Ceviz Suyu ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ceviz suyu gerçekten işe yarıyor arkadaşlar
benim uzun süredir kilo vermem durmuştu, bunun sayesinde tekrar hızlandı ve vücudumda incelme olduğunu hissedebiliyorum
kemiklerimi daha çok hissetmeye başladım
ve göbeğimdeki şişlik bir nebze de olsa indi
sadece bununla değil tabii yediklerime de çok dikkat ediyorum
2 haftadır düzenli yapıyorum ve faydasını gördüm tavsiye ediyorum

Annem kolestolü çıktığında kullanmıştı 2 ayda çok kilo verdi her gören şaşırdı. Diyet yaptı haliyle yedi yine herşeyden ama dikkat etti öyle söyleyeyim. Kolestrolü düzeldi tatlı falan yemedi çok. Spor da yapmadı. Bende aa diyet ne çok işe yaradı diyodum meğerse ceviz suyuymuş sebebi. Kadın birden süzüldü fark edilir derecede. Bende 4 gündür uyguluyorum. Daha tartılmadım. Boyum 180 66 kilo falanım bu arada.

Merhaba arkadaşlar ceviz suyunu tek başına yapıp kafanıza göre beslenirseniz ise yaramaz malesef.. bir uzmana danisip diyet listesi oluşturun.. ben 2 gündür yapıyorum diyetisyen listemde var artık kulaktan dolma şeylere ümit bağlamıyorum çünkü onlar en fazla 5 kilo filan fazlası olanlarda etkili !!! Ve sağlığa çok zararlı 1 ver 3 al oluyor ne İsveç ler denedim ne lahanalar hep geri aldım ama bu sefer diyetisyen eşliğinde veriyorum sizede tavsiyem bir uzmana danışın lütfen sağlığınız çok önemli çünkü..

Birde illa deniyecegim derseniz cevizi taze kırıcaksınız ve ceviz in kabuğunun içindeki o kara perdeleri filan komple atılacak..
Yani dış kabuk hariç içindeki herşey..
Ve 2 tane ceviz olucak..
Sabah yemekten 1 saat önce icilecek..
Wc ye güzel çıkartıyor bağırsakları çalıştırıyor.. Bunun yanında güzel beslenir demir vitamin protein yani vücuda lazım olan bütün vitaminleri besinlerinizden alırsanız en az 3 maksimum 5 kiloya kadar verdiriyor.. ama bu maksimum diyetisyen listesiyle geçerli malesef..

herkes farklı söylüyor
en dıştaki sert kabuğu atıp kahverengi ince kabukla mı suya bırakacağız
yoksa o ince kabuğu da soyacak mıyız

X