ikiz anneleri nerdesiniz?

Ruzgarim

<a href="http://lilypie.c
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
684
102
kizlar selam sitede ikiz annelerini ariyorum bir biliginiz vami arama da bulamadim eger hanbaslik altinda toplaniyorlarsa bana bir soylermisiniz.bende ikiz bekliyorum ve tecrubelerinden faydalanmak sohbet etmek istiyorum simdiden cok tesekkurler.

ya umarim dogru yerden acmisimdir bu sefer konu basligini pek beceriksizim bilgisayar konusnda yanlsi acmissam afola.:bbo:

canım bende ikiz bekliyorum ve kendimce bir başlık yaptım bvi kaç arkadaşimda geldi istersen sende gel bir birimisin bilgilerinden faydalanalım :)) bu arada allah bagışlasın canım ikizlerini kaç haftalılar bneimkiler şuanda 3.5 aylık oldular:)

canım bende ikiz bekliyorum ve kendimce bir başlık yaptım bvi kaç arkadaşimda geldi istersen sende gel bir birimisin bilgilerinden faydalanalım :)) bu arada allah bagışlasın canım ikizlerini kaç haftalılar bneimkiler şuanda 3.5 aylık oldular:)

bende ikiz bekliyorum kızlar

bayanlar ikiz bebek için ailede ikiz olmasımı lazım mesela benim eşimin ikizi war bizim ikizimiz olma ihtimali warmıııı?

slm kızlar benimde ikizlerim var.şuan 1 yaşındalar şükür.sizinkiler ne kadar?:emir_bebek:

benim de ikizlerim var şuanda 16 aylıklar bir de 6 yaşında bir ablaları var

allah tamamını göstersin inşallah mügebuca.valla baya zor tabi 1tane bakmakla 2taneye aynı anda bakmak zor.aynı anda uyanıyorlar bazen biri uyurken diğerini uyandırıyor.aynı anda emmek istiyolar.valla ben aynı anda 2sini emzirdiğim oldu çoğu kez. bebekkken bakması zor diyodum ama inan büyüdükçe bakmaları dahada zorlaşıyor. ama sevgileri işte herşeyi unutturuyor.hamilelik nasıl geçiyor senin gerçin daha yolun başındasın ama...:KK49:

allah tamamını göstersin inşallah mügebuca.valla baya zor tabi 1tane bakmakla 2taneye aynı anda bakmak zor.aynı anda uyanıyorlar bazen biri uyurken diğerini uyandırıyor.aynı anda emmek istiyolar.valla ben aynı anda 2sini emzirdiğim oldu çoğu kez. bebekkken bakması zor diyodum ama inan büyüdükçe bakmaları dahada zorlaşıyor. ama sevgileri işte herşeyi unutturuyor.hamilelik nasıl geçiyor senin gerçin daha yolun başındasın ama...:KK49:

Teşekkür ederim beril2 Allah o günleri bana da gösterir inşallah,şuan için şikayetim yok inşallah da olmaz bulantılarım ara ara oluyo ama kısa süreli.:KK49:önümde ki süreç ister istemez beni korkutuyo :18:eek: yüzden sorularımla beni mazur görün :KK61:

cnm şikayetin olmaması ne güzel hamileliğin keyfini çıkartacaksın inan bulantıyla nasıl geçti hamilileliğim bilmiyorum.sen şanslısı umarım öle devam eder.bu süreç neden korkutuyor ki dediğim gibi tadını çıkar.:KK66:

X