yağ yerleride dalgalı yani onu takmıyorum. tek istediğim etek giydiğimde diz altı düz olsun yani.
ESKİ ARKADAŞLAR SİZLER RAHATMISINIZ Bİ ARA RESİM KOYCAM SON HALİNİN YORUMLARINIZI MERAK EDİYORUM.

bende dalga olmadı yağ alınan yerlerde, korseyi mi erken çıkardın aceba? varis çorabını ben de çıkardım artık.

Son düzenleme:
bende dalga olmadı yağ alınan yerlerde, korseyi mi erken çıkardın aceba? varis çorabını ben de çıkardım artık.

korseyi bir hafta kullandım. alt iyi olsunda. şişmeler ne zaman biter bilmiyorum. topuklu yapıyo ama giymedende olmuyo, doktorlarımız aynımıydı bacım.
dalgalanma yeni yeni belli oldu bem 17 nisanda oldum. bişey belli değildi. takmıyorumda. neyse bir daha nasıl bu sıkıntılar göze alınırki

dior teşekkür ederim. problemliydi aslında resimler yanıltıcı oluyor. karanlık çıkmış bir de keşke birkaç tane çekseydim.
evet 30 nisanda ameliyat oldum, morluklar tamamen geçti. ağrı sızı ilk hafta çoktu, özellikle 4 gün hareketimi çok engelledi, sonra biraz hafifledi ama yürürken ya da ayağa kalkarken çok zorlanıyordum. eşim olmadan çorap bile giyemiyordum. ilk haftayı atlattıktan sonra problem yaşamadım. tabii ki ameliyattan önceki kadar rahat değilim hala, yavaş yavaş eski haline dönüyor. mesela biryerlere çarpmamaya çalışıyorum ağrıyor, ya da yatarken üst üste koymuyorum rahatsız ediyor. tam olarak düzelmedi yani, ama korkutmayayım çok hafif rahatsızlıklar veriyor bana.

selam amaaanbe.cok gecmis olsun,dilerim yaglarinin hepsi kalici olur..benim bir kac sorum olacakti müsaadenle...sana kök hücre yöntemimi yada hangi islem yapildi....yaglarin ne kadarinin kalici olacagini söyledi sana doktorun...birde kaca yapti acaba,ahmet beyin ucuk rakamlar istedigini okuyorum sürekli burdan...tsk ler

Yağ transferi yaptıran arkadaşların resimlerini görmek için önceki sayfalara bakıyorum ama çok az rastladım. Okuduğum kadarıyla 25 mesj gerekli ben uzun zamandır takip ediyorum ama üyeliğim yeni 22 mesaj daha atmam gerekecek. Çok gereksiz bir kural, yaptıran ve resim ekleyebilecek arkadaşlar eklerse sevinirim.

amanbee resimlerini kaldırdın mı acaba bakıyorum yok herkes görmüş ben göremedim bi:KK43:

resimleri görebilmen için arkadaş olmamız gerekiyor özel albüm.
gülerer doktorlarımız farklı. henüz dalgalanma yok olmaz umarım benim göbekten epey yağ gitti çünkü. ben korseyi ilk hafta hiç çıkarmadım sadece banyo yaptığım gün çıkardım yıkandı tekrar giydim. sonra 2 hafta gece yatarken giydim. gündüz varis çorabı gece üstüne korse. doktor 3 hafta demişti.

X