Çalışan bayanlara maaş sorulmaz sankim ama ben yinede bi soriyim:)

kızlar aranızda en az maaş alan benim heralde 400ytl alıyorum sabah 8 30da mesai başlıyo akşam 7de bitiyo ve ben sadece 400ytl alıyorumyasakkelime

945 alıyorum, bakın 950 değil yani, lütfen.Ne mendebur bu patronlar yaa, yuvarlasana şu rakamı vicdansız:mymeka:Hatta 1.000 yap 1.500 yap, yeterki yuvarlasengözlerimebaksanab

sorunun cevabına gelince,şimdilik ben yazmayayım en iyisi,yazılan maaşlar baya düşük...hava atıyorum gibi olmasınntatlicadiarzu
E tabi mimar olmak zor olsa gerek:smiley-cool:

Kızıııım sen çalışmasan nolurki, Türkiyenin sayılı zenginlerinden sayılırsın:icecream:

Selam kıslar bende 700 alıyorum..5 yıl boyunca hep düşük aldım bu sene yani ocakta yapılan zamda biraz adaletli oldu ama birazcıcıkkk:1closedeyes:Bakalım ölmessek seneye hem bölüm değişikliği hemde iyi bir maaş bekliyorum..Sabrede sabrede sabır taşı oldumsenağlamaBu gidişle çok beklerim gibime geliyor ama belli olmaz herşey..Bir umut iştea.s.

arkadaşlar, ben de özel ilköğretim okulunda öğretmenim, ek ders filan yok, tüm gün okul, 750 alıyorum, sizce az mı ? bilginiz var mı benim gibi biri ne kadar alıyor?

hastanede acil tıp teknısyenı olarak calısıyorum825 maaş 550 döner sermayeden alıyorum şükür

maaş yok anacım karnımı doyuruo bi işim olsa dicem daha öğrenciyiz bizi kim napsın:)

Arkadaşlar ben üst düzey yönetici asistanıyım. 8 yıldır aynı şirkette çalışıyorum ve 1.200-YTL alıyorum. Bana az gibi geliyo(Şükür tabi ama) Söyleyin bakalım aranızda orta derecede ingilizce bilen yönetici asistanları ne kadar alıyor?

Yapılan son Nisan zamıyla birlikte 1.100 alıyorum Selauğurcum. İngilizcem orta derecede, neredeyse 5 senedir aynı şirketteyim.:1rolleyes:

Yapılan son Nisan zamıyla birlikte 1.100 alıyorum Selauğurcum. İngilizcem orta derecede, neredeyse 5 senedir aynı şirketteyim.:1rolleyes:

Canım şirketiniz büyük mü? Bizim ki aile şirketi daha doğrusu şirketler grubu. Nie soruyosun dersen kurumsal büyük şirketlerdeki maaş duruunu merak ediyorumda ondan soruyorum.

sitede çoğunluk yönetici asistanı..
ne yapıyor yönetici asistanarı aydınlatır msınız?

Yönetici asistanı
Yöneticisinin ajandasını takip eder,
Vize, bilet ve pasaport işlemlerini yapar,
Gideceği ülkedeki otel rezervasyonunu ve programını ayarlar,
Gerek bilgisayarda gerekse dolaplarda düzgün bir şekilde dosyalama yapar (benim 120 tane ayrı klosörüm var hepside farklı konular,konulara hakim olmalı)
Yöneticisini özel hesaplarını tutar.(Kira gelirleri, ödemeler vb.)Ona bu konuda aylık rapor verir.
Evlilik yıldönümlerinden tutta, tüm ailesinin doğum günlerine kadar önemli tarihleri hatırlatır.
Gereken yerlere çiçek gönderir, hediye alımlarında fikirlerini sunar.
Yöneticisinin ihtiyaç duyduğu bilgisayar programlarını bilir(ben autocad kullanıyorum çizim için, zaten inşaat teknikeriyim. Bence yöneticisinin çalışma alanına vakıf biri olmalı ki afallamasın bu tabi ek özelliğe giriyor)
İnternetten firma yerli yabancı firmaları yeri geldiğinde araştırıp bulabilmeli. Yada raporlar hazırlayabilmeli...
Yurtdışından arayanları yönlendirecek notlarını alabilecek kadar ingilizce bilmeli.
Valla kuzum bitmez ilk aklıma gelen bunlar,
Her ne kadar bize telefonlara bakan sekreter işte die muammele etselerde bu liste uzar gider.
Zira benim patronumun 200 kadar çalışan 3 fabrikası 6 tanede şirketi var. Böyle birini idare edicen işte.

Yönetici asistanı olmak gerçekten sor. Bırakın asistanlığını yaptığınız kişiyi onların akrabalaının bile işlerine bakabiliyorsunuz. Patronun evindeki tamirat işlerinin bile organizasyonunu sağlıyorsunuz. Kızlarının okul ile ilgili yazılarını vs...Neler neler...............
Allah yardımcınız olsun..
En önemlisi bizim yönetici asistanımız 2 kişi çünkü 3 patron var bunların görüştüğü diğer müdürleri yöneticileri aklınızda firmaları ile tutmalısınız....Rehber görevide sizeeekafamçokkarıştı

hastanede laboratuvar teknikeriyim. 950 ytl maaş + ortalama 500 ytl döner alıyorum. çok şükür memnunum.

1 senelik inşaat mühendisiyim çok az tecrübem var, 700maaş+yol+yemek ya kızlar bu iyi bişi mi? allahtan bi tek kendim yiyorum kredi kartları alışveriş vs. bide ev çoluk çocuk olsa zor valla:1no2:
inşaatçı yokmu hiç? ya ne zaman artar bu maaş

Yönetici asistanı olmak gerçekten sor. Bırakın asistanlığını yaptığınız kişiyi onların akrabalaının bile işlerine bakabiliyorsunuz. Patronun evindeki tamirat işlerinin bile organizasyonunu sağlıyorsunuz. Kızlarının okul ile ilgili yazılarını vs...Neler neler...............
Allah yardımcınız olsun..
En önemlisi bizim yönetici asistanımız 2 kişi çünkü 3 patron var bunların görüştüğü diğer müdürleri yöneticileri aklınızda firmaları ile tutmalısınız....Rehber görevide sizeeekafamçokkarıştı

Yedi sülalesinin özel işlerine kadar yapıyorum. Aile şirketi tabi mecbur kalıyorum yapmaya. Evlerindeki telefon arızalanır beni ararlar kuzucum şunu bir bildirsene arızaya:kızgın:.

Ama Seldauğur'un dediği gibi patronların şahsi hesaplarını filan tutmam, muhasebecisi var, tutsun kardeşim.:1closedeyes:

walla Allah'a çok şükür maaşım iyi...Allah nazardan saklasın..
Rakam vermiyeyim şimdi, ortalamanın çok üstünde desem yeterli olur herhalde...

1 senelik inşaat mühendisiyim çok az tecrübem var, 700maaş+yol+yemek ya kızlar bu iyi bişi mi? allahtan bi tek kendim yiyorum kredi kartları alışveriş vs. bide ev çoluk çocuk olsa zor valla:1no2:
inşaatçı yokmu hiç? ya ne zaman artar bu maaş

cnm ben de ınsaat muhendısıyım yenı mezunum tecrubem yok yanı ama bence az bıraz ne bılıyımbenneyaptımki

X