İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

sarıya boyat bence ama açık sarı olmasın yaşını büyük gösterir,olsen twins var tanımıyorsan googleda arat onların saç rengi senin yaşına uyar,sarışın olanın saç rengi gibi yaptır bence,gözlerin mavi bence boşuna siyaha falan boyatma,sarışın gibisi yok kesinlikle! bi foto koysaydın görürdük

ewt siyaha boyatınca anladım sarısın olmanın degerini

bnce kumralsan kendı sac rengının arasına platın golge yaptr yada sadace uzlarına sarı yaptr ama sacların kumralsa bnden solemesı

doğal saçlarınla kalmalısın.gözlerin ön planda olsun...çikolata kahve güzel renk.bir tercihte açık kahve olabilir.saçların permasız düz olsun...arada fön çek aradada maşayla dalgalı yap..

bence doğal kal mavi gözlüyüm diyosunnn kim bilir nasıl güselsindir :) kimyasallarla bozma güzelliğini derim amaaa illa değişim diyosanda sakın perma yapma çok pişman olursunn ablacım :KK66:

cok tskler önerileriniz için.
perma yaptırmıcam.zaten sac seti aldım.arada onla dalga yaparım.ya aslında düz saca bayılıyorum.ama yüzüm tombul yakısmıyo bana yaaa....
son kararım sarıya boyatacam kıslar.avril lavigne nin sac rengine.
avrilin resmini nası koyacam buraya koyamıyorum.

canim senin imaj yapmana gerek yok henuz 17 yasindasin gencligin dogalligin yeter bence 30'lu yaslardan sonra degisiklikleri dusunsen daha guzel olur ama sen bilirsin

olsen twins kim ya.olsen ikizlerindenmi bahsediyosun cnm sen.onları biliyom.ya zaten sarı yaparsam dogal bişe olcak

bende buğday tenliim her türlü renge boyadım saçımı ama birtürlü bir renkte kara kılamadım çok çabuk sıkılıyorum şimdi karameli düşünüyorum sizce yakışırmı bugday tenlililere yada hangi renkler daha gider

buğday tenlilere ben kumral yakıştırıyorum yada palette nin bronz kahvesiydi sanırım karamelde çok yakışır

olsen twins kim ya.olsen ikizlerindenmi bahsediyosun cnm sen.onları biliyom.ya zaten sarı yaparsam dogal bişe olcak

beğenirmisin bilemem ama bir kaç saç rengi koyim aynı yaştayız ztn :KK66:

taylor.jpg

1110avril.jpg

avril%20lavigne%2065.jpg

Mischa-Barton.jpg

mischa-barton.jpg

cok tskler önerileriniz için.
perma yaptırmıcam.zaten sac seti aldım.arada onla dalga yaparım.ya aslında düz saca bayılıyorum.ama yüzüm tombul yakısmıyo bana yaaa....
son kararım sarıya boyatacam kıslar.avril lavigne nin sac rengine.
avrilin resmini nası koyacam buraya koyamıyorum.

bence doğal saç rengine geri dön şuan için yaptırabileceğin herhangi bir saç rengi seni olduğundan büyük gösterir imajını değiştimek istiyosan değişik saç kesimleri deneyebilirsin ama illa ki boyatmalıyım diyorsan aralara saçının bir kaç açığı balyajlar attırabilirsin.. perma olayına gelince inan bu yaşta sana hiç gitmeyecek bir saç stili olur. ama ara sıra çok istediğin zamanlar kuaförde maşa il su dalgası yaptırırsın hem yaşına uygun olur hem saçların yıpranmaz..

eğer yüzün tombul ise saçının tepesinden başlayıp çok fazla kat attırıp saçlarını jöle ile hafif kabarta bilirsin daha çılgın bir model olur ayrıca perçem de çok hoş olur bence onuda düşün ama doğal kalmayı dene yerimseniben

:1no2::1no2::1no2:kızlar ben hala saçımı boyamadım çok kararsızım ne yapıyım ben

canım karamelden bahsetmişsin bende buğday tenliyim ve saçlarımı karamele boyattım yakıştırdılar bende beğendim yani tenini sorun etme buğdaya karamel yakışıyor.

Artık sarışınların cazibesi kalmdı bana sorarsan... Esmer ve kumrallar daha revaçta. Hem yaşın çok genç. Seni büyük gösterecek olan ve sürekli makyaj isteyen sarı saçları tavsiye etmem. Hem esmerler daha seksi:)

Canım sen esmersin galibaa:roflol::roflol::roflol:

ben de yakın zamanda imajımı değiştirdim yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:
ikiside yakismis ama sari sanki daha tatli gibi duruyor canisi

teşekkürler canım ama 2 senedir sarı olunca değişiklik yapmaya gidiyo insan :)

kumral halinle daha şeker görünüyorsun ama şu anda saçlarını uzatsan yada değişik bir model denesen süper olur.

X