İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

giyim tarzimi? neden ki mesela. yada giyim nasil olmali

Resimlerdeki giysilerin koyu renk ve ağır görünüyor.
Daha canlı veya açık renkler tercih edebilirsin.

Saçların boyalıysa,rengini biraz açtırabilirsin.
Bir de hafif dalgalı veya katlı model daha yumuşak duracaktır.
Belki küçük,kısadan uzuna giden hafif bir perçem olabilir.

Kaşlarının ortasını inceltmezsen,düz çizgi halinde bırakırsan daha güzel olur bence.

Bunları sadece değişiklik istediğin için yazdım.Yoksa gayet hoş bir kızsın.Tenin ve yüz hatların çok güzel.
Sadece biraz sert ve yaşından ağır görünüyorsun.Ufak değişikliklerle bambaşka bir havan olabilir.

Resimlerdeki giysilerin koyu renk ve ağır görünüyor.
Daha canlı veya açık renkler tercih edebilirsin.

Saçların boyalıysa,rengini biraz açtırabilirsin.
Bir de hafif dalgalı veya katlı model daha yumuşak duracaktır.
Belki küçük,kısadan uzuna giden hafif bir perçem olabilir.

Kaşlarının ortasını inceltmezsen,düz çizgi halinde bırakırsan daha güzel olur bence.

Bunları sadece değişiklik istediğin için yazdım.Yoksa gayet hoş bir kızsın.Tenin ve yüz hatların çok güzel.
Sadece biraz sert ve yaşından ağır görünüyorsun.Ufak değişikliklerle bambaşka bir havan olabilir.

tesekkür edeirm canim simdi daha iyi anladim ne demek istedigini:) o zamaaan canli renklere hodri meydan artik:)

Merhaba arkadaşlar bende kendimi nedense bu aralar pek beğenmiyorum. Rüküş geliyorum böyle bi alımlı değilim ama içsel olarak kendime bakarım yüzüme saçlarıma sorunum güzel giyinmemek ve saçlarımı iyi yapamamak... Kendimi hiç beğenmiyorum. boyumda çok kısa.. ne yapabilirim biraz akıl verin güzellik uzmanı arkadaşlar. Bazen bakıyorum normalde çok güzel olmayan kızlar kendine bi bakıyor çok güzelleşiyor bense olan güzelliğimi gösteremiyorum çirkinleştiriyoum kendimi.

Ya:KK53:rdımlarınızı bekliyorum :KK70:

Aynı ben i anlatmışsın ben de merakla bekliyorum önerileri

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İmaj değiştirmek gerçekten istiyor musunuz ? Size yardım edebilirim. Stil danışmanı sizinle ilgili tüm bilgileri toplar ( renk grubunuz, vücut tipi, kişilik, bütçe, özel tercihleriniz) , birleştirir ve içinizdeki gerçek tarzı ortaya çıkartır. İsterseniz İstanbul da , isterseniz online danışmanlığı yapabilirsiniz. Her bütçe için uygun. Benim sitede daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. ... . Size görmeden tavsiye etmek yanlış olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bende kendimi baştan yenilemek istiyorum minyonum beyaz buğday arası ten rengim var 38 bedenim ve saçlarım kumral sizce nasıl bi değişiklik yapmalıyım evliyim ve buna ihtiyacım var benim için çok iyi olacak en azından kendimi iyi hissetmek için.. tarz yapmak istiyorum bu arada saçlarım uzun nasıl kestirip ne renk yapsam balyajlımı olsa röfle sevmiyorum :)

yeni bir imaj yaratmak istiyorum kendimde günlük . 21 yaşındayım.
2014-05-22 22.42.19.jpg

giyim tarzında ve saçlarında yenılık yapabılırsın . daha modern ve tarz bır saç modeli denemelısn mutlaka canım

güzelsin yaa bence fazla değiştirme kendini saç renginle oynayabilirsin belki ama uçlara kaçma

sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:
kül rengi olsun ucuna da mavi renk attır :)

Kızlar henüz daha 17 yaşındayım ama şuanki halimden fazla sıkıldım diyebilirim. 176 boyunda 64 kiloyum. yüzüm oval ve saçlarım uzun koyu kahverengi uçları boyalı ve dalgalı. (UÇLARINI AÇTIRDIM) Zayıflamayı kafaya koydum zaten birkere ama başka ne gibi değişiklikler yapabilirim sizce tipime giden bir şekilde. Sizler neler önerirsiniz?

çok abartmamak koşulu ile arkadaslar değişim şart ama çok kasmanın bir nlamı yok .)

canım 17 yaşındasın senin yaşına ombre uyar. Ama bana kalırsa hiç boyatma bu yaşların güzelliğini yaşa ilerleyen zamanlarda zaten bu tip şeyler yaparsın. Ombre de güneşte açılmış gb oluyor saçlar. Bi araştır istersen

X