İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba hanımlar.bu siteyi ve burdaki herkesi çok seviyorum o yüzdende yardımınıza ihtiyacım var.saçlarımı giyim stilimi beğenmiyorum ve dolabımı yenilemek istiyorum.bir kızım var ve dışardan bakan herkes çocuk gibi görünüyosun diyo,adam yerine bile koymuyo.oysaki 27 yaşındayım.boyum 1.60 49 kiloyum buğday tenliyim gözlerim ela .saçlarım komple yandı ve rengi açık karamel,ayrıcada omuz hizasında.şöyle bi kafanızda canlandırıp öneride bulunurmusunuz?nasıl giyinmeliyim biraz daha olgun görünmek için?nolur bana bi akıl verin CADIARZU :çok üzgünüm:

aslında yasından genc göstermen avantaj.. ileriki yaslarında cok faydasını göreceksin.. bence işe yanık saclarınla basla.. karamel rengini degiştir.. kahve köpüğü yada dore kahveye boyat bence... sonra nasıl giyiniyorsun bilmiyorum ama fizigin gayet hos diye düşünüyorum.. altına skiny pantolon topuklu bir ayakkabı yada babet.. üzerine bol dökümlü bir bluz.. salar maşa yapılmış. kırmızı ojeler ve kocaman küpeler... seni gayet yasında gösterebilir.. bide acık renkler giy.. siyahlara bürünme.. kar beyazda giyme.. .. hımm bide saclarını spor topuz seklinde topla.. acık bir göz makyajı eyeliner ve kırmızı ruj.. hemde seksi yapabilr

aslında yasından genc göstermen avantaj.. ileriki yaslarında cok faydasını göreceksin.. bence işe yanık saclarınla basla.. karamel rengini degiştir.. kahve köpüğü yada dore kahveye boyat bence... sonra nasıl giyiniyorsun bilmiyorum ama fizigin gayet hos diye düşünüyorum.. altına skiny pantolon topuklu bir ayakkabı yada babet.. üzerine bol dökümlü bir bluz.. salar maşa yapılmış. kırmızı ojeler ve kocaman küpeler... seni gayet yasında gösterebilir.. bide acık renkler giy.. siyahlara bürünme.. kar beyazda giyme.. .. hımm bide saclarını spor topuz seklinde topla.. acık bir göz makyajı eyeliner ve kırmızı ruj.. hemde seksi yapabilr

aslında siyahtan başka renk giymem ben.2 renk bile giysem kendimi palyaço gibi hissediyorum.yinede anlattığın şekilde düşündüm kendimi hatta bikaç bluz pantolon baktım netten sanki çok hoş olucak gibi yerimseniben hatta baya hoşuma gitti.değişik olacak bayaa..yarın en azından bi bluz,bi pantolon ve bi babet alıcam..heleki bu kırmızı oje olayına bayıldım.. süpersin gerçekten arkadaşım,iyiki böyle bi site var iyiki siz varsınız... kaydirigubbakcemile5

aslında siyahtan başka renk giymem ben.2 renk bile giysem kendimi palyaço gibi hissediyorum.yinede anlattığın şekilde düşündüm kendimi hatta bikaç bluz pantolon baktım netten sanki çok hoş olucak gibi yerimseniben hatta baya hoşuma gitti.değişik olacak bayaa..yarın en azından bi bluz,bi pantolon ve bi babet alıcam..heleki bu kırmızı oje olayına bayıldım.. süpersin gerçekten arkadaşım,iyiki böyle bi site var iyiki siz varsınız... kaydirigubbakcemile5

baska sorun olursa memnuniyetle... hımm bak bide biyik xl bir canta al.. onuda renkli al ama.. siyah takılma sakın.. oda cok yakışıyo... hatta bulduklarını aldıklarını almak istediklerini paylaş.. resim falan koyarsan süper olur.. sana şimdiden kolay gelsin.. haberlerini bekliorum..:1hug:

makyaj ve stil uzmanı wamış aramızdaaaa kaydirigubbakcemile5fotmu malle göndersem öneride bulunur musun banaaa

slm bende buğday tenliyim .saçımın rengi koyu kestane aylar öncesi kahweye boytmştm ama aktı şmdi. yaz geliyor kendimi biraz değiştirmek istiyorum sizce bana hangi renkler gider arkadaşlar

sarısınmı olsam bi türlü karar veremiyorum.sacımın kendi rengi küllü sarı.gözlerim mavi yani sarısınım.bu yıl liseyi bitirdim ve yasıma uygun bişe olsun istiyorum.yazın sacımı siyaha boyadım.sonrada cikolata kahvesine.kesimide kat.ama uzun sayılır.sacımın kendi rengi gelince ne yapayım.tekrar siyaha boyatıp perma yaptırsammı yoksa acık sarıyamı boyatsam.nolur bi akıl verin.isterseniz fotomuda koyabilirim.17 yasındayım.:1no2:

bence kesin sarışın olmalısın çünkü mavi gözlü insanlara çok yakışıyor belki ilk denemede tam sarı biraz korkutabilir seni o yüzden hafif sarı ile başlayabilirsin ama ben cesaretliyim sonradan pişman olmam dersen diye başka modellerde ekliyorum bunlardan biri güzel olur sana bence mavi gözlerin varmış zaten ve ayrıca doğal sarışınmışsın bunu biraz daha belirginleştirebilirsin canım.

kavakyelleridizisi_asli_enver4.jpg
PeraboPiperAG466052254(294x412).jpg
taylorswifts.jpg

8FFDAF5A4DD50D8EA292AB9493AA6.jpg
s6.jpg
sarisin-kiz.jpg
b-370111-sar&
drewsaxf1.jpg
1186495305919.jpeg
53143752_4798_Duff-Hilary-10-4x.jpg

Son düzenleme:
slm bende buğday tenliyim .saçımın rengi koyu kestane aylar öncesi kahweye boytmştm ama aktı şmdi. yaz geliyor kendimi biraz değiştirmek istiyorum sizce bana hangi renkler gider arkadaşlar

bu şekil boyayabilirsin

78549625ne6.jpg
9214_1.jpg
mileycyrusb.jpg
Kisa_sac_modelleri_86.jpg
hair-without-bangs.jpg
hilaryvoice0018.jpg
jessicaalba004ch6mo7.jpg

Son düzenleme:
ee kızlar ben de emaj değiştirmek istiyorum ama
nerden başlayacağım bilmiyorum
saç kesimimi beğeniyorum herkes yakıştığını söylüyor
şimdiye kadar hiç negatif bir yorum gelmedi
ama giyim tarzımı değiştirmek istiorum
bi kızım var herkes kardeşim sanıyor.
öyle paspal giyiniyorum diyeyim
accuk kadınsı olmanın zamanı geldi sanırım
varmı tavsiye edebileceğiniz ürünler

ya arkadaslar ben de giyim tarzımı değiştirmek istiyorum artık,arkadaslarıma bakıorum takıp takıstırıolar mis gibi giyiniolar, bense tüm mevsim boyunca aynı kıyafete takarım,forma gibi giyinir giderim,takıı falan hiç takmam zaten,emin olun cok ozeniyorum boyle herseyiyle uyumlu giyinen ve şık görünen insanlara, üniversite son sınıftayım,hala çocuk gibi giyiniyorum,insanlar beni böyle görünce hala lisede oldugumu zannediyor..sinirlerim bozuluo,artık spor ayakkabıları bırakıp topuklu ayakkabılar giymek istiyorum ben de,her zaman şık görüneyim,tam bir bayan gibi görüneyim istiyorum ama ben topuklu giydiğim zaman sanki herkes bana bakıomus gibi hissediyorum kendimi:sm_confused:,biraz klasik giyindiğimde kendimi hiç rahat hissetmiyorum,nasıl aşıcam ben bunu yaa,güzel bir kız olduguma inanıyorum(ayrıca cok da mütevazi!!) ama emin olun boyle paspal paspal giyindiğim için kimse beni farketmio bile yaaa,kendimi çok kötü hissediyorum bu konuda,ben de güzel giyinmek,şık olmak,farkedilmek istiyorum artık..bu psikolojiden kurtulmam gerek..

ya arkadaslar ben de giyim tarzımı değiştirmek istiyorum artık,arkadaslarıma bakıorum takıp takıstırıolar mis gibi giyiniolar, bense tüm mevsim boyunca aynı kıyafete takarım,forma gibi giyinir giderim,takıı falan hiç takmam zaten,emin olun cok ozeniyorum boyle herseyiyle uyumlu giyinen ve şık görünen insanlara, üniversite son sınıftayım,hala çocuk gibi giyiniyorum,insanlar beni böyle görünce hala lisede oldugumu zannediyor..sinirlerim bozuluo,artık spor ayakkabıları bırakıp topuklu ayakkabılar giymek istiyorum ben de,her zaman şık görüneyim,tam bir bayan gibi görüneyim istiyorum ama ben topuklu giydiğim zaman sanki herkes bana bakıomus gibi hissediyorum kendimi:sm_confused:,biraz klasik giyindiğimde kendimi hiç rahat hissetmiyorum,nasıl aşıcam ben bunu yaa,güzel bir kız olduguma inanıyorum(ayrıca cok da mütevazi!!) ama emin olun boyle paspal paspal giyindiğim için kimse beni farketmio bile yaaa,kendimi çok kötü hissediyorum bu konuda,ben de güzel giyinmek,şık olmak,farkedilmek istiyorum artık..bu psikolojiden kurtulmam gerek..
işe bikac takı alıp takmakla başlayabilirsin.. saclarını topluyosan devamlı artık ac yada hep acıksa biraz toplamayı dene... halka küpeler tak.. uzun kollyeler gecir boynuna.. ne bilim sonra devamını bulursun elbet deneye deneye

işe bikac takı alıp takmakla başlayabilirsin.. saclarını topluyosan devamlı artık ac yada hep acıksa biraz toplamayı dene... halka küpeler tak.. uzun kollyeler gecir boynuna.. ne bilim sonra devamını bulursun elbet deneye deneye

Saol Sineks,dediklerini yapmaya çalışcam,teşekkürler,,

bende değiştirmek istiyorum saç. modelimi nasıl yapsam?

ben de sıkılmıştım saç modelimden bir de ben boya sevmiyorum.ne yapsam ne yapsam diye düşünürken çıt çıt saç aldım gerçek saç.onlar kendi saç rengime boyandı.bir de saç maşası aldım.acayip havalı oldu.belimde maşalı saçlar.gören bayılıyor.

dar+pa&

sadece bir rimel ve açık tonda bir ruj kıyafetini tamamlayacaktır
img-thing
dssddswr5.jpg
makyaj.jpg

Ruffle_Blouse_0.jpg
blue-shoes-george-morgan.jpg
thalia.jpg

fusya2.jpg

resim1195.01.jpg

Son düzenleme:
kzlar bnde yardm istioruum..
18 yaşndaym ,ama gotik yada ne blym oyle simsiyah değilde klasik brazda kadınsı kyafetler daha çok hoşuma gdiyor
boyum 1.70 ölçülerm 87 61 90, fiziğim yannda yüzümle dkkat çkmek istiyorm bana ne önereblrsnz?

merhaba arkadaşlar ben beyaz tenli ama çiğ beyaz değil yeşil gözlü ve sarı saçlıyım saçlarımın rengini değiştirmek istiyorum siyah düşünüyorum bazen lens kullanıyorum mvi ve sevgilim siyah saçta muhteşem durur diyo ne yapacagımı sasırdım aslında bende cok istiyorum sıyahı ama sarıyada cok emek verdim dönemem birdaha diye korkuyorum ne olur bir akıl bir fikir verin

ben de imaj değitrmek istiorum:Saruboceq: ama spora gidemiorum imkanlar kıstlıııkafamçokkarıştı 63 kiloyum 170 de boyum war.kaç kilo daha wermeliym.saçlarm da kahwe rengi.açk tenliyim.hangi renk boyamalıymmmm pff:bbo:

X