Cilt Bakımı Ürünleri kaz ayaklari için etkili bir krem biliyor musunuz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
PEKI RETINO İZLER ÜZERINDE NE KADAR ETKILI ACABA NEDEN YURTDIŞINDAN ALIYOSUN BURDA YOKMU DIYE BİRDE RETINONUN 100 DE 0.3 KIMYASAL PEELİNGİNDE 100DE 0.05 DERINLIKTE ETKI ETTIĞİNI OKUMUSTUM KIMYASAL PEELİNG YAPTIRMAK YERINE RETINO KULLANIN DAHA AZ RISKLI DIYE ÖNERIYOLARDI KULLANICISI OLARAK BUNLARI BİLİPMİ TERCIH ETTIN YARARINI NE KADAR GÖRDÜN YAZARSAN SEVINIRIM

Evet canım kimyasal peling yerine kullanımı çok uygun ,yurt dışından alma sebebim bizde olmayışı ,eskiden bizde retino jel vardı ben onu kullanıyordum çok memnundum,hangi akla hizmetle bilmiyorum piyasadan kalktı ,bizde olan tretin ve acnelys onlarda iyi değil .a.s.Canım konuya başından bakarsan kullanım şeklimi ve nedenlerini ayrıntılarıyle yazdım sevgiler....

oluşan çizgilere bildiğimiz hiçbir kozmetik fayda etmiyor ,retin a hiç denedinmi ama retinoik asit içeren kozmetikleri kastetmiyorum ,eskiden retino fort jel vardı çok güzeldi ama piyasadan kalktı şimdi acnelyse ve tretin var ,retinoik asit bilinen onaylanmış olan tek kırışıklık gidericidir ama kullanmasını bilmek gerek ben belli periyodlar halinde kulanıyorum inanılmaz yararını gördüm üçüncü günde cildini soyuyor pırıl pırıl bir cilt çıkıyor genç yaşlarda başlarsan kırkına geldiğinde kırışıklık problemin olmaz eğer ilgilenirsen kullanım şeklini anlatırım canım, çünkü bu ürünler esas akne için üretilmiş olup daha sonra çizgilere iyi geldiği saptanmış olan retinoik asit yani a vitamini içeriyorlar kuruluktan oluşan kaz ayağı dahil bütün çizgilere iyi geliyor ben yurt dışına gittiğimde alıyorum çünkü retino fort jel dediğim gibi piyasada yok diğerlerini onun gibi beniseyemedim ,cilt doktorları tretini öneriyorlar internette bakarsan yabancı sitelerde bu konuda bilgi bulabilirsin.yerimseniben

forumun daha 1. sayfasında bu kadar iddalı yazı meraklandırıdı beni!ama galiba herkesin yapabileceği bir olya değil.ben cesaret edemem açıkcası.peki kuşburnu çekirdeğinde de retinol a olduğunu okumuştum bir yerde sen ne düşüünüyorsun bu koonuda fikrin varmı?

Son düzenleme:
merhaba rosenoire uzun zamandır siteye girmiyordum,şimdi bu konuyla ilgili yeni msjları okudum,ilk kullanımdan sonra yüzümde oluşan etkileri yazmıştım ve sanırım birçok kişiyi korkutmuşumbenneyaptımki oysa senin de dediğin gibi normal krem sürer gibi biraz fazla sürmüştüm acemilik işte,şimdi 2.küre başladım bu sefer daha dikkatliyim,az ve belli bölgelere sürüyorum, şuan itibarıyla iyi gidiyor! sadece gece sürüyorum gündüz yüzüme kozmetik kullanmıyorum söylediğin gibi, bu kremi merak eden ve kullanmayı düşünen arkadaşlara (,benim düştüğüm acemiliğe düşmedikleri ve sevgili rosenoirenin tavsiyelerine uydukları sürece :) tavsiye edebilirim! rosenoire sevgilerŞeniz

merhaba rosenoire senin yazını okuduktan sonra retin a yı araştrdm,tr de yok yalnız gitti gidiyor dan buldum mavi kutulu bir krem, retin a nın kendisi diyor, fiyatı 85 ytl, senin aldığında mavi kutulumuy du ve fiyatı sence uygun mu?sen yurtdışından kaça alıyordun?satıcı yurtdışnda fiyatı 118$ diyor doğru mu? bu arada ben yinede 4 gün önce sipariş verdim ,bekliyorum hala gelmedi, sence almakla iyi yapmışmıyım?:uhm:

Canim retin a krem burada yani belcikada 16 euro,nasil 118 dolar olur anlayamadim,cok yuksek bir fiyat gercekten,imkanin varsa yurt disindan getirt bir dahaki sefere,gecen yil eczaneden almistim ben,mavi kutulu johnson&johnson markali,aynisimi bilmiyorum...

merhaba rosenoire uzun zamandır siteye girmiyordum,şimdi bu konuyla ilgili yeni msjları okudum,ilk kullanımdan sonra yüzümde oluşan etkileri yazmıştım ve sanırım birçok kişiyi korkutmuşumbenneyaptımki oysa senin de dediğin gibi normal krem sürer gibi biraz fazla sürmüştüm acemilik işte,şimdi 2.küre başladım bu sefer daha dikkatliyim,az ve belli bölgelere sürüyorum, şuan itibarıyla iyi gidiyor! sadece gece sürüyorum gündüz yüzüme kozmetik kullanmıyorum söylediğin gibi, bu kremi merak eden ve kullanmayı düşünen arkadaşlara (,benim düştüğüm acemiliğe düşmedikleri ve sevgili rosenoirenin tavsiyelerine uydukları sürece :) tavsiye edebilirim! rosenoire sevgilerŞeniz

Sevgili snops,bir süre sonra iyice ustalaşırsın ve yıllar içinde bu ürün vazgeçilmezin olacaktır canım ,ama senede en fazla 3 veya 4 kür halinde yap derim ,yani örneğin 3 ayda bir kullanabilirsin sevgiler....Şeniz

forumun daha 1. sayfasında bu kadar iddalı yazı meraklandırıdı beni!ama galiba herkesin yapabileceği bir olya değil.ben cesaret edemem açıkcası.peki kuşburnu çekirdeğinde de retinol a olduğunu okumuştum bir yerde sen ne düşüünüyorsun bu koonuda fikrin varmı?

Canım ,kuşburnu çekirdeğinde Omega 3 ve Omega 6 ve Retinol (Vitamin A) var doğrudur ama bu vitaminleri içeren bir kozmetik herhalde cilde fayda sağlar ,ama burada bizim kullandığımız ürün sadece retinoik asit yani cilt soyan bir ürün yani kuşburnu çekirdeinin böyle bir özelliği yok ,çünkü içindeki retina yani a vitamini çok az miktarda yani retin a kreminin yaptığı etkiyi yapmaz sevgiler.....a.s

Canim retin a krem burada yani belcikada 16 euro,nasil 118 dolar olur anlayamadim,cok yuksek bir fiyat gercekten,imkanin varsa yurt disindan getirt bir dahaki sefere,gecen yil eczaneden almistim ben,mavi kutulu johnson&johnson markali,aynisimi bilmiyorum...

sağol canım, tr de olmadığı için ve başka yerde bulamadığımdan mecburen aldım, yurtdışından başka şekilde getirtme imkanım yoktu,demek 16 euro ve ben kaç katını ödemişim, neyse bi dahaki sefere başka yollardan alırım artıkkafamçokkarıştı

Sevgili snops,bir süre sonra iyice ustalaşırsın ve yıllar içinde bu ürün vazgeçilmezin olacaktır canım ,ama senede en fazla 3 veya 4 kür halinde yap derim ,yani örneğin 3 ayda bir kullanabilirsin sevgiler....Şeniz

teşekkür ederim rosenoire,şimdi 2. kürümden daha iyi sonuç aldım, soyulma bu sefer daha az oldu, tabi acı da, 3. kürü yazın evdeyken yapmayı düşünüyorum!

sağol canım, tr de olmadığı için ve başka yerde bulamadığımdan mecburen aldım, yurtdışından başka şekilde getirtme imkanım yoktu,demek 16 euro ve ben kaç katını ödemişim, neyse bi dahaki sefere başka yollardan alırım artıkkafamçokkarıştı

ŞenizSnops,aldığın ürünün miktarıda önemli canım,bende yurt dışından 16 euroya aldım ama 30 ml hemen bitiyor .Senin aldığın kaç ml ona bak belki miktar olarak fazladır .CADIARZU

teşekkür ederim rosenoire,şimdi 2. kürümden daha iyi sonuç aldım, soyulma bu sefer daha az oldu, tabi acı da, 3. kürü yazın evdeyken yapmayı düşünüyorum!
Peki cildinde ne gibi değişiklik oldu onlarıda yaz canım .Şeniz

Son düzenleme:
Merhaba rosenoire, benim aldığım 40 gr, sanırım o yüzden fiyatı fazla, tabi satıcının kar payı da vardır fiyatın içinde, ama sen bunu söyleyince içim rahatladı, demekki fazla kazıklanmamışımCADIARZU,cildimdeki değişikliğe gelince, yüzümün üst derisi soyulunca yüzüm aydınlandı, daha bir ışıltısı var,Göz çevresi kırışıklığımda pek bir değişiklik yok ama, oralara az da olsa pek sürmedim ,cesaret edemedim:1no2:

bende cildimde delikler var yüzümü soymak için kullancam bu kremi önerilerinizi bekliorm

Arkadaşlar,
ben Çin'de yaşıyorum ve orada bolca bulunan ve yaygın kullanılan, inci tozunu özellikle yaşlılık etkilerine karşı önerebilirim. Üstelik bahsi geçen ürünlerden çok daha hesaplı ve doğal bir yöntem. Yarım yumurta akı ile cildinize uyguluyorsunuz. OGD filan değil yani :))

merhaba ayse ben..

kadinlar kulubune ilk defa girdim girme nedenimde retina krem hakkinda bilgi almak ve saglikli bir sekilde siviolce ve sivilce izlerimden kurtulmak..

acaba musaitseniz bu konu hakkinda size bir kac bilgi sormak istiyorum.. tr de olamadigim icin bir cilt doktoruna gidip soramiyorum ama sanirim bu konuda siz baya bi bilgilisiniz..

yuzumde son bir kac aydir devamli olarak sivilceler cikmaktadir ozellike yanak kismimda ve sivilceler gittikten sonra izleri kaliyor..eczaneye gittim ve bana fucidin ve retin-a kremi verdi fucidin sadece sivilcelerime uygulamami aktif olanlara yani daha sonrada izler icinde retin-a crema verdi buradaki eczanelere guvenemedigim icin kullanmadan pnce size sormak istedim retina nin faydalari nelerdir? gercekten sivilce izlerim gidecekmi?tum yuzemi yoksa sadece iz olan yerlerimi? ve gercekten butun yuze uygularsam guzel bir cildemi kavusuyoirum? ve kirisiklikliklari giderdigide dogrumu??? yani goz cevreme surememde sakinca varmi??

biliyorum sorularim cok uzun oldu kusura bakmayin ve en kisa zamanda cevabinizi bekliyor olcagim bir an once sivilce izlerimden kurtulmak istiyorum ama kremi ve kullanisini ve yan etkilerini bilmiyorum

tesekkurler

ayse

Merhaba kusura bakmayin sizi rahatsiz ediyorum ama ..

google da arastirma yaparken devamli olarak yorumlariniz karsima cikti ve dikkatimi cekti..

sanirim sivilce ve izler konusunda baya bir uzmansiniz:) bende bu konuda sizden yardim almak istiyrum umarim benimle degerli dusuncelerinizi ve gozlemlerini paylasirsiniz

benim sorunum sivilce izleri ... daha onceden iltihapli olarak cikan ama daha sonra sonup izleri kalan sivlceler.. goruntusu beni cok rahatsiz ediyoru... ve bu izlerden kurtulmak icin ne yapabilirim???

su an elimde 3 tane eczane kremi bulunmaktadir

differin + retin-a + fucidin

sizce hangisini ve nasil kullanmaliyim?? bunalrdan sizin kullanmis oldugunuz kremler varmi acaba??

cevabinizi sabirsizlikla bekliyor olacagim

Tesekkuler
bsl

kızlar dünya göz hastanesinde artık kazayaklarımızdan kurtulabiliyormuşuz. ufak bir operasyonla kırışıklıklar tamamen gidiyormuş yeni öğrendim en kısa zamanda gidip yaptırıcam!

ay kızlaarr çok komiksiniz bu yöntemle kazayaklardan kurtulan biri görmedim ben:):) hiç uğraşmayın değmez bence. direk toplayın pılınızı pırtınızı dünya göz hastanesinin yolunu tutun. onlar bu işe direk çözüm bulmuşlar bilgilenmekte fayda var

xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında oluşmadan önce önlem almak oluştuktan sonra gidermeye çalışmaktan daha etkili sonuç veriyor,göz çevresi çizgileri hem cilt tipiyle hem de mimiklerle çok ilgili,biraz genetik tabi.o yüzden en doğrusu oluşmadan önce 20li yaşlarda bakıma başlamak,ben öyle yaptım şükür şimdilik memnunum

kızlar güldüğümde göz çevrem acayip kırışıyor hem göz çevrem hem göz altım bu kaz ayakları yüzünden gülmekten soğudum bildiğiniz iyi bi krem var mı avon da vardı sanırım kaz ayakları için ama güvenip alamadım kullanan var mı

oluşan çizgilere bildiğimiz hiçbir kozmetik fayda etmiyor ,retin a hiç denedinmi ama retinoik asit içeren kozmetikleri kastetmiyorum ,eskiden retino fort jel vardı çok güzeldi ama piyasadan kalktı şimdi acnelyse ve tretin var ,retinoik asit bilinen onaylanmış olan tek kırışıklık gidericidir ama kullanmasını bilmek gerek ben belli periyodlar halinde kulanıyorum inanılmaz yararını gördüm üçüncü günde cildini soyuyor pırıl pırıl bir cilt çıkıyor genç yaşlarda başlarsan kırkına geldiğinde kırışıklık problemin olmaz eğer ilgilenirsen kullanım şeklini anlatırım canım, çünkü bu ürünler esas akne için üretilmiş olup daha sonra çizgilere iyi geldiği saptanmış olan retinoik asit yani a vitamini içeriyorlar kuruluktan oluşan kaz ayağı dahil bütün çizgilere iyi geliyor ben yurt dışına gittiğimde alıyorum çünkü retino fort jel dediğim gibi piyasada yok diğerlerini onun gibi beniseyemedim ,cilt doktorları tretini öneriyorlar internette bakarsan yabancı sitelerde bu konuda bilgi bulabilirsin.yerimseniben

Merhaba,

Bu ürünü kullanırken bazı arkadaşlar çok yara ve kızarıklık oldu soyulurken diye, az miktarda kullandığımız zaman bezelye tanesi kadar yani işe fln gidebiliyoruz değil mi? Yani, az kullandığımız zaman çok bir belirti olmuyor heralde. Ben bu retin a dan alıp kullanmak istiyorum ve düzenli ve yoğun bir iş hayatım var. Sorun olur mu sizce?

X