Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

FasulyeninAnnesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
32
0
40
Selam arkadaslar,
Ben de bir haziran annesiyim ins. Ben guven'e gidiyorum ama doktorumdan pek memnun degilim. Acaba sizler hangi hastaneye , hangi doktora gidiyorsunuz. Tavsiyeleriniz olursa cok memnun olurum. :emir_bebek:

Ben Timur Gürgan'ın özel kliniğine gidiyorum daha önce tüp bebek tedavisi olduğum doktorum. Tüp bebek olmadı ama bebeğim kendi kendine olunca önce başka doktora gittim ama çok ilgili gelmedi bana, yani bu gitsede olur bi daha hamile kalırsın havalarındaydı. Sonra Timur hocaya gittim çünkü benim 2 yıllık tedavi sürecimide ii biliyordu. Şimdi hala ona gitmeye devam ediyorum ve çok memnunum...

ben fatih üni. hast. doğurdum oraya da gidiyorum. aslında fena değil. bebeğim şu an 7.5 aylık. bundan sonraki kontrolü için 1 yaş dediler ama her ay götürmek gerekir mi ki?

ben fatih üni. hast. doğurdum oraya da gidiyorum. aslında fena değil. bebeğim şu an 7.5 aylık. bundan sonraki kontrolü için 1 yaş dediler ama her ay götürmek gerekir mi ki?

canım ben de fatih üniv. hastanesine gidiyorum..senin doktorun kimdi?
orada doğum yapmayı düşünüyorum sezeryan ile..sen hangi yöntemle yaptın doğumunu bir de memnun kaldın mı hastaneden?

canım ben de fatih üniv. hastanesine gidiyorum..senin doktorun kimdi?
orada doğum yapmayı düşünüyorum sezeryan ile..sen hangi yöntemle yaptın doğumunu bir de memnun kaldın mı hastaneden?

selam canım. benim doktor aylin hanımdı. epidural normal yaptım ve çok memnunum. hem doktordan hem de normal doğumdan:)

Ben Ankarada değilim ama kızımı orada dünyaya getirdim,Gazi hastanesi ve oradaki ikiz kardeşleri tavsiye ederim,doktorların geneli iyi ama,benim arkadaşlarımda özel demet hastanesinde doğum yaptı oda memnun,İnşallah sağlıklı sihhatlice bebeğini dünyaya getirirsin.

selam canım. benim doktor aylin hanımdı. epidural normal yaptım ve çok memnunum. hem doktordan hem de normal doğumdan:)

merhaba bende 4,5 ay önce fatih üni. de doğum yaptım. doktorum aylin hanımdı fakat doğumuma o giremedi izindeydi. elif hanım doğumu yaptırdı ikisinden de memnunum epiduralsiz suni sancısız bi doğumdu:)

bende bilgi hastanesine gidiyorum doktorumdan memnunum haşhaş güzeli sanırım aynı dr a gidiyoruz selcuk aslan a doğumuda ordamı yapmayı düşünüyorsun

merhaba sevgiyle evet doktorumuz aynı evet inş. nasip olursa doğumuda orda yapmayı düşünüyorum. yarında kontrolüm var. senin ikili test sonuçların nasıl çıktı? benimkinde azda olsa risk gördü doktor :KK43:((

ben gataya gidiyorum ordaki bir hocadan randevu alıcam o takip edicek bundan sonra.yalnız gataya gelemeyecek olanlar için dr.cihangir çakıcı çok iyi bir uzman olduğunu duydum tecrübeli bir doktormuş arkadaşlarımdan duymuştum çok anlayışlı ve işinin ehli biriymiş muayenehanesi tunalıda tam bilmiyorum ama bu tunalıdaki mangonun bir iki bina ilerisinde bir işhanında 1.kattaydı sanırım.ama hangi hastanede onu bilmiyorum..

gata için pek iyi şeyler duymadım ben de gitmeyi düşündüm ama vazgeçtim.iyi araştırdın mı?asker eşi misin,sivil mi?tavırları buna göre değişiyor da dr.ların.

Guven'den sonra Bayindir'a karar verdim arkadaslar. Simdiki doktorumdan memnunum. Fiyatlar yine de yuksek ama olsun artik ne yapalim. Gerci bayindir guvenden kalabalik oldugu icin ozellikle cumartesileri (calistigim icin cmt gidiyorum) doktor biraz acele eder gibi davrandi bu kez. Ama zaten su an icin cok fazla da detay yok. Ben sorularimi hazirlayip gidiyorum doktora. Bazen sacma sorular da sordugum oluyor ama insan bulmusken doktoru herseyi soruyor:)

Sizin dogum yaptiginiz yerlerde dogum rakamlari nasil? Bayindir 2.5 falan diyordu.

canım selcuk bey tecrübeli bir doktor az da olsa risk var demişsin ama bunun için üzülme bu risk herzaman çıkabiliyo biliyorsunki bu testler kesin sonuç vermiyo en güzeli eğer içinde bi şüphe kaldıysa amniyosentez yaptırırsın emin olmak için inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

sevgiyle haklısın zaten doktoruma güvendiğim için yaptırdım amniyosentez şimdi sonuçlarını bekliyorum inş. iyi çıkar sonuçları dediğin gibi sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza inş.
dualarınızı bekliyorum...
FasulyenininAnnesi rakamlar hakkında henüz bi bilgim yok öğrendiğim zaman yazarım...

Ben Gatadan Emekli Olmuş Bir Doktora Gidiyorum çok Memnunum, çok Sakin Bir Insan Ayrica Herşeyi Tek Tek Açikliyor, Bir Muayenesi Hemen Hemen Bir Saati Buluyor Ismi ümit Göktolga.

Herkese merhaba, Ankara'da SSKlı olup da doğum yapanlar ya da yapacak olanlar hastane araştıran arkadaşlar ücretler konusunda ve hastaneler konusunda yardımlarınızı bekliyorum

X