Yüzdeki sarkmalar ve çizgiler için hangi ürünü tavsiye edersiniz?

bir yerde okumuştum ve uyguladım hakikaten iyi sonuç verdi her akşam yapıyorum. ısırganotunu demleyip yüzümü siliyorum tavsiye ederim çok güzel oluyor.

yeşilçay tüket bol bol...
ayrıca demlediğin yeşilçayi buz kalıplarına dök buzluğa koy
akşam-sabah yüzünde gezdir masaj yaparak...
buz kalibi olayını yeşil çay yerine ısırganotu suyu yahut sulandırılmış gül yağı kullanarak da deneyebilirsin yerimseniben

hazır ısırganotu çayları var onları da kullanabilirsin.ama sana önerim bol bol c vitamini ve e vitamini içeren gıdalar al.ve de kara üzüm çekirdeği.Bu bahsettiğim gıdalar sadece yüzündeki sarkmaları değil,vücudundaki sarkmaları da önler.ayrıca her gün yüzünde buz kalıbı gezdirirsen cildin sıkılaşır.

hazır ısırganotu çayları var onları da kullanabilirsin.ama sana önerim bol bol c vitamini ve e vitamini içeren gıdalar al.ve de kara üzüm çekirdeği.Bu bahsettiğim gıdalar sadece yüzündeki sarkmaları değil,vücudundaki sarkmaları da önler.ayrıca her gün yüzünde buz kalıbı gezdirirsen cildin sıkılaşır.

tesekkür ederim dolores en kısa zamanda bunları uygulayacağım

arkadaşım yapman gereken çok basit 1 yumurtanın akını köpürene kadar iyice cırpıyosun yüzüne sürüyosun kuruduktan sonra yıkıyosun. fırsat buldukça yap. cok cok cok etkili hemen etkisini görürsün zaten. tabi istersen buna buz kalıplarınıda kliyebilirsin ama ben ısırgat otu değil soda koyuyorum buz kalıplarına ve cilt misssssssssssss harika oluyor :KK66: dene

X