Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

benim adetim geceli bugun 7.gün akşam test yaptım negatif cıktı sizce testi erken mi yaptım cevap verin arkadaşlar...çünkü adet hala olmadım...

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben akay hastanesine gidiyorum doktorumdan memnunum fakat hastane hakkında kaygılarım var kısacası ne yapacağımı bilmiyorum :18:

ben lina yı denedim birkac sefer ama sukran hanımdan ve hastaneden memnun kalmadım, kimseyi karalamak istemem o yuzden nedenlerini yazmıyorum ozel mesaj atan arkadaslara izlenimlerimi soylerim

ben lina yı denedim birkac sefer ama sukran hanımdan ve hastaneden memnun kalmadım, kimseyi karalamak istemem o yuzden nedenlerini yazmıyorum ozel mesaj atan arkadaslara izlenimlerimi soylerim

merhaba ankadilara,
bende defalarca doktor ve hastane araştırdıktan sonra lina(şükran hnm) ve hrs de karar kılmıştımki sizin mesajınızla yine dumur oldum:KK43:

denedim ama özel mesaj atamıyormuşum,eğer siz bana mesaj atarak nedenlerinizi anlatırsanız yada burda üstü kapalı bahsedersenixz çok sevinirim..

ya kızlar ben hastane konusunda cok ama cok kararsız kaldım bılgı hastanesı selcuk beymı yoksa 29 mayıs hulya hn . mı?

ya kızlar ben hastane konusunda cok ama cok kararsız kaldım bılgı hastanesı selcuk beymı yoksa 29 mayıs hulya hn . mı?

canım kesinlikle gürgan klinik. sağlık güvencen nedir bilmiyorum ama sağlık sorunun da nedir bilmiyorum ama adam akıllı bi tedavi ve bebek istiyorsan durma git derim faydasını göreceksin allah izin verirse.
rahmimde perde olduğu söylendi yurt dışındaki seyahatimde rahim filmi çekild, herşey normaldi tüpler açıktı ama nedense 5 yıldır gebe kalamamıştım adet düzensizliğimde vardı. neyse filmi çeken dr uzatmaları oynamak istedi ama ben onunla devam etmek istemedim tedavime. ve türkiyeye döndüğümde yaşlı bi kadın doğum doktoru bana ' senin durumun çok özel ve hiç durmadan türkiyede sana 2 isim önerebilirim demişti 1.i istanbulda sezai şahvey- 2.si ankarada timur gürgan dedi. ve bize ankara yakın geldi 2. gidişimde bana histereskopi uygulandı. septumu yani perdeyi alamadılar ama rahimde polip gözlenmişti alabildiklerini aldı doktor. işlem sonrasında ağrım sızım oldu her uyandığımda kıyameti kopardım beni uyuttular 3 kez 3-4 saat uyutuldum ve uyandım hemen arabamıza binip evimize gelmiştik 8-9 saat süren yolculuktan sonra. hiçbir sorunum olmadı. çok az kanamalar dışında. 1 aay sonra tekrar laparaskopi için gelmem istendi ama ben 5-6 ay ertelemek istedim ve gitmedim. 4 ay sonra tesadüf sonucu 2.5 aylık hamile olduğumu öğrendim ve günlerce ne ben ne eşim inanamadık ilk hafta hergün farklı hastanelere ve farklı doktorlara gidip bebeğimizi izledik ultrasonda. allaha şükürler olsun şimdi hamileliğimde 6. ayıma girmek üzereyim.
rabbimden herkese yaşatmasını istiyorum ve hergün dua ediyorum tüm isteyen annelere.
git canım git belki sende ordan bulursun dermanını.
dualarımda olacak tüm isteyenler ve sen.

evet tımur beyı duydum saglık guvencem ssk ama bana cok pahalı gelıyor ucretler sanırım 220tl ydı tımur beyın muayne ucretı , ben 11haftalık hamıleyım ama doktora bır turlu karar veremedım

Selamlar, ben iki doğumumu da güven hastanesinde yaptım, obsesif bir şekilde araştırmıştık allah korusun herhangi bir sıkıntı durumunda bebekle ilgili en gelişmiş yoğun bakıma sahip özel hastane güven hastanesiymiş. Çok da memnun kalmıştım, diğer özellerde otel hizmeti anlamında kusursuz dediler ama önemli olan tıbbi desteğin de kalitesi. Doktorum da Şengör Emanetoğlu idi, çok severim kendisini.Sevgiler, tecrubeli anne olarak her türlü sorunuza destek olabilirim.Sevgiler kolay doğumlar

Sinem GÜVEN ANKARA
bebek-doğum-çocuk fotoğrafçısı
Sinem Güven ile En Özel Anlarınız Bir Masala Dönüşsün

Selamlar, ben iki doğumumu da güven hastanesinde yaptım, obsesif bir şekilde araştırmıştık allah korusun herhangi bir sıkıntı durumunda bebekle ilgili en gelişmiş yoğun bakıma sahip özel hastane güven hastanesiymiş. Çok da memnun kalmıştım, diğer özellerde otel hizmeti anlamında kusursuz dediler ama önemli olan tıbbi desteğin de kalitesi. Doktorum da Şengör Emanetoğlu idi, çok severim kendisini.Sevgiler, tecrubeli anne olarak her türlü sorunuza destek olabilirim.Sevgiler kolay doğumlar

Sinem GÜVEN ANKARA
bebek-doğum-çocuk fotoğrafçısı
Sinem Güven ile En Özel Anlarınız Bir Masala Dönüşsün

merhaba dogumunu nasıl yaptın acaba ? bıde mumkunse fıyatlar ıle ılgılı bılgı verırmısın ssk lıyım ben dogum falan ne kadara gelıo orda

Ufuk üniversitesi ankaradakine giden varmı recai pabuçcuya memnun olan yazabilirmi?

mrb arkadaşlar 29 haftalık hamileyim.doktorum medicana dan Mehmet Öztürkmen.çok ii bi doktor herkese tavsiye ederim.çok ilglili ve sorduğunuz her soruyu detayına kadar açıklıyor.ayrıca telaşlandığınız her konuda içinizi acayip rahatlatıyor.umarım en sonuna kadar böyle gider.

merhaba arkadaşlar bende bayındır hastanesine yani söğütözündeki bayındır hastanesine gidiyorum.levent bey doktorum.şiddetle tavsiye ederim.hastasıyla yakından ilgilenen ve içinizi her konuda rahatlatan bi doktor

Bende güven hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum DR.ASLI YÜCETÜRK tanıyan varmı acaba ondan randevu aldım normal doğumcu mu yoksa sezeryancımı bilgisi olan varsa lütfen cevaplasın teşekkürler şimdiden. Bu arda doğum fiyatları şöyle özel gidilirse tabi;sezeryan doğum:4950 tl epedural normal doğum:4450 tl normal doğum:4100 tl. muayene ücreti:230 tl. odalar çok güzel otel gibi çalışanlarda çok tecrübeliymiş bilginize

Son düzenleme:
X