Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gözaltı kapatıcısı

E

EU1

Ziyaretçi
mrb arkadaşlar göz çevresi için kapatıcı arıyorum fondöteni sürüyorum olmuyo ayrıca göz çevrenize sürmeyin kapatıcı kullanın diyolar öyle çok marka varki kararsız kaldım almamda lazım lütfen memnun kaldığınız ürünleri yazarmısınız... şimdiden teşekkürler

Max Factor Ve (avon Un Açik Tondaki) Kapaticisi Oldukça Iyi

pastel..menunum 3 yıldır kullanıyorum..3 farklı tonu var..

lancome effacernes kullanıyorum oldukca kapatıcıa.s

Bende bunu almayı düşünüyorum canım yaaa. Max factor kullanıyorum şuan ama çok sert.

Bu tüpte olan dimi?

Nasıl memnunmusun? Bir tüp ne kadar süre gidiyor bir de? Ben hemen her gün kullanıyorum da...

cnm evet tüpte olan,15 ml var içinde dolayısıyla bayagı bi gidiyor cnm,ben her gün kullanmıyorum o yuzden uzun zmndır kullanıyorum ama sen her gün kullanırsan tahminim 3ay fln dayanıryerimseniben

carmina kullanıyorum.hem bütçeme hem cildime uygun.tavsiye ederim..

canım sana tavsiyem avonun ıvory föndetenini sür cildine göz altınada maybelıne ın lıght beıge sını sür derim.Ben gercekten de cok memnunum ki benim göz altlarım bıraz koyu ve ıcerı cokuk..

kesinlikle max factor kullanmanı tavsiye edebilirim. bütün kapatıcıları kullandım ama maxfactor kadar kapatan yok. eğer benim gibi buğday tenliysen medium kullanmanı öneririm

göz altı kapatıcısını fondoten üstüne mi sürüyorsunuz yoksa makyaja başlamadan önce fondoten altınamı

Ben makyaja başlamadan sürüyorum, zaten göz altına fondöten sürmüyorum.

göz altı kapatıcısını fondoten üstüne mi sürüyorsunuz yoksa makyaja başlamadan önce fondoten altınamı

kapatıcı kullanıyorsan göz altına fondoten sürmene gerek yok.. ama ben böyle olsun istiyorum diyorsan önce kapatıcı sonra fondotena.s
ben verita kullandım kapatıcı süper birşey benim göz altımda morluk var ve gerçekten kapatıyor işme yarıyor benim....

göz altına kapatıcı alacaksan mutlaka çok ince yapılı olsun çünkü ilerleyen saatlerde çizgi çizgi olur ve göz çevreni çok çabuk yıpratır. önereceğim bi kaç marka var.guarlin --ysl---benefit---laura mercier--make up forever. mutlaka bunlardan birini dene. guralin ve ysl nin kalem içinde olanları var süper ince ve doğal kapatıyo su gibi oluyor göz altıa.s.

bu arada geçenlerde cecilin aldım ucuz bişey beyaz tüp içinde ucunda sünger var,clinique ile aynı hatta daha güzel onu da tavsiye derimyerimsenibena.s.

kızlar ya biz resmen kazık yiyoruz ya.. yabancı sitelerde avonun max factorün lorealin falan ürünleri acayip ucuz... bizim burda onlara verdiğimiz parayla yurtdışında en kaliteli markalar alınır. en basiti geçen mac da far sordum sonra yabncı sitede fiyatı yarı yarıyadı...avonda öyle 1 dolar falan rujları amerikada .. ne kadar şansızız yahu

bende channeller var pudra ve fondoten ama duzgun kapatmıyor maybelline köpük fondoten de var hepsini o anki isteğime göre sürüyorum ben bir de pudra ama işte kapatmıyor dediğim gibi kapatıcı sürünce de sanki yanlış zararlı bir şey sürüyormuşum gibi geliyor kullanmıyorum . göz altını ince bir krem gibi kapatıcıyla kapatayım deyip fondoten sürüyorum zararlı ama ne yapalım işte lazım :uhm:

loreal kullanıyorum harika bi kapatıcı bazı kapatıcılar çok kötü duruyo adeta panda gibi oluyo insan ama loreal çok hoş çok doğal duruyo.kesinlikle tavsiye ederim.

X