Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

merhabalar 10+3 haftalık hamileyim başkent hastahanesinde prof.dr. esra kuşçuya gidiyorum. doktordan memnunum ama çok yoğun sürekli koşturmacada gidiyorsun 1 saat beklediğin bile oluyor. ama hastahane olarak memnun değilim. kan tahlillerimde bile sorun oldu taksit taksit sonuçlar çıktı doğru düzgün açıklama yok gerildim sinir oldum. az parada vermiyoruz sadece doktor için ssklı olmama rağmen hoca farkı olarak 145 tl alıyorlar tahlil test hepsi aynı yerde olduğu için bir özel hastahane doktorunu tercih etmiştim ama memnun kalmadım işte. zaten 2-3 haftaya adanaya gideceğim 6 ay falan orada kalacağım kardeşim orada kadın doğum uzmanı ona giderim ama ikili test zamanım yaklaşıyor tekrardan başkente gitmek istemiyorum ikili test yaptırabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir yer bir doktor var mı ankara da.
Bende Ankara Mevki Asker Hastanesinde Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak'a takip oldum. (kendisi ayrıca binbaşı:) Müthiş bir doktor. Ben özellere ve muayenehanelerede çok gittim. 500 tl vermişssiniz gibi ilgileniyor. Mükemmel anlatıyor, çok sabırlı ve işini iyi biliyor.Gidin kesinlikle pişman kalmazsınız...

Bende Ankara Mevki Asker Hastanesinde Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak'a takip oldum. (kendisi ayrıca binbaşı:) Müthiş bir doktor. Ben özellere ve muayenehanelerede çok gittim. 500 tl vermişssiniz gibi ilgileniyor. Mükemmel anlatıyor, çok sabırlı ve işini iyi biliyor.Gidin kesinlikle pişman kalmazsınız...

Merhabalar; ikbal kaygusuz hocadan randevu almayı düşünüyorum ama sonradan da fikriniz olumlu yönde mi? Üzerinden seneler geçmiş ama aratınca sizin yorumunuzu gördüm

X