Geniş Zamanlar (Star Tv)

Romantik Yemeğe, Sürpriz Ziyaretçi Engeli…

Zehra’nın evlendiğini öğrenen Ahmet bu duruma anlam veremez. Zehra’yla konuşmak için çabalar ancak Zehra kendinden emin tavrından ödün vermez. Ahmet’in amacı Zehra’nın kiminle evlendiğini öğrenmektir.
Bir gecelik kaçaklıktan sonra yakalanan Bilge ise hem bu hareketinin hem de Suna’nın arabasını parçaladığı için Ayla tarafından verilen sosyal hizmet cezasını çekmeye başlar… Bilge’nin cezasını çekeceği yer Kocaçınar Belediyesi Çocuk Bakımevi’dir. Erol, bakımevinin Tarık’a bağlı olduğunu bildiğinden, durumdan pek hoşnut değildir. Ancak bir şey söyleyemez. Çünkü Ayla boşanma davasının konusunu açar. Bilge’nin Kocaçınar’da olduğunu bilen Tarık ise Ayla’yı arayıp, kendisini yemeğe davet ettirir.
Baş başa ilk yemeklerini yerlerken, kapıya gelen beklenmedik bir ziyaretçi romantik havayı bir anda dağıtır.
Daha önce boşanmada sorun çıkarmayacağını söyleyen Erol, duruşma günü yaklaşınca Ayla’nın kendisine bir şans daha vermesi için çabalar. Ancak Ayla son derece kararlıdır. Öte yandan Ahmet’in anneannesi İlmiye’ye bir iğne yapılması gerekir. Şule bir hemşire bulmak için odadan çıktığında Zehra’dan yardım isterken, Ahmet de mahallenin sokaklarında Aydın’ı aramaktadır.

çok kaliteli ve sürükleyici bi dizi.
izlemeyenler izlesin kesinlikle pişman olmazlar:KK66:

Aydın ve Zehra’ya Gelen Davetsiz Misafirle Gergin Dakikalar…

Yazlık kaçamakları davetsiz misafirlerin ziyaretiyle mahvolan Tarık ve Ayla şehre dönmek zorunda kalır. Ayla’yla bir türlü yalnız kalamadıkları için sinir olan Tarık geceyi evinde geçirir. Ayla sabah yalnız başına kahvaltı ederken, gazetede boşanmalarıyla ilgili çıkan tam sayfa haberi görür. Bu arada Oğuz, tiyatro provası için Çocuk Merkezi’nde vakit geçiren Bilge’yi yalnız bırakmaz. Ancak yanında Bilge’nin resminin olduğu gazete vardır. Bilge haberi, yeni arkadaşı Oğuz’dan alır. Onun yanında gözyaşlarına hakim olamaz. Öte yandan Aydın Zehra’yla sinemaya gitme planı yapmaktadır. Ancak Zehra hafta sonunu Çocuk Merkezi’nde geçirecektir. Belediye’nin düzenlediği kadın sağlığı kursunda eğitmenlik yapacak olan Zehra, Aydın’ın teklifine olumsuz yanıt verir. Aydın’ın hevesi kursağında kalır. Tarık mahalledeki gençlerin sosyalleşmesi için futbol takımı kurmaya karar verir. Takımın teknik direktörlüğüne ise Aydın’ı getirmeye karar verir. Zehra’yla evlendikten sonra hayata sarılmaya karar veren Aydın’ın dükkanda da işleri iyi gitmektedir. Aydın tüm bu olumlu gelişmelerin doğacak çocuğun şansı olduğunu düşünmeye başlar.
Yemek bırakmak için Zehra ve Aydın’ın evine giden Sıdıka, evin dağınıklığını görür ve temizliğe girişir. Fatik’e gidip Zehra’yı eleştirince, Fatik dayanamaz. İki dünür arasında gerginlik başlar. Fehmi’nin iş teklifini kabul eden Ahmet hafta başında işe başlayacaktır.
Araştırma projesinin başına geçmeyi düşleyen Cem, bunu öğrendiğinde hayal kırıklığına uğrar. Onu teselli etmek yine Ahmet’e düşer ve gece içmek için bir bara giderler. Ertesi sabah erkenden, Zehra ve Aydın hızla vurulan kapıya uyanırlar.

17 Mart Cumartesi 22:00 – yeni bölüm

bencede süper bir dizi geniş zamanlar izlemeyenlere tavsiyem izlesinler..

eşim ve ben cumartesileri iple çekiyoruz.ben oktay kaynarca hayranıyım.şiir okuyuşu türkü okuyuşu süper.mimikleride öyle.zuhal olcayda mükemmel.merak ediyorum zehra ahmet e ne cevap verecek?büyük ihtimalle olumsuz...

ben de tek geçiyorum bu diziyi.. gerçekten çok kaliteli ve sürükleyici.. piyasadaki bir çok diziden çok daha kaliteli ve güzel. tavsiye ederim izlemenizi.

Ayla ve Tarık Arasındaki Buzlar Eriyor…

Zehra’nın hamileliğini öğrenen Ahmet, doğacak çocuğun babası olduğunu ispatlamak için DNA testi istemektedir ve istediğini alana kadar her yolu deneyecektir. Acaba bu gelişmeden, bebeğin babası olma fikrine iyice alışan Aydın nasıl etkilenecektir? Nihayet nasıl bir oyun yazacağına karar veren Bilge, çalışmalarına hızla devam ederken; Oğuz’la birlikte gazetecilerin istilasına uğrar… Ayla ertesi sabah uyandığında, onu gazetede oldukça şaşırtıcı bir sürpriz beklemektedir. Bunun üzerine anneanne ve dedesi Bilge’nin en az bir hafta onlarla kalmasını isterler… Bu arada Kocaçınar halkı, Tarık’ın uğrunda savaşıp, karşısına aldığı inşaat mafyasının dolgun para teklifine kanmıştır. Tarık büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Peki Ayla’nın da yardımıyla Tarık mahallenin göz göre göre talan edilmesini durdurabilecek midir? Tarık’ın Kocaçınar’ı korumak için gösterdiği öfke, kısa sürede ona zarar veren bir atakla karşılanacaktır…
Bu aralar oldukça gergin günler yaşadığı Suna’nın ısrarlarına dayanamayan Erol ise bir ev kiralar. Ancak evde Suna’yı pek de hoşuna gitmeyecek bir sürpriz beklemektedir.
Doğacak bebeğin varlığı sayesinde Aydın yeni bir hayata başlamaya karar verir. Doğum hazırlıkları nedeniyle yakınlaşan Aydın ve Zehra için sıra, bebeğin cinsiyetini öğrenmeye gelmiştir.
Doğacak çocuğu için yürümek isteyen Aydın’ın tedavisi acaba mümkün mü? Mümkünse bile gereken para bulunabilecek mi? Öte yandan Ayla ve Tarık arasındaki buzlar erimeye yüz tutar. Ayla Tarık’ı gece eve davet eder.

alıntıdır

Tarık'ın inşaat ruhsatı vermediği adamlar tarafından kaçırılan Bilge'yi kim kurtaracak? Bilge'nin hayatı karşılığında bir takım tavizler ve para isteyen adamların kendinden istediklerini yapmayan Tarık, Ayla'yı derin bir hayal kırıklığına uğratır? Tarık'ın bu ani gözden düşüşü, çocuklarını kurtarma savaşı veren Ayla ve Erol arasında yeni köprüler kuracak mıdır?
Ahmet, bedeli ne olursa olsun babalık davasını açmaya karar verir. Zehra, bunu öğrense de herhangi bir taviz vermez. Ahmet'in ruh halinin gün geçtikçe kötüye gitmesi, evdeki kadınları endişelendirir. İlmiye tarafından Zehra'ya açılan sürpriz telefon acaba bir şeyleri değiştirebilecek midir?
Bilge, kaçırıldığı yerde dehşetli anlar yaşarken, olayın sadece bir blöf olduğunu düşünen Tarık'a, adamlar tarafından ürpertici bir mesaj bırakılır. Bunun üzerine el altından polisle iş birliği yapan Tarık'ın şakağına silahı dayayan kimdir?
Fatik ve Sıdıka arasındaki kıskançlık devam etmektedir ancak Zehra'nın bu gerginliği çözecek çok güzel bir fikri vardır. Diğer yandan; Recep'in platonik aşkı gün geçtikçe büyümektedir?
Kızını kurtarmak için Ayla'yla işbirliği yapan Erol kendini tehlikeye atar. Ancak olay yerine gittiğinde gördükleri ona müthiş bir şaşkınlık yaşatır? Acaba Erol'a bu şoku yaşatan nedir?

ALINTIDIR

Aydın Yürüyebilecek mi?..

Ahmet’in Ailesiyle Arasındaki Kriz Giderek Büyüyor…

Tarık ve Aydın Almanya’ya seracılık fuarına gitme bahanesiyle yola çıkarlar. Aydın ameliyata girer. Tek dileği doğacak bebeği ayakta karşılayabilmektir. Acaba Aydın’ın ameliyatı başarılı olacak mıdır?
Bu arada Zehra, Şule’lerin ziyaretinden Ahmet’in sorumlu olduğunu düşünmektedir. Gidip Ahmet’ten hesap sorar. Oysa Ahmet de bu durumdan habersizdir. Zehra’nın tavrından dolayı gelinleri olamayacağına kanaat getiren aile ve Ahmet arasındaki kriz giderek büyümektedir…
Öte yandan Fatik, Zehra’nın hamilelik haberine sevinmesine rağmen, bu işin nasıl olduğunu aklı kesmemektedir. İlk fırsatta bu kuşkusunu komik bir biçimde Ayla’yla paylaşır. Bütün her şeyi bilen Ayla, bozuntuya vermemek için gayret gösterir. Bilge ve Oğuz arasındaki arkadaşlık her geçen gün
samimileşerek devam ederken, bu ilişkiyi tehdit edecek bir durum gelişir. Esra’ya abayı yakan Recep ise, onu etkilemek için elinden geleni yapar. Ancak bu ona pahalıya patlayacaktır.
Suna Erol’la evlilik hayalleri kurarken, Erol’un hayatında, önümüzdeki günlerini kötü etkileyecek bir değişim yaşanır…

alıntıdır

zuhal olcay gibi güzel bir kadını haluk bilginer nasıl bıraktı anlıyamıyorum...dizinin cumaya alınması kötü oldu...zaten bu tür başarılı yapımlar reyting kurbanı oluyor..inşallah geniş zamanlar bu dizi furyası içinde heba olmaz

20 Nisan Cuma 21:45 / yeni bölüm

Bebeğin Ahmet’ten olduğunu öğrenen Fatik neye uğradığını şaşırır. Bu durumu önce Ayla’yla, sonra da Zehra’yla paylaşır. Her ikisi de Fatik’e işin aslının böyle olmadığını söyleseler de Fatik’in içine kurt düşmüştür bir kere. Üstelik kızının hem kariyer sahibi, hem de zengin olan Ahmet’e layık olduğunu düşünmektedir.

Fatik’le oturup konuşan Ahmet’e çok sinirlenen Zehra’nın durumu inkar etmekten başka çaresi yoktur. Acaba Zehra’nın Ahmet’le ilgili planları nelerdir?
Öte yandan ameliyatı başarıyla geçen Aydın eve döner. Fizik tedavi seansları için her gün hastaneye gidip gelmeye başlar. Ancak dükkanı bırakıp giden Aydın için bu işi gizli gizli sürdürmek zor görünmektedir. Üstelik ameliyat olduğunu hemşire olan Zehra’dan saklayabilmesi de kolay değildir. Aydın’ı hastanede yalnız bırakmayan Tarık, özlediği evinin tadını çıkarmayı düşünürken, hiç beklemediği bir ziyaretçinin geldiğini görünce, bir süre daha bunun mümkün olamayacağını anlar.
İşini kaybeden Erol ise çareyi arabasını satıp, Suna’yla kiraladıkları evi kapatmakta bulur. Ancak bunun ayrılık demek olduğunu bilen Suna, Erol’un işin içinden bu kadar kolay sıyrılmasına izin vermeyecek gibi görünmektedir.
Bu arada Ayla bir yandan Fatik’in bebeğin Ahmet’ten olduğu fikrine inanması için uğraşırken, öte yandan da Esra’ya ilgisi olduğunu anladığı Recep’i bu aşktan vazgeçirmeye çalışır. Oysa Recep’in aşkını yüreğini gömmesini gerektirecek bilmediği bir şey daha vardır

alıntıdır

bencede güzel bir dizi arada takip ediyorum ama cuma gününe alınması iyi olmadı galiba ıhlamurlar altında cakışıyor o yüzden bakamıyorum :bbo:

GENİŞ ZAMANLAR - 21. bölüm

Ayla, Tarık’ın kendisiyle görüşmek istemediğini duyunca çekip gitmiştir. Tarık uzun süre sonra mahallesine ve evine kavuşur. Zemzem, Tarık’ın iyileşmesi şerefine büyük bir davet verir. Bütün mahalle Tarık’ın iyileşmesinin mutluluğuyla sofradayken, Ayla gelir. Tarık’ın bu değişiminin nedenini öğrenmek ister. Tarık onunla konuşmak için sofradan kalkıp dışarı çıkar. Bilge’nin söyledikleriyle, Ayla’ya hissettiği duyguların arasında kalan Tarık, zor durumdadır. İkisi arasında duygusal anlar yaşanır. Tarık’ın Ayla’ya karşı duyguları galip gelir.
Ayla’nın gelip Tarık’ı götürmesiyle yemek gergin bir havada devam eder. Zemzem misafirlere mahcup olur. O gece bir hesaplaşma daha gerçekleşecektir. Zehra son dönemlerde yaptıklarından dolayı Recep’ten hesap sorar. Recep hırçınlaşıp, aralarında geçen konuşmaları Zehra’ya aktardığı için Aydın’ı suçlar.
Bu arada Aydın doğumun yaklaşmasıyla birlikte Ahmet’in çocuğu ellerinden almasından korkmaya başlar. Ancak Zehra bunu engellemek için bir şeyler planlamaya başlamıştır. Planını Ayla’ya anlatır. Ayla tarafından onaylanmasa da Zehra çocuğun Aydın’dan olmadığını kimsenin duymasına izin vermeyeceğini açıklar. Hastanedeki hemşirelerin de bebeğin Ahmet’ten olduğu yönündeki dedikodularını duyunca, hemşire arkadaşı Derya’ya konuyu açar ve yardım ister.
Öte yandan Tarık’ın isteğiyle Ayla tarafından işe alınan Canan, Fatik’i mumla aratmaktadır. Ayla Fatik’e gidip işe dönmesini rica eder. Fatik teklifi kabul eder. Fatik ve Ayla Canan’ın beceriksizliği üzerine konuşurken, Canan konuşmaya kulak misafiri olur.
Babasının yanına gittiğinde onun bambaşka bir hayatı olduğunu gören Bilge ise bu duruma adapte olamaz… Oysa Erol, yeni hayatından gayet memnun görünmektedir.
Tarık Başkan hızla işlerine geri dönmüştür. İlk iş olarak Kadın Sığınma Evi açmak için çalışmalara başlar. Ancak bu teklifine belediye meclisinde destek bulamaz. Öte yandan Tarık, Hamdi ve Recep’in DVD seti satış işini öğrenir. Hamdi’nin belediyeden ruhsat alan vatandaşlara DVD seti sattığını duyunca Hamdi’yi işten kovar. Metin, Canan’ın giderken bıraktığı bir veda mektubunu bulur. Canan uzaktaki bir akrabasına gitmiştir. Öte yandan mahallede şüpheli bir tip onu aramaktadır.

Alıntıdır

Bu dizide zuhal olcay olurda izlenmezmi be , bayılıyorum Zuhal Olcaya ,iyi bir oyuncu.. Mükemmel bir dizi..

Rehin Alınan ve Tehditlerden Bunalan Ayla

Tarık’ın Kanatları Altında…

Canan’ı arayan esrarengiz adam Ayla’yı rehin alır. Evi kırar döker. Canan’ın orada olmadığına ikna olunca tehditler savurarak gider. Ayla Tarık’ı arar. Tarık hafta sonunu orada geçirip Ayla’yı korumaya karar verir. Tarık eve geldiğinde, Bilge’yi okuldan alıp eve bırakmış olan Ayla’nın babasıyla karşılaşır.
Hafta sonu boyunca Ayla’nın evine kurulan Tarık, evin babası gibi görünmektedir. Tarık kendisine milletvekili adaylığı getiren çeşitli partilerden insanları orada kabul eder. Bilge ilk başta Tarık’ın evlerinde kalmasına hiç memnun olmasa da bu Tarık için onunla arasındaki buzları eritme fırsatıdır.
Pazar gününü birlikte geçirmek için Bilge’yi almaya gelen Erol, Tarık’ın evdeki konumunu görünce şok olur. Erol artık Ayla’nın sadece kızının annesi olduğunu anlamıştır. Öte yandan kendisine kurduğu yeni hayatı Bilge’ye sevdirmek için çaba sarfetmektedir. Hatta ona yaz tatili boyunca dükkanda çalışmasını teklif eder. Bilge bu teklife sıcak bakmasa da karnesinin durumu itiraz hakkını ortadan kaldırır.

Zehra cephesindeyse artık sona yaklaşılmaktadır. Günler ilerledikçe, doğum yaklaşmaktadır. Derya hemşire durumu büyük bir prematüre merkezi olan bir hastanede çalışan bir hemşire arkadaşına açar. Hemşire yardım etmeyi kabul eder, ancak planın işleyebilmesi için bir de Kadın Doğum Uzmanı’na ihtiyaç olacaktır. Bir doktorla konuşurlar. Onu ikna etmek o kadar kolay olmayacaktır. Doğum sancısının tuttuğu bir akşam Zehra büyük bir sürprizle şok olur: Aydın ayağa kalkmıştır…

alıntıdır.

ya ben bu diziyi izliyodum yayından kaldırıldı heralde ne olacağınıda çok merak ediyodum doğrusu

evet ya çok güzel ve kaliteli bi diziydi zuhal olcay zaten tek başına bi dev..ama erken kalktı yayından.reytinge yenik düştü

sonunu görememiştik dimi,hala aklıma gelir.çok seviyordum bu diziyi,zaten zuhal olcay hastasıyım.

aaaa bu dizi devam edıyomu ya.
en sevdıgım dizilerden biriydi...

bütün bir sene boyunca izledim izledim severek ,bayılarak ama en son bölümünü izleyemedim... tekrar falan da vermediler...nette de bulamadım...cok sevmiştim halbuki...........

X