Geniş Zamanlar (Star Tv)

Emez

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2006
1.281
4
50
Rüya Aşk Sona mı Eriyor?...

Ailesi ve Ayla ile birlikte mezuniyet törenine gelen Zehra, kendisini bekleyen sürpriz ziyaretçiden habersizdir… Ahmet, ona bir sürpriz yaparak okula gelmiştir. Zehra’nın gerçek ailesiyle tanışan Ahmet, önce bozulduğunu belli etmese de bu karşılaşma, büyük aşkın biteceği sinyallerini vermeye başlamıştır. Ayla ve Zehra’nın annesi Fatik de Ahmet’in Zehra’yı terk etmesi ihtimaline çok üzülmektedir.
Bu arada Belediye Başkanı Tarık da sıra dışı başkanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Tarık’ın son icraatı, evlenmek için kaçan iki gencin ardından mahallede çıkacak olayları engellemek ve gereken önlemleri almaktır. Ayla ise yeni müvekkili Suna’nın boşanma davasının, diğerlerinden çok farklı olduğunu ve hayatının akışını değiştireceğinden habersizdir…

alıntıdır

Aslinda Bu Dizi çok Hoşuma Gitti Fakat Trt 1 Deki Kinali Kuzular Ile çatiştiği Için Izleyemiyorum Acaba Tekrari Varmi Varsa Ne Zaman Bana Bilgi Verirseniz Sevinirim

tekrarı pazartesi gecesi sanırım ama tam emin deilim leydi..
ayşe kulin'in kitabıydı geniş zamanlar,en sevdiğim kitaplardan biriydi,şimdi de en sevdiğim oyuncu oynuyo dizisinde(zuhal olcay) .çok sevindim!! :sm_cool:

Ayşe Kulinin Romanindan .okursaniz Daha Detayli Daha Güzel.

evet bende çok begendim kitabı okumamıştım ama çok hoşuma gitti dizi

Eveeeet , ilk bölüm güzeldi. Bakalım diğer bölümler nasıl olacak. Genel anlamda güzel demek için bence biraz erken, ama Zuhal Olcak oynuyorsa, abuk bir dizi değildir.

Kızlar 2 haftadır star tv de salı günleri beğenerek izlediğim geniş zamanlar dizisi dün akşam çıkmadı acaba başka bir güne mi aldılar yoksa kaldırıldımı bir bilginiz varsa yazarsanız memnun olurum
Şimdiden teşekkürler

bayıldım ama arka sokaklarla catısıo ya ızleyemıom ondan dolayı

evet ya bende bekledim salı akşamı sabırsızlıkla ama c.tesi reklamını görünce bozuldum:KK43:((neyse yarın c.tesi:)) hih hi

Kocası Tarafından Aldatılan Ayla
Sorunlarla Boğuşmaktadır…

Erol’u Suna’nın otelinden çıkarken yakalayan Ayla’yı zor günler bekler. Erol, Ayla’yı Suna’yla aralarında bir şey olmadığına ikna etmeye çalışır. Bilge ise yaşananlardan habersiz, Ayla’yı suçlar.
Bu arada Tarık, “tekerine çomak soktuğu” inşaat şirketinin adamları tarafından izlenmektedir. Tehditlere kulak asmayan Tarık, belediyede yaşayan insanlarla yakından ilgilenmeye devam eder. Bunlardan biri de hastaneden yeni çıkan Zehra’dır. Tarık Zehra’ya zamansız bir ziyarette bulunur.Öte yandan Zehra Ayla’ya hayatıyla ilgili önemli bir kararı açıklar. Ayla ve Zehra arasında büyük bir tartışma yaşanır. Ahmet ise Zehra’yı aklından çıkaramamıştır. Tam bu noktada Ayla’dan bir telefon alır.

yeşilim kitabı okudun heralde biraz anlatsana canım merak ediyoruz neler olacak

Aldatılmanın acısını atlatamamış olan Ayla, bir yandan da Zehra’nın sorunlarıyla ilgilenir. Onu hamileliğini gizlemekten vazgeçirmeye çalışır.

Öte yandan Erol Ayla’ya kendisini affettirme çabasına girişir. Bilge, ayrılık konusunda Ayla’yı suçlamaya devam eder. Onları bir araya getirmek için kendince taktikler geliştirir. Bu arada Ahmet Zehra’nın durumunu görüp bir kararın eşiğine gelir. Acaba Ahmet tüm yaşananların üzerine sünger çekip Zehra’yı kabul edecek midir?

Tarık bir yandan Kocaçınar’ın sorunlarıyla ilgilenirken, bir yandan da Aydın’ı yaşama döndürmek için çaba sarf eder. Ancak her konuda tuttuğunu koparan Tarık, bu konuda zorlanacaktır. Öte yandan Tarık, Zemzem Ana’dan bir telefon alır. Bu telefon beklenmedik bir misafirin habercisidir.

Zehra Fatik’e hamile olduğunu açıklamaya karar verir.

Bu noktada hiç beklenmedik bir olay gelişir.

ALINTIDIR

Ayla nişan eğlencesinden ayrılmaya niyetlenen Tarık’tan kalmasını ister. Tarık’ı daha yakından tanımak istemektedir ve bu sefer onu kaçırmamaya kararlıdır. Tarık kendisini anlattıkça, Ayla ona hayran olmaya başlar. Tarık bir yandan Ayla’nın yaşam tarzını eleştirirken, bir yandan da ona iltifat etmektedir. Bu gece Ayla’nın değişiminin başlangıcı olduğu gibi, yeni bir aşkın da habercisidir. Öyle ki; Ayla, Tarık’ın bir tek lafıyla mahalledeki hasta bir bebek için yüklü miktarda bir bağışta bulunmayı hiç düşünmeden kabul eder.
Aydın ve Zehra nişanın ardından düğün hazırlıklarına başlarlar. Mahallede tutulan eski bir ev el birliğiyle düzenlenmeye başlanır. Ancak Fatik Zehra’nın böyle bir evde oturacak olmasından pek memnun değildir. Hazırlıklar sırasında her şeye müdahale eder, memnuniyetsizliğini her fırsatta gösterir. Sıdıka, Fatik’e karşı mahcuptur.
Bu arada Erol Bilge’yi kendisinden habersiz dışarı çıkaran Suna’ya kızar. Suna onu yumuşatmak için otelin kafesinde elinden gelen çabayı gösterir. Ancak iki masa ötede onları izleyen esrarengiz bir adam durmaktadır.
Aydın ve Zehra’nın nikah günü gelip çatmıştır. Nikah öncesi Tarık, Ayla’nın yanına gelip gazetedeki haberlere üzüldüğünü söyler. Tarık’ın neden bahsettiğini anlamayan Ayla soluğu en yakın gazetecide alır. Gazeteye açıp baktığında gördüğü manzara karşısında şok olur.

ALINTIDIR

GENİŞ ZAMANLAR - 8. bölüm
Yayın - 03.03.2007

Düğünün gecesi hiç de sakin geçmez. Ayrı ayrı odalarda yatan Aydın ve Zehra daha uykuya dalmadan bir şangırtıyla yerlerinden fırlarlar. Yeni evlilerin ilk ziyaretçisi Güllü’dür.

Öte yandan Tarık, düğüncüleri dağıttıktan sonra soluğu Ayla’nın evinde alır. Ancak onların da beklenmedik bir ziyaretçisi vardır. Annesine haksızlık yaptığı için rahatsızlık duyan Bilge, Fatik’in evinden kaçarak evlerine gitmiştir.

Bilge’nin davranışıyla çok üzülen Erol, ailesini geri kazanması gerektiğini düşünürken, Suna’nın derdi parçalanan arabasıdır. Suna, hem Bilge tarafından aşağılanmanın verdiği hırsla, hem de Erol’la ilişkisinin gazetede afişe olmasından dolayı duyduğu sinirle Ayla’yı arar ve Bilge’nin yaptıklarından onu sorumlu tutar.

Düğünün ertesi günü normal yaşamına devam edip işe giden Zehra’yı bir sürpriz beklemektedir. Birden fenalaşan Ahmet’in anneannesi İlmiye Zehra’nın çalıştığı hastaneye yatırılır.

Babasının ilişkisini öğrendikten sonra, aşka düşen Ayla’nın de tuhaf halini gören Bilge onunla tartışarak evden çıkar. Ayla’yı arayan Bilge’nin okulunun müdür yardımcısı Bilge’nin okula gelmediğini haber verir. Bilge’ye ulaşılamamaktadır.

valla cumartesileri gümüş izliyodum ,geniş zamanlar yüzünden izlemiyom
zuhal olcay olduğu için bu diziyi seçtim gerçekten çok güzel bir dizi..

X