Bacak dolgusu yaptıran var mı?

su.ay siz nasılsınız? Ilk ameliyattan sonra ne kadar erime oldu sizde? Siz 2. Yide düşünüyorsunuz öyle değil mi? Bana sanki bu durum daha kalıcı gibi geldi... Sizde yağları dondurma olmadı değilmi. Tekrar yağmı alınacak sizden?

doktorda 2.nin daha kalıcı olacağını söylemişti.2.yi düşünüyorum. Bileklerim çok ince. Erimem fazla olmadı sanki. Ama 2.cide daha iyi olur dedi doktor..bakalım en kısa sürede olmak istiyorum tekrar..yağ dondurmadı bende. Tekrar göbekten yağ alacak .

su.ay merhaba...senin bileklerine yağ konmuşmuydu...birde,eski yeni fotoların varsa yüklermisin...
.

oytun idille ilgili bişey olmadı ben enfeksiyon kaptırdım. hatta oytun idilde 2 defa oldum. 2.side dikişim patladı oda benden kaynaklandı diye düşündüm. protez görünüyordu. ama nazım durak ı denemk istedim birde. ama şuan aşırı derecede ağrım sızım var ve çok kötü birşey oldu sanırım damarlarımdan birini hissetmiyorum. son iki parmağım ve topuğum yok gibi uyuşuk. emg diye bir sinir damar sistemi doktoruna gittimm elektirik verdiler ve tamamen bir damarım fonksiyonunu yitirmiş. ama düzeledebilir düzelmeyedebilir dedi. ben zaten sorunum diğer bacağımın diğerinden ince olmasıydı. tamamen esteik amaçlı düşünürken 13 gün olmasına rağmen hala yürüyemiyorum hemde damarmda sorun oldu. nazım durak çok sert bir doktor. önceden ameliyattan önce beni ikna edene kadar sevglim cnm ben herşeyi halledicem merak etme dedi ikna etti ama şimdi ayağımı hissetmiyorum diyorum geçer geçer diyor geçiştiriyor ve telefonuma bile çıkmıyor. ama emg sonuçlarını bu akşam aldım. yarın görüşücez bakalım!!

oytun idille ilgili bişey olmadı ben enfeksiyon kaptırdım. hatta oytun idilde 2 defa oldum. 2.side dikişim patladı oda benden kaynaklandı diye düşündüm. protez görünüyordu. ama nazım durak ı denemk istedim birde. ama şuan aşırı derecede ağrım sızım var ve çok kötü birşey oldu sanırım damarlarımdan birini hissetmiyorum. son iki parmağım ve topuğum yok gibi uyuşuk. emg diye bir sinir damar sistemi doktoruna gittimm elektirik verdiler ve tamamen bir damarım fonksiyonunu yitirmiş. ama düzeledebilir düzelmeyedebilir dedi. ben zaten sorunum diğer bacağımın diğerinden ince olmasıydı. tamamen esteik amaçlı düşünürken 13 gün olmasına rağmen hala yürüyemiyorum hemde damarmda sorun oldu. nazım durak çok sert bir doktor. önceden ameliyattan önce beni ikna edene kadar sevglim cnm ben herşeyi halledicem merak etme dedi ikna etti ama şimdi ayağımı hissetmiyorum diyorum geçer geçer diyor geçiştiriyor ve telefonuma bile çıkmıyor. ama emg sonuçlarını bu akşam aldım. yarın görüşücez bakalım!!

Çok geçmiş olsun senin bayağı ciddi görünüyor umarım problem olmaz(ben düzeleceğini düşünüyorum)

Canım...çok üzüldüm...geçmiş olsun...epeyce bişeyler atlatmışsın...yine de iyi cesaret bu 3. deneme.

İnşallah sorun dediğin gibi değildir...ameliyat sonrası uyuşukluk olması normal..bacak olunca tabi daha fazla farkediliyor...

Benim,o kişi hakkındaki düşüncelerim yıllardır olumsuzdur...fakat kimseye bişey denmiyor..herkesin kendi tercihi.

Ama kesinlikle peşini bırakma...öyle geçiştirmekle kurtulamaz.

.

Son düzenleme:
ERİMESİN7; forumda yağ enjeksiyonu yaptıran arkadaşlardan genellikle kaşıntı şikayetini okumuştum. Sizdede olması normal görünüyor. Sizin ağrınız çokmu? Ameliyat sonrası süreci rahat geçiriyormusunuz?
SEVİNÇ, BERTHA, AMANNNBE, ASLILI, MELİKE, NİSAN16, İRİGÖZLER, MİSSENSE, BLACKDAİSY şimdilik aklıma gelenler bunlar. Kızlar bu yazgıyı değiştirin artık. Ameliyat olup kaybolmayın... Özellikle eskilerden ASLILI ve MELİKE nasılsınız? Sizde erime oldumu?

DİOR; Belki çoraptan dolayı kaşınıyor diye düşünüyorum.Şiddetli ağrım yok hatta hiç ağrı kesici kullanmadım.Bu sabah bacaklarıma bakınca mutsuz oldum.İlk 3 gün çok sertti artık o serttliğe ödem mi deniyor bilemiyorum ama bu gün çok yumuşak durumda sert hali kütük gibiydi ancak daha güzel görünüyordu.Dizlerimi büküp bir şey alırken kasılıyor, onun dışında bir zorluğu yok.Doktor önceki halini çekti, pazarteside şimdiki halini çekicek karşıdan bakmak daha farklı bende iki hali ancak kıyaslayabileceğim. Resim göndermek için çok erken belki ama fikirlerinizi almak için resim ekliycem.

canım arkadaşım çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun.

kızlar merhaba benim sorunum ise şöyle,

benim bir baldırım diğerinden kalın. ameliyat olmayı 1-2 sene sonra düşünüyorum. ama idare etmek için en azından tayt giyebılmek için bacağımı kalınlaştıracak bişey bulmak istiyorum.. geçen şalı doladım doladım giydim taytı guzel oldu ama belli oldu potluk yaptı..pamuk mu doldursam diyorum tayt giyeceğim zaman

medikal ürünlerde buna benzer bişey olabilir mi. protez gibi yada çıtçıtlı bişey. varis çorabının içini mi doldursam diyorum.. bilemedim. bilen arkadaşlar varsa yada fikir verecekler olursa çok mutlu olurum..:KK43::KK43::KK43:

hadi kızlar buluın bana bir çare :KK43: çıksa çıksa kk dan çıkar dedim kendi kendime..

Son düzenleme:
berray,nasılsın?sargıların açıldımı,dr.a gittin mi,bir de sana silikonun yanısıra diz oyuklarına işlem yapıldı mı?

mrb. benimde seninle sorunum aynı ve ben ince olan bacağıma protez taktırdım. ama şimdi sağlığım pek iyi değil. tam 3 kez ameliyat oldum bir türlü tutturamadık. ya dikiş patlıyor ya protez çıkıyor yerinden ya protez kemiğime dayanmış vs derken şuan en son ameliyattan 13 gün geçti ama ben hala yürüyemiyorum. ve ayağımda bir damarım tamamen fonksiyonunu kaybetmiş durumda. hiisetmiyorum hiçbirşehilde bazı bölgeleri. ama geçedebilirmiş geçmeyedebilirmiş. eğer en sonki ameliyatımda damar problemi olmasaydı ve dikişlerim yürümemi gerdirip engellemeseydi iyi olacaktı ama şuan ne geceleri uyuyabiliyorum nede düzeleceğini sanıyorum. protezi tekrar çıkartma durumum var. ama o zamanda bacağımın arkasında kocaman 3 kere ameliyat olduğumdan dolayu ameliyat izi olmuş olcak hemde damarım eski fonksiyonuna geri dönecekmi dönmeyecekmi belli değil.. bence sen tayt giyme ama bu ameliyatıda yapma riskli çünkü.. yada benim sonuçlarımı bekle.. senin bacağın neden diğerne göre ince onuda söyler misin..?

berray,nasılsın?sargıların açıldımı,dr.a gittin mi,bir de sana silikonun yanısıra diz oyuklarına işlem yapıldı mı?

Teşekkür ederim iyiyim sılası sargılar açıldı bir nebze rahatladım sargılar hem sıkıydı hemde çok yakıyorlardı.Hayır canım sadece silikon yaptırdım. Şu an için mükemmel değil ama oytun bey senden başarılı sonuç bekliyorum diye konuşuyor daha şekillenecek diyor çok güven verici konuşuyor ve yaptığı işlemin arkasında duruyor bilmiyorum inşallah herşey güzel olur.Sılası benim bacaklarım çok inceydi ve çarpıktı tabi insan hem bu kadar eziyet çekip hemde birsürü para verince sütun gibi bacaklar istiyor ama sütun gibi bacak olması için probleminin az olması lazım çarpık ince olunca bu kadar düzeliyor herhalde...

kızlar ilk zaman kalın dümdüz oluyo sonra şekil yerleşince hatalar çıkmaya başlıyo. benim doğal hali iyiydi fakat ben beyenmediğim yerleri düzgünleştirsin diye oldum. diz içlerinden alınacaktı diz iç üstleride almış orda boş boş oldu. bilek içleride dolgun istedim olmadı bilek arkaların üstleride dolgun olsun dedim olmadı. yani tam memnun olanı kulağınız duyup gözünüz görene kadar hatta bir sürede geçmiş te hala memnun sa, yaptırın derim. yada aşırı isteklerinize biraz dur deyin. üzülüyo insan. şimdi benim, bi daha nasıl katlanırım ameliyat sıkıntılarına. bide karın yağların alınan yerler çakır çukur. düz durursan bişey yok eyilip kalkınca belli oluyo.
amaaaaaam aman. çok üzgünüm kızlar. bide istemediğim yerler de kalın oldu.
niyemi yazdım iyi düşünün.
herkezin çoook memnun olduğu gözünüzün gördüğüne gidin.

bilemiyorum ki ne yapsak,hiç memnun olan yok. ne silikondan ne de yağdan...

Son düzenleme:
GÜLERER ; önceki ve sonraki halini eklermisin? Belki senin düşündüğün gibi değildir. İnsan ne yapacağını bilmiyor. Ne silikondan ne yağ enjeksiyonundan memnun olan yok. Ama böylede olmuyor. Ne yapacağız bu durumda? Sinir bozucu...

doktorda 2.nin daha kalıcı olacağını söylemişti.2.yi düşünüyorum. Bileklerim çok ince. Erimem fazla olmadı sanki. Ama 2.cide daha iyi olur dedi doktor..bakalım en kısa sürede olmak istiyorum tekrar..yağ dondurmadı bende. Tekrar göbekten yağ alacak .

suay senin fotografları göremiyorum sildin mi?

mrb. benimde seninle sorunum aynı ve ben ince olan bacağıma protez taktırdım. ama şimdi sağlığım pek iyi değil. tam 3 kez ameliyat oldum bir türlü tutturamadık. ya dikiş patlıyor ya protez çıkıyor yerinden ya protez kemiğime dayanmış vs derken şuan en son ameliyattan 13 gün geçti ama ben hala yürüyemiyorum. ve ayağımda bir damarım tamamen fonksiyonunu kaybetmiş durumda. hiisetmiyorum hiçbirşehilde bazı bölgeleri. ama geçedebilirmiş geçmeyedebilirmiş. eğer en sonki ameliyatımda damar problemi olmasaydı ve dikişlerim yürümemi gerdirip engellemeseydi iyi olacaktı ama şuan ne geceleri uyuyabiliyorum nede düzeleceğini sanıyorum. protezi tekrar çıkartma durumum var. ama o zamanda bacağımın arkasında kocaman 3 kere ameliyat olduğumdan dolayu ameliyat izi olmuş olcak hemde damarım eski fonksiyonuna geri dönecekmi dönmeyecekmi belli değil.. bence sen tayt giyme ama bu ameliyatıda yapma riskli çünkü.. yada benim sonuçlarımı bekle.. senin bacağın neden diğerne göre ince onuda söyler misin..?

cnm çok tşk ederim cewabın için. Öncelikle çok geçmiş olsun,umarım en kısa zmanda sağlığına kavuşursun..

ben ameliyat düşünmüyorum şimdilik. olursa da yağ enjekte ettırcem.bugun bi protez merkeziyle görüştüm. dışarı çıkarken takabılecğim bir protez yapacaklar.bakalım nasıl olacak ?

arkadaşlar tekrar merhaba,
uzun zamandır yazamadım. ben 20 temmuzda yağ enjeksiyonu yaptırmıştım. ve diz içlerim ve basenlerimden yağ alınmıştı. diz içlerimin görüntüsü şu an için gayet iyi. ( yani o fazlalık yağğ hemen hemen kalmadı) ben daha öncede demiştim, onepte ünal bey 3 veya 4 seans yağ enjeksiyonu yapıcam ve en sonunda başardık dicem demişti. ilk seansta koyulan yağ benim için tabiki yetersiz. birde sadece diz kapağımın biraz altına koyulmuştu, ben 2. seansta biraz daha aşağısına koydurucam. sağlık durumum gayet iyi. zaten benim ameliyatım da sonrası da çok rahat geçmişti. geceleri hala varis çorabını giyiyorum.
bir sürü elbise almama rağmen hala cesaret edip giyemedim, sanki hala işyerindekiler ne çarpık bacakların varmış dicekler gibi geliyor. ama eşim çok güzel olmuş falan dio( bence moral ermek istiyor, çünkü şu anda dümdüz bacaklarım yok, sadece eskiye nazaran biraz daha iyi)

X