İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

A

amylee_55

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi amylee_55
sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:

• Konu Sahibi amylee_55
sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:[/QUO

oncelikle sakın sacına perma yaptırma çunku perma sacı cok yıpratıyor perma sonrası saclarını kestırmek zorunda kalırsın.yasın daha küçük sarı sac senı oldugundan daha buyuk gosterır bence sarı saç için bırazdaha beklemelısın. sac rengınde goz rengı ve sacın ana rengı cok onemlıdır.suan sacın kullu sarımı peki?

• Konu Sahibi amylee_55
bence tarz yapmak istiyosan daha değişik bi renk yapsan daha iyi olurr...mesela mor yada gece mavisi...çok hoş olur bence...(ya da karar veremezsen rengarenk yapp:KK70::KK70::KK70:)

• Konu Sahibi amylee_55
bence tarz yapmak istiyosan daha değişik bi renk yapsan daha iyi olurr...mesela mor yada gece mavisi...çok hoş olur bence...(ya da karar veremezsen rengarenk yapp:KK70::KK70::KK70:)

aynen katılıorumm tarz dıosun perma we sarı dıosun ılgınc yanııCADIARZU

• Konu Sahibi amylee_55
bence resmini koy bakalım sonra silersin istersen görmeden bişi diyemicem arkadaşlarım genelde bana danışır böyle şeyleri yaratıcıyımdır ok....

• Konu Sahibi amylee_55
ya bende sacımın rengını falan degıstırmek ıstıyorum saçıma komple kızıla boyayıp aralarına yada uçlarına pilatin sarı attırmak ıstıyorum ayrıca saçımı kat kat kestırmek ıstıyorum sarısınım sızce nasıl olur yakısırmı bana....

• Konu Sahibi amylee_55
ben kumralım,buğday tenliyim saçlarımda sın birkaç yıldır röfle vardı yakışıyordu da
dün gittim çikolata kahvesine oyattım çok da güzel oldu:)

bence sana kızıl gidebilir belki resmini görmedim ama...

• Konu Sahibi amylee_55
ya resmimi nası koycam koyamıyom.........

ya düz sac bana pek gitmiyo..kıvırcık dalgalı falan cok yakısıyo...uzun zamandırda siyah.koyu renkten cok sıkıldım.kendi rengim küllü sarı zaten.1-2 ton acsammı?
yoksa yinemi siyah yapsam?
nolur bi akıl verin.

Gözlerin maviyse siyah boya bence daha çok ortaya çıkar,gözlerin ...
Mavi siyah özellikle çok asil duruyor

Ben doğal ol derim daha 17 yaşındasın.
Sonra o saçları arar bulamazsın yıpratırsın,dökersin.
Ben de severdim sen yaşlardayken değişikliği yapma diyenleri dinlemezdim.
Yıprattım saçlarımı.Eskiden gür dalgalı saçlarım vardı.Şimdi de fena değil ama keşke hiç dokunmasaydım.
İmaj yapacağın ,değişeceğin çok zamanlar olacak önünde...
Enerjini bence derslerine ver:1hug:

canım resimde gayet hoş görünüyorsun ama yine de sen bilirsin tabiki koyu renkler,gözleri ve yüz hatlarını ortaya çıkarır sarı ve açık renkler de yaşından olgun gösterir ve sürekli makyaj gerektirir aklında bulunsun :)

hayatım daha yasın kaçki kendine imaj tarz yapıyorsun sizin yasında en güzeli dogallık yapay şeylere niye bukadar özeniyorsunuz bırakın sizi begenen normal sade halinizde begensin ilerki zamanlarda yaparsın imajını sevgiyle kal

Artık sarışınların cazibesi kalmdı bana sorarsan... Esmer ve kumrallar daha revaçta. Hem yaşın çok genç. Seni büyük gösterecek olan ve sürekli makyaj isteyen sarı saçları tavsiye etmem. Hem esmerler daha seksi:)

Artık sarışınların cazibesi kalmdı bana sorarsan... Esmer ve kumrallar daha revaçta. Hem yaşın çok genç. Seni büyük gösterecek olan ve sürekli makyaj isteyen sarı saçları tavsiye etmem. Hem esmerler daha seksi:)

Ben size katılmıyorum sarı saç herzaman daha güzel durur.Mesela Hande yenere ve zeynep diye bir sanatçı varya onlara bakın.Siyah saçlıyken ki havalarına bakın şimdi tekrar sarışın olmuşlar havaları çok avrupayi olmuş.beyaz tenlilere siyah çok sert kalıyor bence.Sarı saçın aseleti çok farklı.

17 yaşındasın ve bi hata yapmışsın saçlarını fazla boyamışsın -gerçi bende yaptım o hatayı- bence farklı bişi olsun diyosan kırmızı öneririm sana gözlerinde maviymiş ten rengin buğday ya da beyazsa çok güzel olur bence.

:dilcikar:hiçte değil
sarı saç makyaj istiyor doğru ama esmer saçta bakımsız gösteriyor mutlaka şekil vermen fönlemen lazım sarı saç öyle mi dağınık toplasan bile hoş:1rolleyes:

X