Selülit Oriflame Masaj Aleti

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
38
kızlar size bir önerim var bu kremleri ve yağları falan eliniz yerine bunları sürebileceğimiz masaj aletleri var ben oriflameninkini kullanıyorum çok faydasını gördüm ellerimizin yapamadığı kadar kan dolaşımını hızlandırıyor denemenizde fyda var hem o kadarda pahalı değil:asigim:

masaj aletini hala kullanıyor musun tamamen geçti mi bir de baska neler kullandın ?????

ewet hala kullanıyorum azaldı zaten yosun sabunuyla yıkıyorum yürüyüş ve oriflamenin bi kremi var selülit için onu kullanıyorm

Oriflame in masaj aletinden ben de aldım ama kuru yapınca canımı acıttı, siz nasıl kullanıyorsunuz kremle birlikte mi yoksa tek başına mı uyguluyorsunuz.

Bende bu masaj aletini almayı düşündüm ama güvenemedimm iyi mi gerçektenn.?Bide onun yanında sıkılaştırıcıı selülit kremi vardıı onuda deneyen var mı?Paylaşırsanızz iyi olur.Bu arada selülitin dereceside önemli tabii.:1closedeyes:

X