İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba arkadaşlar ben beyaz tenli ama çiğ beyaz değil yeşil gözlü ve sarı saçlıyım saçlarımın rengini değiştirmek istiyorum siyah düşünüyorum bazen lens kullanıyorum mvi ve sevgilim siyah saçta muhteşem durur diyo ne yapacagımı sasırdım aslında bende cok istiyorum sıyahı ama sarıyada cok emek verdim dönemem birdaha diye korkuyorum ne olur bir akıl bir fikir verin

sarı saça dönmek çok zor ama siyah değil de koyu kahve yap. siyah duruyor ama daha rahat açılıyor rengi.
saçlarını dümdüz küt kes. keskin hatların olur ve alnın genişse kahkül bırak.
siyah, küt, kahküllü saç, açık ten ve yeşil göz için idealdir.
hatta bir resim koyayım. kararını etkileyebilir:)
saçları kahverengi. teni beyaz. gözleri renkli.
inanılmaz duruyor.
sa.jpg

arkadaşlarım saçımı kendim byamak istiyorum.bana bi öneri verrseniz çok sevinicem.şimdi benim saçlarım boya olarak pilatin.fakat kendi dogal saçım sipsiyah.saçlarım çok yıprandı.artık kuaföre gitmek istemiyorum.artık pilatinde istemiyorum.fakat koyu renkleride hiç begenmiyorum .fakat hayatımda hiç kendim saçımı boyamadım evde.boyalardanda dogal olarak bilgim yok çünkü sürekli kuoför ve pilatin dip yapılıyo.neyse kısa keseyim.ne yapayım renk olarak.açık renkler olucak fakat saçı yakmıcak oryelli olmucak.zaten saçımın altları pilatin.üstü sipsiyah.öyle bi renk olcakki hepsi aynı renk olcak lüfen ilgili ve bilgiliarkadaşlar sizlerin msjlarınızı bekliyorum.şimdiden mersi.

bi uyarı daha yapmak istiyorum açık kumral yapsam kendim evde alt ve üst rengini kapatırmı yoksa alt saçlardaki sarıları dahada yakar mı.nedersiniz bi tavsiye verin

kızlar yazları tenim buğday, saçlarım açık kestane, kışları baya beyazlıyorum ve saçım koyu kestane rengi oluyor. gözlerim kahverengi normalde ama sıkıldım. lens alıp rengini değiştiriyim diyorum. sizce hangi renk lensleri tercih edebilirim? (aklımda gri ve bal rengi var)

zevklisinizdir siz, size güveniyorum :) şimdiden sağolun güzeller =)

Kızlar ben şu model bir saç istiyorum ama modelin ismini bilmiyorum ): su dalgası mı iri dalga mı kalıcı mı geçici mi bilgisi olan var mı =)

aaadfqn01.jpg

siyah ı kuzum 25 lık masalarla cok rahat o modeli yapabilirsin

siyah ı kuzum 25 lık masalarla cok rahat o modeli yapabilirsin

Çok sağol canım ya,,hemen maşamı kullanıyorum ozaman zemuszemus,,çok teşekkür ettim Şeniz Bu arada ben dövme topiğnde de sana yazmıştım ben :kedi: :kedi:

kullan kuzum benimmmmmm ...fon oncesi mavi su kullanırsan saca daha az zarar vermıs olursun fıstıgım hemen bakıyorum dovme kısıma =)Şeniz

kullan kuzum benimmmmmm ...fon oncesi mavi su kullanırsan saca daha az zarar vermıs olursun fıstıgım hemen bakıyorum dovme kısıma =)Şeniz

Tamam kuzum,,dalga yapcam diye yakmayalım saçları kaydirigubbakcemile3

oyy kızlar yine okullar açılıyor bende imaj değiştirmek istiyorum özellikle saçlarımı fakat kapalı oldugum için farklı bir model olmuyor ya ben tarif edemiyorum yada kuaförde iş yokk ne yapabilirmmCADIARZU

Bende tavsiye istiyorummm... ! a.s.

Yaşım 18. Buğday tenliyim, yazın haliyle kararıyorum biraz daha ama kışları rengim beyaza yakın oluyo. Gözlerimde saçlarımda kahverengi. Ve saçlarımda dalgalı-kıvırcık. Çok sönük kaldılar, öss yüzünden ilgilenemedim 1yıldır. Ve kendime yeni bi imaj vermek istiyorum. Öyle aşırı şeyler istemiyorum yaşımdan dolayı... Tavsiye verebilcek olanınız var mııı :1hug:

resim koycaktım ama beceremedim =/

bişi sorcim şimdik ikızlar saçlarının üst kısmını çok kısa kestiriyor altları uzun bırakıyor bu modelin adını bilen varmıı kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

aslan yelesi diye biliyorum ben.zaten kuaföre üstleri kısa altları uzun diyince anlıyo.
ama onun modeli geçti bence,yada ben ondan sıkıldığımdan bana öyle gelmiştir bilmiyorum.öyle bi saç görünce tiksinir oldum artık o kadar bıktıma.s

sevgili nemesis saçlarını ya aç ya da siyaha boyat kaş şeklini değiştir saçını düz fönlü kullan yeşil tonunda lens al derim

arkadaşlar yana perçem olayı nasıl oluyor..? şimdiden cevabınız içn teşekkürler..opuyorumnanaktan

ben yandan perçem kullanıyorum canım, özellikle normal kahkül gibi kesilip daha sonra yana yatırılabilen, fazla uzun olmayan modelleri tercih ediyorum.

8141692392f48786050cf4_taylor-momsen-top-3319-9_xxlarge.jpg

bunun gibi, ama taylor'un saçı katlı kesim, katlı kesimde bir tuhaf duruyor bana göre. en iyisi saçın azsa özellikle düz kesime böyle bir perçem kestirmendir.

turkbayragi

ben yandan perçem kullanıyorum canım, özellikle normal kahkül gibi kesilip daha sonra yana yatırılabilen, fazla uzun olmayan modelleri tercih ediyorum.

8141692392f48786050cf4_taylor-momsen-top-3319-9_xxlarge.jpg

bunun gibi, ama taylor'un saçı katlı kesim, katlı kesimde bir tuhaf duruyor bana göre. en iyisi saçın azsa özellikle düz kesime böyle bir perçem kestirmendir.

turkbayragi

hmm..anladım canım çok teşekkürlera.s.opuyorumnanaktan
okullar açılmadan yaptırmak istiyorum..aslında benim istediğim saçımı at kuyruğu şeklinde toplayınca yakışacak bi perçem veya kahkül..:nazar: bu konuda bi fikrin veya fikriniz varmıdır?...:kedi:

mafoldumbenya kızlar bende topuklu ayakkabı gıyınerek yenı olusturdugum tarzı tamamlamak ıstıyorum ama sankı her an dusecekmısım gıbı gorunuyo.aklım sureklı yuruyusumde.tabıkı bu goruntude cızıyo butun ımajı.nasıl becerecegım ben bu topuklularla yurumyı.cabuk alısayım dıye platformlu veya dolgu mantar topuklardan aldım ama aylardır yuruyorum daha dogrusu yurumeye calısıyorum ama hala sakat gıbıyımmafoldumben
mesela dun esımle gezerken bır markanın cok guzeeeel bı ayakkabısını gorduk.cokta uygundu fıyatı.gıyındım yuruyorum magazada bı arkadasımla karsılastık.dedım ıste nasıl duruyo ayakkabı falan.hımm guzel ayakkabı ama dıkkatlı ol.benım aldıgım bazı ayakkbılarla yuruyemedıgım ıcın dolap beklıyo sende yuruyebıleceksen al dedı.ve ekledı bıraz zor yuruyosun gıbı.esımde dedıkı o hep oyle yuruyo ama.bende cok bozuldum astım suratımı almadan cıktım canım ayakkabıyı.mafoldumben
nooolur kızlar yardım edınd gıyınıp salınayım soyle bak ıste ısteyınce oldu deyım esıme senağlama

X