Bebek Beslenmesi bebeğinize pişik kremi olarak ne kullanıyorsunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

tatxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
135
2
herkese merhaba. benim bebeğim13 aylık, ve çok hassas bi cildi var yaaa, inanın belki de bizim kadar bebeğinin altını sık değiştiren de yoktur. kullandığımız bez çok da kaliteli ve ıslak tutmadığı halde. biçok pişik kremi denedim, tabi pişik oldukça. ama geçen gün internette dolanırken sebamedin pişik kreminin pişiğe çok iyi geldiğini ve her bez değişiminde kullanılırsa pişiği önlediğini okudum. sebamedin ürünlerine de güvenirim zaten şampuanı da sebamed. diğerleri alerji yapıyo. aldım ve dün kullanmaya başladım, inanın 1 günde faydası oldu. ama yine de kullanan varsa fikirlerini ve yorumlarını okumak isterim:kahve:

kııızzzlllaaaaaaaaaaarrrrrrr, yok mu bana cevap vericek kimse yaaa.....

bende 2 çocuk annesiyim kızıma ilk başlardan nivea kullanıyordum daha sonraları bübchen ı keşvettim sampuan sabun duş jeli yağı tüm ürünlerini kullandım gerçekten güzel tavsiye ederim

bende 2 çocuk annesiyim kızıma ilk başlardan nivea kullanıyordum daha sonraları bübchen ı keşvettim sampuan sabun duş jeli yağı tüm ürünlerini kullandım gerçekten güzel tavsiye ederim

teşekkürler canım. tecrübeni bizimle paylaştığın için.a.s.

evet sebamedin kullanımında da öyle yazıyo, her bez değişiminde diye. ben de ona başladım dün, gerçekten bi günde bile farkedilir bi iyileşme oldu bebişimin poposunda. ayyy yerim ben onun o pamuk poposunu.

İki oğluşum var ikisinede SEBAMED kullandım birde dr trosd diye bi krem önermişti yazın

Benim iki kizim var birtanesi simdi 10 aylik ondada büyük kizimdada her alt degistirmede kullanmadim krem hem doktorlar hemde ebeler bunu önermiyor cogun cilti daha fazla hassaslasiyormus kendi doku nemini kaybediyormus.

Ama pisik olduktan sonra hep cinko icerikli kremler kullandim penatenin kremi cok iyi.

Sevgiylea.s.

ben kzıma NAPKİN kullanıyorum ve cok faydasını görüyorum.kac krem denedim fayda etmedi ama bu kızıma cok iyi geldi.

dermo trosid var arkadaşlar birde zalain die ilaç var ama bunlar pişik önleyici değiller bebeğiniz pişik olduğunda iyileştirmek için kullanılan doktor tarafından yazılan kremler korumak amaçlıysa ben nivea ve chiggo kullanmıştım ikisde çok güzeldi tavsiye ederim....

diger arkadaslara göre benimki garip olacak ama yine de yazayim basta penatenin pisik kremini kullandim sonra bir komsumun tavsiyesi üzerine saf zeytin yagini kullandim bence zeytin yagi daha iyiydi tabi karar senin ama bizde ise yaradi

canım ben ilk zamanlar popolin kulandım nivea kulandım.ama şöyle biraz büyüyünce fayda etmedi..dr.sıvı bi ilaç yazıyordu..pembe oluyordu poposu felan şey gibi serum fizyolojik gibi kutusu ama pembe renkte çok iyi gelmişti.ha birde yıkayın ben yıkıyordum son zamanlar hemde bi arkadaş maltyalıydı ordan yeşil değişik bir sabun getirmişti banda verdi pişiğe çok iyi geldi..sabun hiç kullanmamıştım o ana kadar ama tavsiye ederim..büyük alışveriş magzalarında satılıyo biraz pahalı tek satılmıyo küçük bir çuval içinde satılıyo..ama tavsiye ederim..önce bende aman sabun dedim ama kullandım çok iyi geldi..

desitin diye bir krem inanılmaz güzel biraz pahalı ama 1 yıla yakın kullandık mercimek kadar sürüyorsun yayılıyor.diğer altını açmana pişiğin rengi açılmış oluyora.s
tırnak izleri oluyor bazen kızımda onun içinde kullanıyorum tavsiye ederim

herkese merhaba. benim bebeğim13 aylık, ve çok hassas bi cildi var yaaa, inanın belki de bizim kadar bebeğinin altını sık değiştiren de yoktur. kullandığımız bez çok da kaliteli ve ıslak tutmadığı halde. biçok pişik kremi denedim, tabi pişik oldukça. ama geçen gün internette dolanırken sebamedin pişik kreminin pişiğe çok iyi geldiğini ve her bez değişiminde kullanılırsa pişiği önlediğini okudum. sebamedin ürünlerine de güvenirim zaten şampuanı da sebamed. diğerleri alerji yapıyo. aldım ve dün kullanmaya başladım, inanın 1 günde faydası oldu. ama yine de kullanan varsa fikirlerini ve yorumlarını okumak isterim:kahve:

popolin kremi iyi bence ben kızıma kullanııyordum ama şimdi hala aynı kalitemi bilmem 13 yıl önce çok iyiydi

X