Tüp Bebek Merkezleri anadolu yakasında umut tüp bebe merkezi hakkında bilgisi olan varmı?

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6
benim jinekoloğum umut tüp bebe merkezini öneriyor fakat ben burası hakkında pek bilgi aladım bu merkez geçen sene açılmış burada tedavi gören arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirima.s.

ben orda tedavi görüyorum. bu klinik geçen sene kurulmasına rağmen alman hastanesinin yani mustafa bahçecinin bir uzantısıdır. tüm kadro bahçecinin kadrosudur. kliniğin başındaki doktor enver kurt benim doktorum. ben memnunum ve tavsiye ederim. embriyologları ve laboratuarları çok iyi. embriyo dondurma ve çözdürme alanında türkiyenin en iyi kliniği olduğu söyleniyor. kadrosu güler yüzlü, fiatları makul, hekimleri ise aklı başında......inşallah umutların orda gerçek olur......

ben orda tedavi görüyorum. bu klinik geçen sene kurulmasına rağmen alman hastanesinin yani mustafa bahçecinin bir uzantısıdır. tüm kadro bahçecinin kadrosudur. kliniğin başındaki doktor enver kurt benim doktorum. ben memnunum ve tavsiye ederim. embriyologları ve laboratuarları çok iyi. embriyo dondurma ve çözdürme alanında türkiyenin en iyi kliniği olduğu söyleniyor. kadrosu güler yüzlü, fiatları makul, hekimleri ise aklı başında......inşallah umutların orda gerçek olur......
kafamçokkarıştımrb canım bir sakıncası olmazsa fiat hakkında bilgilendirirmisin tatlicadiarzubende şu an araştırıyorumdaa.s.a.s.

teşekkür ederim sen şuan hangi aşamadasın ilk denemenmi

"" "RÜYA MELEĞİM VE MELEK OĞLUM"
Bende ocakta başlıycam oraya, aradığım doktor orada çalıştığı için oraya gittim, doktoru iyi diye bildiğim için ama merkez hakkında bi bilgim yoktu, burdaki arkadaşlardan LAZKIZI 'da sanırım orda yaptırdı ve bebeklerinin ikiz olduğunu yazmış, onu duyunca daha çok güven geldi, ben bir ay önce ufak bi operasyon geçirdim orda, tüpbebekte kampanya vardı ilaçlar dahil 4.000.-YTL ymiş ekstra hiçbirşey ödemiyosunuz dediler, kampanya bittiyse bilmiyorum.

"" "RÜYA MELEĞİM VE MELEK OĞLUM"
Bende ocakta başlıycam oraya, aradığım doktor orada çalıştığı için oraya gittim, doktoru iyi diye bildiğim için ama merkez hakkında bi bilgim yoktu, burdaki arkadaşlardan LAZKIZI 'da sanırım orda yaptırdı ve bebeklerinin ikiz olduğunu yazmış, onu duyunca daha çok güven geldi, ben bir ay önce ufak bi operasyon geçirdim orda, tüpbebekte kampanya vardı ilaçlar dahil 4.000.-YTL ymiş ekstra hiçbirşey ödemiyosunuz dediler, kampanya bittiyse bilmiyorum.

sağol canım verdiğin bilgiler biraz içimi rahatlattı umarım umut tüp bebe umutlarımızın yeşerip çiçeklerimizin açmasına yardımcı olura.s.

İnşallah arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olsun, ayrıca "kafi" doğru söylemiş Mustafa Bahçecinin kuruluşlarından biriymiş burası, benim gideceğim doktor memorial hastanesinden oraya geçti. Gerçi sonuçta herşey Allahtan hakkımızda hayırlısı olsun.:emir_bebek:

X