Ceviz Suyu ile Zayıflama Deneyimlerimiz

slklyc

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007
12
5
Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim sizinle bildiğim birseyi paylaşmak istedim.
ceviz suyuyla zayıflama ben 2 haftadır deniyorum.midem biraz indi.İşe yarıyor
tanıdıklarımda kilo verenler baya var.

Yapışı:1 bütün ceviz için akşamdan bir bardak suya koyun sabah aç karnına suyu için hem bağırsakları çalıştırıyor ve kabızlığada iyi geliyor aynı zamanda kolestrolüde düşürüyor.

arkadasım bu konuda daha acıklayıcı bılgı versen dıyecem
merak ettım....a.s.
cevız kırılmış kabuksuz olacak sanırım .....?:eek:
ne kadar kac gün ...?

kabugu soyulmus 1 adet butun cevizi bir bardak suya koyulup sabah ac karnina iceceksiniz istedigin kadar uygulaya bilirsiniz.

kabugu soyulmus 1 adet butun cevizi bir bardak suya koyulup sabah ac karnina iceceksiniz istedigin kadar uygulaya bilirsiniz.

içinin ince kabuğunu da soyacak mıyız
sen ne kadar sürede kaç kilo verdin bu şekilde veya ortalama kaç kilo veriliyor 1 haftada

zararı olmayacağını düşündüğüm herşeyi deniyorum bir de bunu denerim bundan da eksik kalmamış olurumsırnaşık şey

cevizin uzerindeki kabuk soyulmacayak zaten suda kalinca taze ceviz gibi olacak tadida guzel ben 1 haftadir yapiyorum tartilmadim ama kilo verdigime eminim komsumun annesi bununla 1.5 ay gibi bir zamanda 5 kilo vermis

denemeye başlayan arkadaşlar lütfen gelişmeleri buraya yazarsa sevinirim ben de ceviz alınca başlayacağım

evet arkadaşlar ben de kolestrol düşürdüğü için içildiğini duymuştum..kanın içindeki kötü yag seviyesini azaltıyormuş..ama bence de bir denemek gerek...en yakın zamanda ceviz alıp başlıyorum ben de=))

cok ilginc geldi peki o tanıdıgınız 1,5 ayda 5kg veren kiside kolesterol hastalıgı varmıydı cünkü kolesterol hastalıgı olanlar yasaklı gıdaları keserek cok kilo veriyorlar bunu bizzat kendi annemden biliyorum.Yani diyet gibi biseyler falanda uyguladımı?

benim annemde yapıyo bunu ama kolestrol için.bende suya koymasamda sabahlar mutlaka bir bütün ceviz yiyorum bakalım bundan sonra suya koyalım.kaybedecek bişey yok sonuçta.mantıksızda değl sonuçta vücutta yağın azalmasına sebep oluyo demekki!

cevizin uzerindeki kabuk soyulmacayak ben 1 haftadir yapiyorum tartilmadim ama kilo verdigime eminim komsumun annesi bununla 1.5 ay gibi bir zamanda 5 kilo vermis

hayir bu kisinin koletrolu yok bende ozellikle sordum cevizin suyunu icin cevizide yiyin

bende bunun kolesterol için olduğunu biliyordum yalnız yapılış şekli farklı benim bildiyimin.ceviz kırılmayacak ama her iki yan ucundan delik açılacak(bıçakla olur)o şekilde suyun içine bırakılacak akşamdan.sabah suyu içilecek ve ceviz yenilecek.farkı nedir bilmiyorum bunun diyerinden ama yazmak istedim.belki kabuğununda bir faydası vardır.bunu yapan kişiyle birebir konuştum ve 1.5 yıldır devam ettiyini söyledi.bilgi olarak aklınızda bulunsun.

bende bunun kolesterol için olduğunu biliyordum yalnız yapılış şekli farklı benim bildiyimin.ceviz kırılmayacak ama her iki yan ucundan delik açılacak(bıçakla olur)o şekilde suyun içine bırakılacak akşamdan.sabah suyu içilecek ve ceviz yenilecek.farkı nedir bilmiyorum bunun diyerinden ama yazmak istedim.belki kabuğununda bir faydası vardır.bunu yapan kişiyle birebir konuştum ve 1.5 yıldır devam ettiyini söyledi.bilgi olarak aklınızda bulunsun.

şimdi sert kabuğu soyulacak mı soyulmayacak mı anlamadım:uhm:

tulipscim ceviz içini suya koyacaksın.bende denemeyi istiorum .ceviz zihne de çok faydalı.birlikte mi başlasak

X