İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

ya bende sarışınım kendi saçımın rengi kumraldı.ama çikolata kahvesi yada karamel rengine boyatmak istiyorum fakat korkuyorum yakışmaz diye birde pişman olursam sarıya dönmekte çok zor olacak sarı saç çok havalı gösteriyor birde bundan dolayı boyatamıyorum karamel rengine...

dogal ol bence boyama yada hafif bir gölge attirabilirsin.bence bu zamanda dogal olmak gerek cünkü dogallik aranilan bir özellik oldu.yasini yasa dogal ol.

yerimseniben
teşekkürler canım ama 2 senedir sarı olunca değişiklik yapmaya gidiyo insan :)
canım ya bnce ilk halin daha güsel daha doğal ve masum bilioyomusun :):) bana öyle geldi diğeride hoş ama kesim ve renk olarak ilk halin derim ben

kizlar bana da bir fikir verin.saclarim dalgali ve siyah tuhaf kat kat bir kesim vardi oldukca kisaydi ve ben bu kesimi hic kullanamadim yani sürekli fön cekmem gerekiyordu acikcasi cok fazla ugrasmadim cunku cocuk ev isi zaman ayiramiyordum.simdi saclarim omuzlarimda ve ben sürekli bagliyorum istiyorumki degisik bir model bana yakisan bir kesim olsun ama bu zamana kadar haaaa bu sac modeli bana gidiyor diyemedim.sizce dalgali bir sac tipine hanigi modeller gider yuzum yuvarlak ve bugday tenliyim gecen 12.ayda sacimi siyaha boyadim simdii buyuk bir degisiklik istiyorum önerilerinizi bekliyorum

kızlar bende değişiklik yapmak istiyorum ilk defa boyatıcam saçımı,şimdi değil ama 2-3 hafta sonra.
beyaz tenliyim, gözlerim yeşil.saçlarımda kumral.
yaa sizce ne renk boyasam yakışır?
ben siyah istiyorum aslında simsiyah olsun istiyorum aklımda o var,bazılarıda sarı yakışır falan diyo ama sarı da büyük göstermez mi,hem ne biliym sarı istemiyorum nedense.
bi ara kızıl diyodum ama o da çok uğraştırıyormuş,akıyormuş.. bilmiyorum..
siyah saç hakkında ne düşünüyorsunuz,fikir verin kızlar
a.s.a.s.

siyah büyük ihtimal çok yakışır cnm da o zaman koyu kahverengine boyatmanı öneririm siyahtan zor kurtulunuor koyu kahverengi de siyah etkisi yaratıor özellikle kendin boyayacaksan koleston koyu kahverengi aynı siyah gibi şu da var saçın açık kumrala yakınsa dipler çıktıkça altlar siyah üstler açık pek hoş olmaz o yuzden devamlı boyayacaksın demektir bence çikolata kahve gibi kızıl ve kahve karışımı bir renk ya da meslea karamel yaparsan hem saç diplerinle uyumlu olur hem de gene çok yakışır die tahmin ediorm istediğin zaman koyu bir boyayla kapatabilirsin ya da sarıya geçmek istersen kolay geçersin gibime gelior ya da saçını koyulaştıracaksan saçından bir ton koyu bir boyaya boyat derim ki her zaman boyamak zorunda kalma ve daha naturel bir görüntü oluşsun çünkü bazen siyah boya çok yapay duruor

arkadaşlar ben de ne yapacağımı bilmiorum
şöyle söyleyeyim beyaz tenliyim ama daha çok soluk bir beyaz ve göz rengim ve kendi saç rengim çok koyu siyaha yakın yani ,şu an saçım orta kumral tonlarında ne çok koyu ne de açık
ben makyajsızken de canlı gösterecek bir renk istiorm aslında sizce kendi saçım gibi koyu bir renk mi yapmalıyım o zaman daha canl ıoluor ama sanki daha sert bir imaj oluor yoksa çikolata kahve tarzı renklerle böyle orta tonda mı olmalıyım ?

arkadaşlar bende değişiklik istiyorum... 22 yaşındayım esmerim hafif elaya kaçan açık kahve göz rengim var.saçlarım belime kadar ve düz (pırasa diyelim) simsiyah va çok gür daha hiç boyamadım. hep doğal oldum, şu son 2 aydır fön çektiriyorum,aralarına kızıl attırayım diyorum sizce yakışırmı, yada yakışcanı umduğunuz fikirleriniz varmı

Kızlaar arkadaşım bana danıştı imajını değiştirmek istiyoo ama ben tek başıma pek yardımcı olamadım siz de bi el atın lütfeen.
Gözleri koyu yeşil,teni beyaz zayıf bir yüzü var saçları şimdi kumral ve uzun doğal rengi.Saçını hangi renk ve ne model yaptıracağına bir türlü karar veremedik.Siz ne dersiniz?

Bence hem modern hemde yaşına uygun bakır rengi kullanabilirsin

sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:

kıslar banada yardım lütfen 29 yasındaım ben beyas tenliyim saclarım belimde we kat kesim ama modelli bi kesim klasic deil kesim kendi rengi kumarl ben sadece üstlerine senlerdir sarı balyaj attırıorum siyah cok istiorum ama kimse yakıstırmıor hic demnemedim sadece peruk ws böle deneim kesim we renkte deisiklik istiorum ama tars bisi olmalı piercinglerim war giyim tarsım hip hop senlerdir göslerim ela sisce nasıl bisi gider bana tskler

resim koydum ama cıkmıor nie olmuor yardım lütfen
133cg9.jpg
umarım cıkar simdi offf

eğer beyaz tenliysen siyah çok yakışr bence =)
ben de beyaz tenliym, siyaha boyatmıştım saçımı. ilk başta çok tuhaf geldi, ama herkes çok beğenmşti :KK70: tavsiye ederim sengözlerimebaksanab

bu aralar kızıla boyatmayı düşünüyorum ben de ama kararsızım :/ beyaz tenliym,, utandığımda kızarıyorum ama :p kahverengi gözlüym, saçlarım nerdeyse belime kadar gelio. kahküllerim de var. düz saçlıyım :KK70:
sizce ben napabilirm, kızıl bana olur mu :KK43: bi de hangi tonda olcak.. :KK70:

cnm tsk ler resim koymaı denedim 2 defadır olmuor ya offf siyahı denedim ama boya olarak deil postis peruk fln kesbanlar gibi oldu :)) ama ben cok sewiorum off kısıl gider bence cok hos olur hatta deneyebilrisin cnm

sonunda koydum oldu :)))

Son düzenleme:
resim koymak istiyosan www.imageshack.us a girip gözat'tan resmi yükleyebilirsin. sonra host it'e basıyosun, çıkan yerde de "Hotlink for forums(1)" yazan adresi kopyalayıp yapıştırıosun oluyo :KK70:

ya aslnda peruk olarak denediysen boyadığında olcağı gibi durmamış olabilir çok doğal durmaz çünkü :KK70: peruk değil de sprey boyalardan da deneyebilirsin; ben bi keresinde saçımı açık pembeye boyamıştım öyle.. :KK70: yıkayınca geçiyo zaten. ama beyaz tenlilere çok yakışıo bence siyah=) mavi siyah da olabilr :KK70:

ben de şu kızılı bi düşüniim =D

bu arada sen de antalya'dasın galiba :KK70: bildiğin iyi bi kuaför var mı :/ ben nereye gitsem mahvediolar saçlarımı :KK43:[/QUOTE]

saol cnm cım ama bu adresten yapıorum bende olmuor offf bende ant ewt bilmesmiyim war tabii ki ii bi kuaför bende yeni kesfettim :) öselden sakıncası yoksa bana msn adresini atarmısın lütfen

Son düzenleme:
yardımcı olursanıs sewinirim kıslar tsk ler

Son düzenleme:
eğer beyaz tenliysen siyah çok yakışr bence =)
ben de beyaz tenliym, siyaha boyatmıştım saçımı. ilk başta çok tuhaf geldi, ama herkes çok beğenmşti :KK70: tavsiye ederim sengözlerimebaksanab

bu aralar kızıla boyatmayı düşünüyorum ben de ama kararsızım :/ beyaz tenliym,, utandığımda kızarıyorum ama :p kahverengi gözlüym, saçlarım nerdeyse belime kadar gelio. kahküllerim de var. düz saçlıyım :KK70:
sizce ben napabilirm, kızıl bana olur mu :KK43: bi de hangi tonda olcak.. :KK70:

Bence koyu kizil guzel olur sana. Bende beyaz tenliyim hafif koyu kizil guzel gidiyo.
Bide koyu karamel. Ben bu yaz onu dusunuyorum. bakiyim yakisicakmisengözlerimebaksanab

kıslar banada yardım lütfen 29 yasındaım ben beyas tenliyim saclarım belimde we kat kesim ama modelli bi kesim klasic deil kesim kendi rengi kumarl ben sadece üstlerine senlerdir sarı balyaj attırıorum siyah cok istiorum ama kimse yakıstırmıor hic demnemedim sadece peruk ws böle deneim kesim we renkte deisiklik istiorum ama tars bisi olmalı piercinglerim war giyim tarsım hip hop senlerdir göslerim ela sisce nasıl bisi gider bana tskler

Siyah bence yuzune fazla gitmez gibi. Koyu kahverengi boyatip, ara ara karamel. Veya sadece koyu karamelde guzel gider sana bence...

X