Göz Makyajı beyaz göz kalemi...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
marka sormuş arkadaş
Loreal kullanıyorum bende
kalın olanlardan
2 taraflı çok yumuşak kullanımı oldukça rahat

kızlar bugun show dıye bı markanın beyaz goz kalemını aldım denemek ıcın surdum bı kere hosuma gıttı fıyatı da ucuz 4e aldım tavsıye edebılırım :)

ya kızalr ben de yorumları okudum ve beyaz kalem almak ıstıyodum sımdı grı de mı alsam kı dıyorum . . grı derken acık beyaza yakın grıden mı bahsedıyosunuz ve gozlerı buyuk gostermesı ıcın mi kullanıyosunuz ? artı grı goz kalemını kulalananlar hep kahve gozluymus benımd e gozler kahve sımdı beyz mı daha ıı duruyo grı mı kahve gozde

iri göstermek için değil bence,daha aydınlık ve çekici göteriyor.Özellikle yakından bakıldığında..

pupa markanın krem rengini aldım. Denemeden tabi:KK43:sürümü far gibi rahat ama krem gitmedi bana çok beyaz tenli olduğum için.Gel gör ki 20tl verdim :KK43:Bence esmerlere daha çok yakışır.Beyaz olabilir ama beyaz tene krem rengi beğenmedim ben.

Son düzenleme:
iri göstermek için değil bence,daha aydınlık ve çekici göteriyor.Özellikle yakından bakıldığında..

pupa markanın krem rengini aldım. Denemeden tabi:KK43:sürümü far gibi rahat ama krem gitmedi bana çok beyaz tenli olduğum için.Gel gör ki 20tl verdim :KK43:Bence esmerlere daha çok yakışır.Beyaz olabilir ama beyaz tene krem rengi beğenmedim ben.

cnm bende denemden beyaz aldım artık battı balık yan gıder mısalı merak edıyodum bayagı 4 tl verdım ben once cunku ılk kez kullncagım bıseydı
show un aldım markayı ılk kez duydum krem sordum yok dedıler ıyıkı demısler cunku bende krem ıstıyordum beyaz cok beyaz gelmıstı bende beyazım ıyıkı almamısım sızın yorumdan sonra :KK52:
grı de alıcam ama aklım bırde onda bakalım goz ıcıne degılde altına surmek ıcın dusunuyorum parlaklık versın dıye
kotu olurssa artık duru bı kosede :KK52:
bu arada aldıgım bu beyaz kalem de yarım saat sonra gıdıverıyo :KK52:
fıyat farkı ıste cnm :KK52:
bırde gercekten bıraz dah abuyuk gosterıyo dıbıne kadar surmuyorum oyle dah buyuk duruyo am abıraz da mat cansız gosterıyo sankı arada bır suruyorum bende sanırım goz altıma kalem cekmedıgım sadece goz usutune cektıgım ıcın oluyo bu durum

X