Genital bölge temizleyiciler

lacrimosa

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2007
1.230
885
:emir_bebek:slm kızlar, giç bir sorun olmadıgı halde genital bölge temizleyici kullanan var mı ? . avon da böyle bir ürün var bugune kadar kullanan arkadaslarımdan her hangi bir şikayet duymadım ama doktorlar zararlı olabilecegini de söylüyo.. zararını gören var mı acaba?

:emir_bebek:slm kızlar, giç bir sorun olmadıgı halde genital bölge temizleyici kullanan var mı ? . avon da böyle bir ürün var bugune kadar kullanan arkadaslarımdan her hangi bir şikayet duymadım ama doktorlar zararlı olabilecegini de söylüyo.. zararını gören var mı acaba?

genital temizliyicileri kullanmanın bi zararı olduğunu duymadım, akıntım olduğu için bana da vermişti doktor bi ara, sürekli değilde haftada bir kere falan kullanmak iyi bence ama avondan falan değil eczaneden almanı tavsiye ederim

Temizleyicilerin zararlı olduğunu hiç duymadım ama sabunla genital bölgeyi temizlemenin enfeksiyona sebep olduğunu çok duydum.

Bır sorun yoksa bence de kullanma. Bi arkadaşım mantar olmuştu, biryerden duymuş bir temizleyici almış. Mntardan kurtulana kadar neler çekti.

dr. vermişti bana moos diye bir marka....
avonunkini de kullandım,ama hiçbir etkisi yok..kullanırsan moos yada seba med tavsiye ederim

ben oriflamenin kullanıyorum şu ana kadar bir şikayetim yok... insana temizlenme hissi verdiği için memnunum açıkçası...

Ben De 1-2 Senedir Avonun Temizleme ürününü Kullaniyorum.hiç Rahatsizliğim Olmadi.bence Bi Zarari Yok.çünkü O Jeller O Belge Için üretilen özel ürünler.

canım bence doktor vermedigi sürece kullanmayın bu tür temizleyicileri
ablama doktor o bölgenin kendine has savunma mekanizması oldugunu ve bu tür bir ürün sürekli kullanıldıgında bu savunma mekanizmasına zarar verecegini söylemşti

yani bölge kendi savunma mekanizmasını yitirip sürekli bu kullandıgınız ürüne bagımlı hale geliyor

slm canım ben kullandım ve hala kullanıyorum ve şu ana kadar hiç bi sorunla karşılaşmadım bende avonunkini kullanıyorum ama şunu belirteyim eğer hassas bi cildin varsa dikkat etmeni önerebilirim

Hoşçakal

bende avon ürününü kullanmıstım ama bana alerji yaptı.Bence duş jelleriyle yüzeysel temizlik en iyisi cünkü genital bölgenin kendini temizleyen bir yapısı var onu bozmamak lazım bozulursa buda mantara neden oluyor bunuda unutmayın :KK66:

benimde sorunum yok ama haftada 3 kere falan kullanıyorum.
şimdiye kadar bir zararını görmedim.ama uyduruk markaları kullanmayın..

bir önemli nokta da o bölgeyi tüğlerden uzuak tutmak aşırı tüğlü bölgeler sorun daha çok olur

bende çok uzun yıllar avon temıleyeıcı kullandım ve cevremedkılerde kullandı hıcıbr sıkayetımız olmadı bı sorun olacagını sanmıyorum evlendıkten sonrada sebame dkullandım oda ıyı gıbı ondada bır sorun olmadı canım bence ıcın rahat olsun

numismed intim likit var eczanelerde satılıyo ben bir ara kullanmıştım her duşta kullanabilirsiniz

X