Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uykudan uyanıp tatlı istiyor musunuz?

1. Konu Sahibi : TuRuNCu #1
    Giriş tarihi
    Nov 2007

Ufak bir soru ? Uykudan uyanıp tatlı istiyor musunuz?

kızlar sizde arada sırada gece uykudan uyanıp tatlı bişiler yeme ihtiyacı hissediyormusunuz?fisfisfis

2. Konu Sahibi : TuRuNCu #2
    masal Guest
    evet hemde hergece oluyor bu ama tatlıyı yediğim zamanda sabah kalkınca kendimi çok kötü hissediyorumkafamçokkarıştı
    Düzenleyen: masal Düzenleme Tarihi : 29-11-2007 Düzenleme Saati :18:31

3. Konu Sahibi : TuRuNCu #3
    bende de sık sık olur, gercı ben 24 saat tatlı yıyebılırım.
    ama cok dıkkat ettım bır parca cıkolata benzerı bısey yedıgımde yarrım saat 1 saat sonra tekrar tatlı bısey yemek ıstıyorum.
    arastırdım nette, meger 30-45 dakka sonra kan sekerı tekrar dusuyomus tekrar tatlı ıstegı oluyomus.
    bende meyve yıyeyerek azaltmaya calısıyorum bu ıstegımı

4. Konu Sahibi : TuRuNCu #4
    Ya kızlar ben de şu çay-bisküvi muhabbetini bırakamıyorum bir türlü

5. Konu Sahibi : TuRuNCu #5
    benim en büyük sorunum bu arkadaşlar.. şimdilerde meyve yemeye başladım cikolata yerine bilmiyom artık oda zararlımı ama yapacak bişeyim yok yazın karpuzz kışında portakal yiyorum bir tane gece uyanınca en azından cikolatadan iyidir diyip kendimi kandırıyorum işde napım ya dayanamıyorum:1closedeyes:

6. Konu Sahibi : TuRuNCu #6
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    uykudan uyanip tatliiiii demedim hic :D ama tv izlerken veya boş kalinca şeytan cok musallat oluyor..kanlica yogurdu yeeee,cips yeeee,kuruyemiş yeee,gofret yeee,kek yee gibi sesler duydugum oluyor icimden :D seytana uymamak lazim,elbet bigun yicem hepsini diyip gecistiriyorum..bide üstüne soguk su iciyorum :)

ama caniniz tatli cektiginde nescafe cok ise yariyor..tavsiye ederim ;) hic olmadi meyve yemek iyidir..valla Allah kolaylik versin diyet yapan bizlere :)

7. Konu Sahibi : TuRuNCu #7
    [QUOTE=DreamLover;1561615]Ya kızlar ben de şu çay-bisküvi muhabbetini bırakamıyorum bir türlü[/QUOT

off canım ya bende de aynı sorun var vazgeçemiyorum zaten hep onlar kilo aldırıyo yemek yiyemiyorum ama onlarsız duramıyorum napcaz bilmiyom ne olacak bu kalimiz yaa:(
    lütfen yardım edin bizeee bizküvi düşmanlarına yardım!!!!!

8. Konu Sahibi : TuRuNCu #8
    Giriş tarihi
    Jan 2007
    Selam bayanlar ben hamile kaldıkdan sonra midem hep kazındı..gece kalktım süt pedibör
    çikolata kek tatlı yer üstüne bir bardak su içer öyle yatardım (öyle güzel olurduki)
    doğum yaptığımda tam 20 kilo almıştım...

şimdi kızım 9 ayını bitirdi 10.ayına girdi...bende 1 aydır diyet ve spor yapıyorum..
    bu arada krom kapsül kullanıyorum o bütün atıştırmaları kesiyor...kilo vermem yavaş
    bu süre içinde 2 kilo verdim bu hafta tartılamadım regl olduğum için...ama herkes acayip
    sıkılaştığımı söylüyor eğer atıştırma alışkanlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim..
    arada kromu kullandığım halde bende yiyorum ama kesinlikle aşırıya kaçmıyorum nefsimi
    köreltiyorum yetiyor...

hatta bunla ilgili topikde var krom kapsülü diye orda kapsülle ilgili herşeyi bulabilrsiniz...

Sewgiler...

9. Konu Sahibi : TuRuNCu #9
    Alıntı Siyah_24 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim en büyük sorunum bu arkadaşlar.. şimdilerde meyve yemeye başladım cikolata yerine bilmiyom artık oda zararlımı ama yapacak bişeyim yok yazın karpuzz kışında portakal yiyorum bir tane gece uyanınca en azından cikolatadan iyidir diyip kendimi kandırıyorum işde napım ya dayanamıyorum:1closedeyes:
    ya aynen bende öyleyim tatlıya karşı koyamıyorum :çok üzgünüm: ama bende artık canım tatlı veya ıvır zıvır yemek istediğimde hırsımı portakaldan alıyorum :1rolleyes: başka çare bulamadım

10. Konu Sahibi : TuRuNCu #10
    Tatlı derdim olmasa sıska bişi olurdum zaten... yemekle değil de tatlıyla derdim benimde..offf..gece kalkaıp sarelle yediğimi bilirimmm :) 88 kiloyummmmm napıcam bilmem..şu anda acı çehreyi deniyorum ama anladığım kadarıyla parayı sokağa atmışımm..bundanda hayır yokk

Sayfa: 1/3 123 SonSon