Çalışan bayanlara maaş sorulmaz sankim ama ben yinede bi soriyim:)

1 senelik inşaat mühendisiyim çok az tecrübem var, 700maaş+yol+yemek ya kızlar bu iyi bişi mi? allahtan bi tek kendim yiyorum kredi kartları alışveriş vs. bide ev çoluk çocuk olsa zor valla:1no2:
inşaatçı yokmu hiç? ya ne zaman artar bu maaş

bende insaat mühendisiyim 6 ay önce mezun oldum yapı denetimde calısıyorum malesef yapı denetimler az veriyo
(800) çünkü yapı denetim dısındaki sirketler yeni mezunların yüzüne bile bakmıyo nerdeyse.
sen nerde calısıyosun canım bende izmirdeyim

bende insaat mühendisiyim 6 ay önce mezun oldum yapı denetimde calısıyorum malesef yapı denetimler az veriyo
(800) çünkü yapı denetim dısındaki sirketler yeni mezunların yüzüne bile bakmıyo nerdeyse.
sen nerde calısıyosun canım bende izmirdeyim

bi firmada ihale işlerine bakıyorum cnm bende ilk başta yapı denetim düşünmüştüm ama başka işler çıktı baya gezindim. 3ay bi mimarın yanında çalıştım canı saolsun eli sıkıydı adamın bide mimari proje falan baydı beni çok laelaelaelaelae
sonra bi iki mühendis abiyle takıldım proje için ama o da sarmadı, projeciliğin bana göre olmadığını anladım. burdaki işi sevdim ama maaş nasıl olcak bilemiyorum ilerde :sm_confused:
hayırlısı inşallah

şu maaşını söylemeyen ortalamanın çok üstünde diyen arkadaşlarda söylese keşkem ben çoğu ile meslektaşım ama işsizim malesef

1300 aliyom:)
ama mesai saatleri beni bitiriyor.malesef
c.tesi çalişmasak bari ya
ama adam israrli bende iş bulamiyorum ne yapacağiz yavvvvvvvvv
allah ebreket verisn tabi gene de şükür

MUHASEBECİYİM:KK66:

Valla kizlar 600 ytl aliyorum ve bu benim sadece kirama yetiyor asgasri geçim indirimimi ise 5aydir alamiyorum ya neolcak buiş böyle

sanırım enaz benim :çok üzgünüm: 450 alıyorum sigortacıyım yani sigorta acenteliginde calısıyrum bütün işlerini ben yapıyorum (ön muhasebe dahil hatta bide patronun özle günleri nezaman nereye gitcigi falan filan bisürü iş...) bide yemek var işte maas+ yemek ve ben salaklıgma doymayım baska yerlerdende cagrıldım ama yapıstım kaldım buraya cünkü patronum cok ii bi derdim oldugunda falan hemen anlar yardımcı olmaya calısır e tabi sinirlendigimde falanda nazım geciyr cok şükür sanırım bundan dolayı bırakamıyorum burayı :uhm:
varmı aranızda sigorta sektöründe calısan kızlar :icecream:

eşşek gibi çalışıp 600ytl alıyorum ama işimi ve ortamımı çok seviyorum benım için önemlı olanda bu aslında :teselli:

yeni zamla 1.500 tl oldu..ama maaşımı alamıyoruz kriz nedeniyle..yeni bir işe girmek istiyorum ama maaş 1.000 ytl veriyorlar sizce nasıl?CADIARZUCADIARZUCADIARZU

arkadaşlar önce sıkıldım ben ben bir fabrika işcisiyim demeye çünki yüksek bir öğrenim maalesef göremedim bu yüzden çok ezikim ama çok sevdiğim bir işi yapıyorum nakış ustasıyım ve mesailerle beraber 1.000 ytl alıyorum

aldığım paraya az da olsa şükür ama hiç elimde durmuyo ki -tatlicadiarzu-
biriktirmeye başladım ama biriktirdiğim paraya da para denmez:nazar:

arkadaşlar önce sıkıldım ben ben bir fabrika işcisiyim demeye çünki yüksek bir öğrenim maalesef göremedim bu yüzden çok ezikim ama çok sevdiğim bir işi yapıyorum nakış ustasıyım ve mesailerle beraber 1.000 ytl alıyorum

arkadaşım, sevdiğin bir işi yapıyor olman en başta gıpta edilecek bir konu. maaşın da işin de gayet iyi, bilmiyorum benim gıpta etmem seni rahatlatır memnun eder mi ama gerçek düşüncelerim bunlar. Allah bereket versin arkadaşım.

zaten işten çıktım bir maaşım bile yok bu haftadan itibaren :1no2:

kızlar çok moralim bozuldu, patronlardan zam almak için ya oturup karsılarında duygu sömürüsü yapıp ağlamanız lazım ya da güzel bi yalakalık yapmanız lazım demi, başka bi yol yok bunu iyi anladım,,, eee ikisi de bana gelmediğine göre ben nası zam alıcam yaa :KK43:(((

Ben de senin gibi düşünüyorum.Ben de zaten yalakalık ve duygu sömürüsü yapmadığım için sürünüyorum.Bizimki de verdiği asgari geçim indirim parasını zamdan saydı:tomato:.Zaten bu tarz şeyler hep işine gelirdi.850+agi alıyorum.Ama hakettiğimin çok aşağısında veriyor.:teselli:Ama öteki dünyada ben soramasan allah soracak hesabını...:eek:klava:kötükedihüso

Bende Muhasebe bürosunda çalışıyorum evime çok yakın. Mesai saatlerim 9:00-18:00 Cumartesi pazar çalışmıyorum. Yemek buradan SSK yüksek yatıyor 750 YTL maaş alıyorum. Ama hak ettiğim ücret bu değil tabiki. Ama bugüne de şükürler olsun. Akşam 18:10 da evdeyim sabah da 08:50'de evden çıkıyorum:))

X