Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gözaltı kapatıcısı

kızlar maybelline affinıtone kullandım göz altlarımda yağ bezesi yaptı ne yapabilirim::emir_bebek:

1 yıldır bende onu kullanıyorum çok ta memnunum,ama sen değiştir senin cildine yağlı gelmiş tatlım,o yağ bezeleri içinde krem var sanırım ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama küçük küçükse zamanla geçiyor

kızlar makyaj bazı kullanan var mı kullanmak gerekiyormu sizce

Mac Pro Longwear Concealer kullanıyorum. Memnunum ama yapısının çok ağır olduğunu ve ciltte kuruduğunu düşünüyorum. Gözaltı bölgesi için fazla ağır yani. Mesela geçenlerde elimin üstüne sıktım, 5 dk kalmış öyle, bildiğin kurumuştu. Longwear kullanıp böyle düşünenler var mı aranızda?

Hala istediğim gibi bir kapatıcı bulamadım. :KK43:
Bobbi Brown'da dahi bana uygun kapatıcı yoktu. :KK5:

Ya böyle hem %100 kapatan hem de saglikli bisey yok mu :KK43: ben kapatici sürdüğümde makyajı temizledikten sonra daha bı morarmis geliyor o yüzden pek suremiyorum :KK70:

ben deborah kullanıyorum göz altı kapatıcısı bitkisel bi marka sonuçta daha güvenilir...

Bourjois healthy mix concealer kullanıyorum çok çok memnunum doğal aydınlık veriyor ve çizgilere dolmayan tek kapatıcı budur benim için şiddetle öneriyorum :)
Gözlerinizin altı aşırı mor değilse tabikide.

Bourjois marka concelaeri tavsiye ederim kapatıcılığı başarılı ve maske gibi durmuyor.Uzun sürede cildinizde kalıp uçmuyor.

X