Sayfa: 1/14 12311 ... SonSon
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizlerin Beta Hcg testi ilk 5-6 haftada nasildi?

1. Konu Sahibi : cidy #1

Yardım :( Sizlerin Beta Hcg testi ilk 5-6 haftada nasildi?

Arkadaslar hastanedeki dr. bana düsük yapmis olabilirim dedikten sonra benim dr. bana beta hcg testi yapti ve 3560 cikti bu sizce iyi mi kötümü ultrasonda hala bisey gözükmedigi icin beldi dis gebelik olabilir dedi senağlama p.tesi yine gitcem dr. hayirlisi artik

2. Konu Sahibi : cidy #2
    benim 2229 du 6 haftalıkken ve ultrasonda görünmedi sonra vajinal ultrasonla baktı ozaman gördük.telaşlanma bence.

3. Konu Sahibi : cidy #3
    EU1 Guest
    Benimki Adetim 5 Gün Geçti 15000 Di Ama Ikizmişşş

4. Konu Sahibi : cidy #4
    sagolun arkadaslar insallah hersey yolundadirda bende rahatlarim, diken üstündeyim sanki, hayirlisi artik

5. Konu Sahibi : cidy #5
    Cidy doktorun vajinal ultrasonla mı baktı yoksa karından mı baktı?Karından baktıysa görememiş olabilir..Ya da çok geç yumurtlamışsan da görememiş olabilir.

6. Konu Sahibi : cidy #6
    sükocum dr. karnimdan bakti pazartesi yine gitcem bakalim nedicek?
    sen kac haftalik hamilesin canim?

7. Konu Sahibi : cidy #7
    Canım eğer doktor karnından baktıysa görünmemesi çok normal hiç endişelenme benim pazar günü 33 hafta doluyor

8. Konu Sahibi : cidy #8
    Giriş tarihi
    May 2007
    Alıntı şüko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım eğer doktor karnından baktıysa görünmemesi çok normal hiç endişelenme benim pazar günü 33 hafta doluyor
    şükocum merhaba senin için çok seviniyorum bebğiniinşallah hayırlısıyla alırsın kucağına canım ya benimde sorunumu biliyorsun benim san bir sorum olacaktı sen ankarada dr.gidiyorsun sanırım bana o dr.unun adresini verirmisin ismini felan bu ay ankaraya gidecem buradakilere artık güvenim yoka.s.

9. Konu Sahibi : cidy #9
    Alıntı ırmak1979 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    şükocum merhaba senin için çok seviniyorum bebğiniinşallah hayırlısıyla alırsın kucağına canım ya benimde sorunumu biliyorsun benim san bir sorum olacaktı sen ankarada dr.gidiyorsun sanırım bana o dr.unun adresini verirmisin ismini felan bu ay ankaraya gidecem buradakilere artık güvenim yoka.s.
    Canım inşallah sen ve tüm isteyen arkadaşlar en kısa zamanda hamile kalırsınız
    benim doktorum Serdar Oğuz çok memnunum ondan onun sayesinde hamileliğim devam ediyor ben sana onun muayenehane telefonunu vereyim 0 312 446 96 51 güzel haberlerini bekliyoruma.s

10. Konu Sahibi : cidy #10
    5 hafta iken 4500 çıktı 48 saat sonra tekrar yaptırdım 8800 olmuştu...
    testlerden önce keseyi görmüştük teleşlanma bence kötü değil değerin ama bence 48 saat ara ile tekrar yapılması gerekiyor bu B-HCG nin

Sayfa: 1/14 12311 ... SonSon