Sizce En Çok Erkek mi Yoksa Kadın mı dedikodu Yapar

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
Bu konuda genellikle bayanlar taşlanır ama ben inanmıyorum.Benimle aynı düşüncede olan var mı?

vallahi ikiside yapıyor ama maşallah son zamanlarda erkekler kadınları geçtiler.
ben ufsk bir yerde oturuyrum arasırada köyde ve inanırmısınız bizim duymadıklarımızı babam duyuyormuş kahvede.
hele bir amcam var benim akşamları evinde oturur dışarı çıkmaz ama nerden duyuyosa kim kaçmış,kim ne yapmış herşeyi bilr.ve önce o bilir..hayret ki hayret yani

erkekler diyorum bende herşeyden haberleri var ve her konudaa birilerini eleştirebiliyolar kolayca

Evet bence de erkekler son zamanlarda televizyonlarda görüyorsunuz kadınlardan çok erkekler çıkıp geçmişi kurcalayıp ondan bundan bahseder oldu.

Kesinlikle erkekler diyorum
Hele 2 yada 3 işi bir araya gelsinler
bak neler konuşuyorlar neler

erkekler daha cok dedıkodu yapıyor
hem de cok daha açık sacık ve de cok daha agır elestırılerle.

Bencede bayanlarda erkeklerde yapıyor kadınların adı çıkmış bi kere ama erkeklerde arkadaşlarıyla biraraya geldimi maşşallah dedikodunun alasını yapıyolar.

Bence de erkekler bayanları geçti dedikodu konusundakaydirigubbakcemile3

bence eşit.. fazla eksik yok.. dedikodu dedikodur..((yapmayan tanımam.. yapmam diyende yalancıdır..:emir_bebek:))

kadınlar daha çok konuşuyolar gibi görünüyo ama bencede erekeklerde dedikoduda kadınlarla yarışıyolaryerimseniben
keşke dedikodu olmasa hayatımızdaa.s

bence erkekler kadınlardan daha çok dedikodu yapıyorlar,
herşeyden haberleri oluyo bir şekilde fisfisfis

kadinlar hem kendi aralarinda hemde herseyi kocalarina yetistirerek dedikodu yapiyorlar (en sevmedigim kadin tarzi),erkeklerde kendi aralarinda cok fazla dedikodu yapiyorlar kadinlari gectikleri soylenebilir kaydirigubbakcemile3:eek:klava:

Son düzenleme:
Doğruya doğru , biz de yapıyoruz iki , üç bayan bir araya gelince , onlar da yapıyodur muhakkak..

Ama kadınların adı çıkmış ya bir kere, malesef kadına kalmış dedikoducu sıfatı ...

kesinlikle erkekler bence....sağda solda bir araya gelip kırdıkları cevizleri abarta abarta anlatmaları bile yeter...

erkekler dedikodunun hasını yapıyor valla ...... üstelik -mış'lı - miş'li değil - yor 'lu yaparlar ( anlatmak biraz zor oldu ama ) yani sanki gözleriyle görmüş kulaklarıyla duymuş gibi yapıyorlar

X