Sizlerin Beta Hcg testi ilk 5-6 haftada nasildi?

bence degerin super canım hamilesin :)
benimki regl gunumden iki gun sonra 200 idi :)

kızlar bnm beta 4+6 haftalık ve 11000 bune yaa çok yüksek dimi

6 haftalık hamileyim,bhcg 176 çıktı,sizce nasıl bir değer..sağlık ocağında yaptırdım testi yarın doktora gidecem.lütfen bilgilendirirmisiniz kızlarrrr

6 haftalık hamileyim,bhcg 176 çıktı,sizce nasıl bir değer..sağlık ocağında yaptırdım testi yarın doktora gidecem.lütfen bilgilendirirmisiniz kızlarrrr

canım bence 6 haftalık ise dusuk bir deger , bugun test tekrarlandımı kaç çıktı?

selam kızlar ben ayın 22 ekimde aşılama oldum. 4 kasımda 61.50 cıktı ertesi gün yani ayın 5.nde bu 94.70 idi.ayın 11indeki kan testi ise 975 yarın ultrasona cagırdılar heyecan yaptım sanırım sizce kan degeri kaç olmustur ve kese falan görebilirmiyim acaba

selam kızlar ben ayın 22 ekimde aşılama oldum. 4 kasımda 61.50 cıktı ertesi gün yani ayın 5.nde bu 94.70 idi.ayın 11indeki kan testi ise 975 yarın ultrasona cagırdılar heyecan yaptım sanırım sizce kan degeri kaç olmustur ve kese falan görebilirmiyim acaba

keseyi görürsün
inşallah bebişide görürsün :)
alttanmı usttenmı muayne olcaksın bilmiyorum tabi
ben 5+5 ken gitmiştim alttan bakıldı ve görmüştüm

keseyi görürsün
inşallah bebişide görürsün :)
alttanmı usttenmı muayne olcaksın bilmiyorum tabi
ben 5+5 ken gitmiştim alttan bakıldı ve görmüştüm

ege üniversitesine gidiyorum hep alttan baktılar tahminen alttan bakarlar yine :) benimde tahminen 5+4 gibi bişey zamanı

Arkadaşlar tam 5. Haftada beta hcg degerinin 600 çıkması normal mi ?

kizlar bugun kan testi yaptirdim beta hcg 600 cikti dr 5 haftalik dedi sizce bu deger normal mi

Kızlar merhabalar benimadetimm 32 gunde bir olur adetime 4 gun kala yani 21 ocakta beta hcg degerim 118 çıktı normal mi sizce? Pazartesi dra gidicem dua edin bana nolur

benimde adetimden 4 gun sonra 158 çıkmıştı üç gün sonra bi daha ölçüldü 780 olmuştu. normal mi dersiniz 5 haftalık hamileyim şu anda

mrb yaklaşık aynı değerlerim var ama dr biraz umutsuz

Sen umudunu kaybetme bak 8.haftadayim ve herşey yolunda ve ben cok zayıf bünyesi olan bi insanım. O hormonlar deli gibi artiyo sen kendine iyi bak yeter. Ben cok bulantim var diye ağlarken doktor demek ki kalbi oluşmaya başladı dedi. Bu bile unutturuyor insana Biraz sabret ben uzun süre yatmak zorunda kaldım hafif kanamam oluyo diye şimdi onlarda geçti

Sen umudunu kaybetme bak 8.haftadayim ve herşey yolunda ve ben cok zayıf bünyesi olan bi insanım. O hormonlar deli gibi artiyo sen kendine iyi bak yeter. Ben cok bulantim var diye ağlarken doktor demek ki kalbi oluşmaya başladı dedi. Bu bile unutturuyor insana Biraz sabret ben uzun süre yatmak zorunda kaldım hafif kanamam oluyo diye şimdi onlarda geçti

:))5 haftalık hcg 800 okuduğum kadarıyla düşük insanlar 5000 8000 lerden bahsediyor..herhalde artış olduğu için devam ediyor inşallah düşmez çünkü dr ben bunu almam kendiliğinden düşer demişti ancak o da 400 den 800 e çıkınca yola devam dedi..umarım düşmez direnir

Benim ilk testte 87 üç gün sonra hcg 403 çıktı normaldir dimi daha bidaha kan vermedim :18:

:))5 haftalık hcg 800 okuduğum kadarıyla düşük insanlar 5000 8000 lerden bahsediyor..herhalde artış olduğu için devam ediyor inşallah düşmez çünkü dr ben bunu almam kendiliğinden düşer demişti ancak o da 400 den 800 e çıkınca yola devam dedi..umarım düşmez direnir

mrb bugün 5 mm bebeği gördük sonunda ama dr um gene temkinli şu ilk 3 ayı ve bütün tahlilleri yapalım sonra sevinelim diyor mutluyum gördüm sonunda minnacık nokta yı:))

X