Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Moralini bozma canım bak ne güzel cocukların var daha da cocuk düşünmüyorsun ki anladığım kadarıyla bu işlemi tamamen kötü ihtimalleri ortadan kaldırmak adına tedbir amaçlı yapacaklar. Bundan sonra böyle bir ihtimalin de kalmadığından kafan rahat şekilde hayatına bakacaksın. Yumurtalığın da kalacağından hormonal bir sıkıntı da yasamayacaksın.. inşallah hakkında eeeeen güzeli en hayırlısı olsun.
Canım,ne güzel dilek bunlar.sadece bunu söyleyim size bizim düşündüğümüz kadar korkunç bir tablo değil bu.emin olun.sadece benim hep oldum mu kanser korkusu olacağı için dr.senin için en sağlıklısı dedi ki,yumurtalığın biri de zaten kistliymiş.
Dışarıdakilerin zararı yokmuş.sadece vajina ve rahim ağzındaki siğiller önemli.nasıl atarım dedim dr.a.tek şey söyledi propolis.

İzmirde dr.derseniz bu gün 2 dr.a gözüktüm kesinlikle ikinci dr.um.ayrıca tekrar smear yapıldı.yine de türü için dna testi.ama onları beklemicem.tipini bilmek istiyorum.sigarayı bırakıp,propolis ve yeşil çaya devam edicem.yarın yatış için hastaneye tahlil yaptırmaya gidicem.

Ya kizlar bu arada ağzında ya da dilinin arka kısımlarlarında siğili olan var mı? Dilimin arkasında biseyler var ama anlamadım ya da kendi kendime paranoya yapıyorum artık bilmiyorum..Of ellerim iğrençmiş ve her yere bunu taşıyabilecekmişim gibi geliyor..

İzmirde dr.derseniz bu gün 2 dr.a gözüktüm kesinlikle ikinci dr.um.ayrıca tekrar smear yapıldı.yine de türü için dna testi.ama onları beklemicem.tipini bilmek istiyorum.sigarayı bırakıp,propolis ve yeşil çaya devam edicem.yarın yatış için hastaneye tahlil yaptırmaya gidicem.
Çok güzel düşünmüşsün. Sigaradan kurtulup sağlıklı besinlere yönelmen kendin için yapacagın en güzel şey☺️

Ya kizlar bu arada ağzında ya da dilinin arka kısımlarlarında siğili olan var mı? Dilimin arkasında biseyler var ama anlamadım ya da kendi kendime paranoya yapıyorum artık bilmiyorum..Of ellerim iğrençmiş ve her yere bunu taşıyabilecekmişim gibi geliyor..
Benim de dilimin arkasında baya şişkin şişkin tomurcuklar var ve biliyorumki onlar dilin normal yapısı ancak yine de boğazıma felan da bakması için ve içimin de rahatlaması adına perşembe günü kbb doktoruna gidiyorum. Sormamı istediğin bi şey varsa sorabilirim doktora.

propolisi nasıl tüketiyorsunuz bala pekmeze karıştırsam bile acı tadı yüzünden tüketmek istemiyorum, ekmeğe bisküviye damlatsam da acı çok zorlanıyorum

Benim de dilimin arkasında baya şişkin şişkin tomurcuklar var ve biliyorumki onlar dilin normal yapısı ancak yine de boğazıma felan da bakması için ve içimin de rahatlaması adına perşembe günü kbb doktoruna gidiyorum. Sormamı istediğin bi şey varsa sorabilirim doktora.
Valla benimde içim pek rahat etmedi yarın bende bir kbb ye gidip görüneceğim burada acil tıp merkezinde tontiş yaşlı bir doktor vardı ona derdimi anlatsam anlar diye düşünüyorum. Yüksek ihtimalle tat tomurcuklarım dediğiniz gibi. Zaten bir tane değil bir kaç tane sadece bir tanesi su toplamıs gibi şişmiş bir miktar yüksek ihtimalle alerjik bir durumdur alerji mevsimi geldi ama yinede içimin rahat etmesi adına bir göstereyim.. Of anksiyeteyle birlikte hpv cidden çok zorlayıcı oluyormuş..

propolisi nasıl tüketiyorsunuz bala pekmeze karıştırsam bile acı tadı yüzünden tüketmek istemiyorum, ekmeğe bisküviye damlatsam da acı çok zorlanıyorum
Ben direkt kaşığa 20 damla alıyorum ağzımda 10 saniye felan bekletip yutuyorum. Önceden kefire fln döküp denemiştim ama iç iç bitmiyor gibi geliyordu sonra pekmezle denedim felan hiç tadını düzeltmiyordu bi de aksine miktarı da artmış gibi olduğundan kaşıkla direkt yemek cok rahat geldi tek seferde halloluyor☺️ Cünkü neye katarsan kat eklendiği seyin tadını baskılıyor..

Valla benimde içim pek rahat etmedi yarın bende bir kbb ye gidip görüneceğim burada acil tıp merkezinde tontiş yaşlı bir doktor vardı ona derdimi anlatsam anlar diye düşünüyorum. Yüksek ihtimalle tat tomurcuklarım dediğiniz gibi. Zaten bir tane değil bir kaç tane sadece bir tanesi su toplamıs gibi şişmiş bir miktar yüksek ihtimalle alerjik bir durumdur alerji mevsimi geldi ama yinede içimin rahat etmesi adına bir göstereyim.. Of anksiyeteyle birlikte hpv cidden çok zorlayıcı oluyormuş..
Dilin yan arka tafında mı bahsettiğiniz su toplamış gibi duran şişlik. Ağzımı genel cerrah kontrol etti ama kbb görmesi içimi daha fazla rahatlatacak.

Ben direkt kaşığa 20 damla alıyorum ağzımda 10 saniye felan bekletip yutuyorum. Önceden kefire fln döküp denemiştim ama iç iç bitmiyor gibi geliyordu sonra pekmezle denedim felan hiç tadını düzeltmiyordu bi de aksine miktarı da artmış gibi olduğundan kaşıkla direkt yemek cok rahat geldi tek seferde halloluyor☺ Cünkü neye katarsan kat eklendiği seyin tadını baskılıyor..
ağzınız yanmıyor mu, dilin tomurcukları büzüşmüştü benim bir şey yiyemedim:KK70:siğillerin üstüne sürüyorlar kurusun düşsün diye

ağzınız yanmıyor mu, dilin tomurcukları büzüşmüştü benim bir şey yiyemedim:KK70:siğillerin üstüne sürüyorlar kurusun düşsün diye
Acı bir his var ama yanma derecesinde değil☺️ Ağzımda da bir sey varsa onlara da etki etsin diye bekletiyorum zaten ağzımda☺️ Hangi markayı kullanıyorsunuz? Ben eğriçayır su bazlı

Dilin yan arka tafında mı bahsettiğiniz su toplamış gibi duran şişlik. Ağzımı genel cerrah kontrol etti ama kbb görmesi içimi daha fazla rahatlatacak.
Evet ama bu dediğim şey devasa bir şey değil o tomurcukların hizzasında digerlerinden bir tık daha şiş. İnternetten baktım biraz önce alerjik olabiliyormuş. Zaten siğil gibi değil yani koyu ya da ten rengi ya da şekil olarak siğili andıran bir sey değil. Dilde oluşan siğillere biraz internetten başmıştım da Allahım esirgesin çok korktum..

Acı bir his var ama yanma derecesinde değil☺ Ağzımda da bir sey varsa onlara da etki etsin diye bekletiyorum zaten ağzımda☺ Hangi markayı kullanıyorsunuz? Ben eğriçayır su bazlı
beeo alkol bazlı bendeki. arıcı bir adama sordum propolis suda çözünmez etkinliği azalır dedi onu almıştım

Onlar dil tat tomurcuklarin:) google dan bak istersen :) o yollardan hepimiz geçtik ah ahh

Kızlar kendinizi bu hasta lik yüzünden üzgün gergin hissedince nasıl baş ediyorsunuz? Özellikle bekar arkadaşlar ilerde eşinize açıklamayı düşünüyor musunuz ? Ben bunları düşünüp kendimi yiyip bitiriyorum :KK43: tavsiyeye ihtiyacım var

Kızlar kendinizi bu hasta lik yüzünden üzgün gergin hissedince nasıl baş ediyorsunuz? Özellikle bekar arkadaşlar ilerde eşinize açıklamayı düşünüyor musunuz ? Ben bunları düşünüp kendimi yiyip bitiriyorum :KK43: tavsiyeye ihtiyacım var
Canım haberi olmadan bununla yaşayan birçok kadın olduğunu düşün ya da vücuttan atacağını sevdiklerinle vakit geçir evde tekken çok takıyordm memleketimdeyim ilk kez düşünmeden durabildi bir dk bile çıkmıyordu ama baksana nasıl yaygın herkes bu durumda ve çok kişi atlatmış inanıyorum güzel günler göreceğiz inş unutacağız bile A bu da vardı diye daha dur çoluk çocukta olacak inş ve seni gerçekten sevip samimiyetine inanan kişi sana destek olur umarkm merak etme

Canım gerginlik için daha çözüm bulamadım.ama eşine mecbur söylemen gerekicek.gerçi bizim erkekler biraz önyargı ile yaklaşa bilirler.umursamayan da çok bardır.sonuçta bu virüs onlara değil bize zararlı.benim eşim bu hastalığı umursamadı bile.ben bu gün dr.a sordum.lazer epilasyondan kapmışım galiba.kafayı değiştirmeleri gerekiyormuş.sürtünme gerekiyor bulaşması için.ve jilet kesinlikle yasak.aklıma geldikçe dr.ların söylediklerini yazıyorum:KK43:

X