Çalışan bayanlara maaş sorulmaz sankim ama ben yinede bi soriyim:)

7 msj var kimse maaşını açıklamamış ayl benimki belli olmuyo değişiyo ama en az 500 sevgilerle

benimki de öğretmen maaşı. Bizim maaş her yerde yazar bilirsiniz.Hele zam dönemlerinde gazetelerin ekonomi sayfalarında.Yani biz saklamak istesekte senede iki kez yazar gazeteler bizim maaşlarımızı. CADIARZU

bildiğim kadarıyla ilkokul öğretmeninin maaşıyla edebiyat veya fizik ne bilim matematik öğretmeninin maaşı bir değil herhalde niye sölemiyonuz bea ortak çıkarız diyemi sölemiyonuzz:roflol::roflol:

benim yaptığım işin adam gibi bir tanımı bile yok bordroda 1000 ytl alıyorum şükür laelaelaelaelae

gurbaacım da napsın kendini avutuo işte bi memur emeklisi ne kadar alıosa o kadar alıo tatlicadiarzu

döv anam maaşınla döv yanlız bu maaş ytl mi euro mu $ mıı yohsam altın mı kız ?? anammmm altın dime kafam yarar tatlicadiarzu

bana zam yapilmadi ocak ayinda bu ayinkini de almadk bakalim ne olacak 650 ama hersey dahil, yemek yol, 650 den baska yok,herbisi de yapiyorum

Bende yazmım ayıp olacak sengözlerimebaksanab
Borçlarımdan kurtulunca maaş denen şeyi görmüş olucam:kahve:

sengözlerimebaksanabmemur maaşı işte....sölemeye dilim varmıyo...zaten elime de geçmiyo...:roflol:

arkadaşlar asgari geçim indirimi için verilen ücretler maaşlarınıza yansıdımı, bizim ocak maaşında vermediler(stopaj yeni ödendi vs. gevelediler ama), şubat maaşında verecekler. haklılarmı? gerçi çok bir şey değil ama ....

arkadaşlar asgari geçim indirimi için verilen ücretler maaşlarınıza yansıdımı, bizim ocak maaşında vermediler(stopaj yeni ödendi vs. gevelediler ama), şubat maaşında verecekler. haklılarmı? gerçi çok bir şey değil ama ....

merhaba canım, bizim şirket 01/02 de aldığımız maaş ile birlikte agi yi ödedi ,yani biraz benbim zorumla oldu, kafaları almıyor bu agi olayını patronlar ve bende akşama kadar anlattım baktım tıınn yok bısey,hemen cagırdım dışardan mali müşavirimizi dedim bi zahmet anlatın bu agi nin ne olduğunu ve ödenmesi gerektiğini,sağolsun mali müşavirimiz de bizden yana ,odasına gitti anlattı ve biz akşamında paracıklarımızı kaptık, ve 26/02 de ödediğimiz stopajdan düştük!!! iş verene bi zararı parasının cebinden 25 gün önce çıkması, ayol olsun o kadar da yaa, demi naniknanik ya aslında çok bi para degıl ama bi iyi geldi beklemediğimiz para görmeyin yaa :teytey:

X