İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

yani biraz feminenleşmen gerekiyor gailba.işe kaşlarını almaktan başlayabilirsin.ve giyim stilini değiştir.bakalım hangi şekilde kendini daha iyi hissedeceksin.bol şans:)

yaa ben de bu aralar bir değişiklik istiyorum.aslında ama ne???saçlarım uzun düz açık kahve boymak değişiklik olur belki ama saçlarım mafolacak pişman olacağım korkusu var.ya cansızlasır sertlesır ve dökülürse diye korkuyorum.doğal rengini de beğeniyorum ama ah biz şu bayanların değişiklik olsun ruhları yok muu:)))hmm mesela keşke bir sürü perugum olsaydı sarı kızıl siyah uzun kıza düz kıvırcık süper olurdu.

sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:

yha benm saç rengim öle sarışınım yeşil gözlüyüm siyaha boyatmayı bi ara düşünmüştüm ama yakışmas dediler sarışına siyah gitmes falan dediler sende siyaha boyatmısın yha çewrendeki tepkiler nası oldu meraq ettim yardımcı olurmusun:uhm:

benim de erkek arkadasım saçımı kızıl istiyor. şu an benim mavi siyah saç rengim ve çok memnunum. ne yapsam bilemiyorum nu da kırmak istemiyorum ama sacımı da düşünüyorum işte...:)
bence peruk al kızıl.ben oyle yapıyorum.saç rengımı her renge donebılır tonlarda tutuyorum karamel gıbı.canım sıkıldıgında peruk takıyorum hıcde bellı olmuyor.antalyada en pahalısı 100 ytl..gercek olan peruk almayın cunku ölu sac matlaşıyor

kizlar bana yardim lütfen..sac rengimden biktim 2-3 senedir koyu kahve ..tenim bugday kasim gözüm ama kap kara ve gelde sac rengi bul kendine yakisan cok zor ;( acik renk kesinlikle istemiyorum orta olsun..kizil seviyorum yakisiyo ama cok zarar veriyo sacima ve cok cabuk akiyo acik kahve yapsam olurmu? ya kasimi napcAM? zifir siyah kaslarim cünkü asla boyatmam onlari ...lütfen bir tavsiye

canım merhaba ben de sarısın renklı gozluyum ana sacım kumral yapay sarısınım yane:)
bı ara gıttım 1 numara sıyah uzerıne mavı sıyah yaptım muthıs oluo ama bıraz keskın ve sanırım bıraz cool ukala sert bıraz da yasından buyuk oluosun:)asla akma yapmıo cunkı oncesınde sarı saca kırmızı ıle pıgment verıp sıyaha boyuyolar
parlak her daım bakımlı ımıs gıbı durması da artıları:)))yasınızdan buyuk gorunuyosunuz sıyahla ama sexy durdugu da tartısılmaz ..sımdıı tekrar sarıyımm ama bende bı daha sıyah olsammı dıe dusunmuo dıılım annem kızıo:)
al sana artıları eksılerı sen karar ve canım :)):CüvCüv:

yha benm saç rengim öle sarışınım yeşil gözlüyüm siyaha boyatmayı bi ara düşünmüştüm ama yakışmas dediler sarışına siyah gitmes falan dediler sende siyaha boyatmısın yha çewrendeki tepkiler nası oldu meraq ettim yardımcı olurmusun:uhm:

kesınlıkle sımsıyahhh..bende beyaz tenlıyım sıyahh muthıs oluoo bıraz sert duruoo ama cok yakısıo bence beyaz tene sıyah sac... gerısı sıze kalmıs sıyah goz kalemı gırı tonlarında makyaj da gozlerının guzellıgını cıkaracaktır:ecrin_bebek:

canım saç göz ve ten renklerimiz seninle aynı....bizim yapımızda olan insanlar renk değişimlerine en kapalı olan grup....renklerle fazla oynama şansımız uzağa gitme şansımız yok....saç renginde de, lens rengindede çok seçeneğimiz yok
bugüne kadar denemediğim saç rengi kalmadı diyebilirim..
kumral nispeten gidiyor ama o da dipboya ister ve koyu renkteki kadar yüzü ortaya çıkarmıyor...ayrıca gözleri olduğundan koyu gösteriyor..
saçı gözü teni böyle kombinasyonda olan kişilere saç rengi olarak açık kestaneden siyaha kadar olan tonlar öneriliyor...(bunu yabancı stil danışmanları ve renk uzmanları söylüyor )
yani dönüp dolaşıp yine kendi saç rengine geliyor iş...
saç boyasını radikal renk değişimi amaçlı değil de doğal saç rengini canlandırma parlaklık katma amaçlı kullanmalısın cila niyetine....benim doğal saçım koyu kestane...ve sürekli boyam olarak loreal casting creme amonyaksız 300 numara koyu kestane kullanmakta karar kıldım...çok sert imaj istemiyorsan 4 numara yada 5 numara kullanabilirsin canım...1,2, ve 3 sert gelebilir...

kizlar bana yardim lütfen..sac rengimden biktim 2-3 senedir koyu kahve ..tenim bugday kasim gözüm ama kap kara ve gelde sac rengi bul kendine yakisan cok zor ;( acik renk kesinlikle istemiyorum orta olsun..kizil seviyorum yakisiyo ama cok zarar veriyo sacima ve cok cabuk akiyo acik kahve yapsam olurmu? ya kasimi napcAM? zifir siyah kaslarim cünkü asla boyatmam onlari ...lütfen bir tavsiye

mavisiyah yap yakisir gibime geliyor benimde kasim gozum kapkara oyuzden acik rekler olmuyo bende genelde gece mavisi yani mavisiyah yaparim yakisiyo ama tenim beyaz benim a.s.

perma yapma sana tavsiyem saçlarını genç yaşta yıpratırsın benim sana tavsiyem patlıcan moru o çok güzel bi renk yaşına ve yüzüne gider bende senin gibi sarışınım beni gören gözünü alamamıştı çok hoş bi renk

keçi sana tavsiyem gölge düşün ve kuaförün tanıdık olsun az makyaj yapanlara bunu öneriyorum sende dene gölge dedigim röfle degil aklında bulunsun röfle koyu makyaj ve fön ister gölge hafif makyaj ister fönü istediğin zaman yaparsın gölgeyi tutturmak kolay degil kuaförünü iyi seç

selam kızlar ben de değişiklik yapmak istiyorum bu aralar kendimi hiç beğenmiyorum da lütfen yardımcı olun:çok üzgünüm: geçen sene ilk defa saçıma röfle yaptırmıştım çok da yakışmıştı.Şimdi saçımın yarısı kendi rengi diğer yarısı röfleli uzadı yani saçım.Ben de kestirdim saçım şimdi omuzlarımda, perçemim de var.Gözlerim koyu kahverengi, buğday tenliyim saçlarım da orta kumral.Şuan saçlarımın yarısı röfleli duruyor ama röfleli kısım yıpranmış gibi duruyor, saçlarım ince telli ve az :nazar: Lütfen yardım edin çok kararsızım bana hangi renk yakışır acaba tekrar röfle mi yaptırsam :eek: Acil yardım edin ne olurdelikafadulden

selam kızlar ben de değişiklik yapmak istiyorum bu aralar kendimi hiç beğenmiyorum da lütfen yardımcı olun:çok üzgünüm: geçen sene ilk defa saçıma röfle yaptırmıştım çok da yakışmıştı.Şimdi saçımın yarısı kendi rengi diğer yarısı röfleli uzadı yani saçım.Ben de kestirdim saçım şimdi omuzlarımda, perçemim de var.Gözlerim koyu kahverengi, buğday tenliyim saçlarım da orta kumral.Şuan saçlarımın yarısı röfleli duruyor ama röfleli kısım yıpranmış gibi duruyor, saçlarım ince telli ve az :nazar: Lütfen yardım edin çok kararsızım bana hangi renk yakışır acaba tekrar röfle mi yaptırsam :eek: Acil yardım edin ne olurdelikafadulden

cany bence öncelikle yıpranmış kısımları sağlığına kavuşturmalısın şekerım.değilse sacın cok yıpranır

cany bence öncelikle yıpranmış kısımları sağlığına kavuşturmalısın şekerım.değilse sacın cok yıpranır

öncelikle mesajımı cevapladığın için sağol canıma.s. haklısın peki bunun için ne yapmamı önerirsin:uhm: bir de şimdi o kısımlar sarı tonlarında olduğu için öyle duruyor sanırım saçım böyle 2 renk oldu ve röfleli kısımla asıl saçım yanayana pek de hoş durmadılar:çok üzgünüm: saçım oldukça da cansız görünüyor off napcam ben bu saçlafisfisfis

öncelikle mesajımı cevapladığın için sağol canıma.s. haklısın peki bunun için ne yapmamı önerirsin:uhm: bir de şimdi o kısımlar sarı tonlarında olduğu için öyle duruyor sanırım saçım böyle 2 renk oldu ve röfleli kısımla asıl saçım yanayana pek de hoş durmadılar:çok üzgünüm: saçım oldukça da cansız görünüyor off napcam ben bu saçlafisfisfis

cnm yardımım olabilir ise ne mutlu asıl ben tşk. ederım paylaşımın için.
sacın anladığım kadarıyla iyice yıpranmış şekercım besleyici kremlerı kullanmalısın veya çok zayıf olan bölgeleri temızletmelısın 2 renklı garip duruşundanda bir nevı kurtulablirsin sence şekercım?

cnm yardımım olabilir ise ne mutlu asıl ben tşk. ederım paylaşımın için.
sacın anladığım kadarıyla iyice yıpranmış şekercım besleyici kremlerı kullanmalısın veya çok zayıf olan bölgeleri temızletmelısın 2 renklı garip duruşundanda bir nevı kurtulablirsin sence şekercım?

sağol canım yardımın oluyor tabiiki a.s o zaman saçımı küt mü kestirmeliyim:1shok: hayır lütfen başka bir yolu olsun çünkü tombul bir yüzüm var küt saç yakışmıyor bana ve de küt saçtan abartısız nefret ediyorum çocukluğum hep küt saçla geçti de:çok üzgünüm: başka ne yapabilirim ki:uhm:senağlama

ben makyaj ve stıl uzmanıyım bana guvenırsen eger onerıde bulunayım gercı resmını gormedım ama..sımdı uclar yıpranmıs rofleler ve dıpler ona nazaran koyu ..yanı kumral tabıkı cok hos durmaz..yıpranmıs yerlerını kestırdıysen saclarının yıne rofle yaptır bence ama ıllakı degısık bır sac rengı ıstıyorsan ve ımajından cabuk sıkılan bırı deılsen kızılı onerırım..ama suda var dedıgım gbı kızıldan cok zor kurtulursun...ama yakışmasına yakısır..bence rofle yaptır sen yıne dıplerde soyle guzel bebek sarısı olursa kendıne gelırsın ..ama ıyı bı kuafore gt yakmasınlar uclarında sarı varsa oralara cok uygulamasınlar.harelı yesıl lens alabılırsın fresh look un..değişiklık katar.

gur ve saglıklı saclar için onerı ve maske:
Haftada 4 yumurta yiyin. Yumurtada saça parlaklık kazandıran bol miktarda kükürt vardır. Bol protein içeren besinler (et, balık, kümes hayvanları, peynir) salatayla birlikte yendiğinde saçlar gürleşir. Çünkü saçın yüzde 97'si protein maddesi olan keratinden oluşuyor.
: 50 gram taze civanperçemini 1 litre suda 10 dakika kaynatıp süzün. Her gün saç diplerine bununla masaj yapın. uclarada her banyoda zeytın yagı surun..kötükedihüso

ben makyaj ve stıl uzmanıyım bana guvenırsen eger onerıde bulunayım gercı resmını gormedım ama..sımdı uclar yıpranmıs rofleler ve dıpler ona nazaran koyu ..yanı kumral tabıkı cok hos durmaz..yıpranmıs yerlerını kestırdıysen saclarının yıne rofle yaptır bence ama ıllakı degısık bır sac rengı ıstıyorsan ve ımajından cabuk sıkılan bırı deılsen kızılı onerırım..ama suda var dedıgım gbı kızıldan cok zor kurtulursun...ama yakışmasına yakısır..bence rofle yaptır sen yıne dıplerde soyle guzel bebek sarısı olursa kendıne gelırsın ..ama ıyı bı kuafore gt yakmasınlar uclarında sarı varsa oralara cok uygulamasınlar.harelı yesıl lens alabılırsın fresh look un..değişiklık katar.

gur ve saglıklı saclar için onerı ve maske:
Haftada 4 yumurta yiyin. Yumurtada saça parlaklık kazandıran bol miktarda kükürt vardır. Bol protein içeren besinler (et, balık, kümes hayvanları, peynir) salatayla birlikte yendiğinde saçlar gürleşir. Çünkü saçın yüzde 97'si protein maddesi olan keratinden oluşuyor.
: 50 gram taze civanperçemini 1 litre suda 10 dakika kaynatıp süzün. Her gün saç diplerine bununla masaj yapın. uclarada her banyoda zeytın yagı surun..kötükedihüso

çok çok sağol canım önerilerini dikkate alacağım tabiiki a.s.

kızlar merhaba ben en son 9 ay önce saçıma röfle yaptırmıştım, son 6 ay içinde 2 kez saçımı çikolata kahveye ve ardından 1 kez terakota ve çikolata kahveyi karıştırıp boyadım . ben tekrardan röfle istiyorum çünkü sıkıldım koyu saçtan, röfle bana oldukça yakışıyor ancak benim sorunum şu ben yılllardır hep röfle yaptırır, 2. röfleden sonra dipler uzayınca kahveye boyatırım aradan 7 8 ay geçince tekrar röfle yaptırırırım. bu seferde öyle olacak ama saçlarımın uçları şu an bile çok çabuk yıpranıyor, saçlarım aslında çok hızlı olmasa da hızlı uzuyor diyebilirim, ben bu sefer saçıma kaynak yaptırmayı düşünüyorum, keratin kaynak deniyor, bileniniz varsa bana önerip önermediğinizi söyler misiniz, saçlarım omuzlarım hizasında ve saçlarım dalgalı ama ben düz kaynak istiyorum acaba nasıl olur kızlar??

merhaba hanımlar.bu siteyi ve burdaki herkesi çok seviyorum o yüzdende yardımınıza ihtiyacım var.saçlarımı giyim stilimi beğenmiyorum ve dolabımı yenilemek istiyorum.bir kızım var ve dışardan bakan herkes çocuk gibi görünüyosun diyo,adam yerine bile koymuyo.oysaki 27 yaşındayım.boyum 1.60 49 kiloyum buğday tenliyim gözlerim ela .saçlarım komple yandı ve rengi açık karamel,ayrıcada omuz hizasında.şöyle bi kafanızda canlandırıp öneride bulunurmusunuz?nasıl giyinmeliyim biraz daha olgun görünmek için?nolur bana bi akıl verin CADIARZU :çok üzgünüm:

X