Ceviz Suyu ile Zayıflama Deneyimlerimiz

sudan çıkan cevizide yiycekmiyizki aç karnınamı içicezki

soğan suyuyla bunu denemk istedim birden

pamuğum cevizi de yiyeceksin suyu da içeceksin .muzaffer kuşhanın diyetlerinde sabahları 1 ceviz içi olur zaten .diyette kabızlığı engelliyor.bir de kadınlar için ceviz yağı çok faydalı.mehmet öz öyle diyor

Kolesterole ceviz suyu

PROF. DR. MUHARREM COŞKUN
PROF. Dr. Muharrem Coşkun da gerekli gereksiz ilaç kullanımına karşı. Türk Kalp Vakfı Kalp ve Damar Hastalıkları uzmanlarından Prof. Dr. Muharrem Coşkun, uzun yıllardır bazı hastaların keten tohumu veya ceviz suyunun kolesterol düşürücü özelliğinden bahsettiklerini anlatıyor. Cevizi suda bekletip suyunu içen ya da keten tohumu tüketen hastaların kolesterollerini bu yöntemle düşürdüklerine şahit olan Coşkun da ilaç kullanmaktan hoşlanmayan hastalara bu yöntemi öneriyor. Eğer bu yöntem istenen sonucu vermezse ikinci adım olarak hastadan ilaç kullanması isteniyor.

bende bilgi vereyim kızlar kolay gelsin

tulipbs cevizin sert kabugu soyulacak bir bardak suya konulup sabah ac karnina icilecek

adın hatırlamıyoorum ama aslında kolesterol için olup ama zayıflatan bir ilaç mı bitkiselmi bişey vardı hatta almak için kendine ortak arayan bi arkadaş açmıştı topiği heralde o mantığa göre ceviz suyuda zayıflatabilir ben deniyorum bakalım

yok canım alamadım .yarın alalım pazar başlayalım.bayrama 75 olmam lazım.65 olursam deri mont alacağım kendime.inşallah.taktım bu aralar deriye ama bu kilolarla yakışmaz ki.

yok canım alamadım .yarın alalım pazar başlayalım.bayrama 75 olmam lazım.65 olursam deri mont alacağım kendime.inşallah.taktım bu aralar deriye ama bu kilolarla yakışmaz ki.

tamam pazar günü sabah başlayalım
yakışır niçin yakışmasın sen de 70 olunca alırsın 5 kilo da az değil hem böyle daha çok motive olursun canım

sağol tulipscim .70 olunca beden kitle endeksim normal sınırlara geliyor.25 civarında olacak.bakalım hedef bu umarım ulaşırım

Her topicte farklı bir şey, ceviz suyuyla zayıfla,sogan suyu,lahana suyu,pirinç lapası,onun suyu bunun lapası... vs vs
bunların hepsi sadece vucuttan kısa süreliğine su atar buda zararlıdır. çünkü organlarınızın ve cildinizin bu suya ihtiyacı var..

Her topicte farklı bir şey, ceviz suyuyla zayıfla,sogan suyu,lahana suyu,pirinç lapası,onun suyu bunun lapası... vs vs
bunların hepsi sadece vucuttan kısa süreliğine su atar buda zararlıdır. çünkü organlarınızın ve cildinizin bu suya ihtiyacı var..

tamam vücuttaki fazla suyu atıyor ama bunun yanında zayıflamaya da destek veriyor bu arada attığın suyu yerine koymak gerekiyor mutlaka 10 bardak su içmek lazım en az:kahve:

doğru herkesin bünyesi farklı be bünyeler farklı besinlere farklı tepkiler veriyor herkeste aynı etki yacak yada aynı yan etki yapacak diye birşey yok

uygularken bilinçli ve dikkatli olmak gerekiyor kişi kendisi bekirleyecek hangisi bünyesine faydalı hangisi zararlı

tulipscim eşim ceviz içini getirdi.sabah başlayalım .ben 3 de kapatıyorum ağzımı .bişey yemek yok.yiyince sonra çok canım sıkılıyor.

tulipsim nerelerdesin.bn sabah aç karnına ceviz suyumu içtim .üstünede ıslanınca taze ceviz gibi olmuş olan cevizimi yedim.özellikle cevizin tadı hoş su da içilebilecek bişey.namaza kalktığımda içmiştim . 2 saat sonra bağırsaklarımı hemen çalıştırmış.kabızlık şikayeti olanlar denesin derim.

ya aıma geldi bişey dicem.hani bi arkadaş demişti ya dış sert kabuğı biraz çatlatılık dış kabukla atılcak suya die annemde içini kırıyodu am içnde hani cevizn ortasında bişey var ya onunla birlikteatıyodu sonra içerken onu çıkartıp suyu içiyo cevizide yiyodu.ööle iyiymiş ama bne şaırıdm doğrusu hangisini yapcas die.sağlam kaynaktan nasıl ulşacaz bu bilgiye acep?

kızlar deneyen var mı nasıl.benim bağırsakları güzel çalıştırıyor başka etki şimdilik yok.

kızlar deneyen var mı nasıl.benim bağırsakları güzel çalıştırıyor başka etki şimdilik yok.

bende de bağırsakları çalıştırması haricinde henüz birşey yok belki zayıflama ile olan etkisini zamanla gösterecek, bu arada suyunu içtikten sonra cevizi yeme kısmı çok güzel

X