Davul fırın kullanan var mı?

C

ccerence

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ccerence
arkadaşlar fırınım şu set üstülerden turbo...begenmiyorum pogacaları falan çok kurutuyo...şu davul fırın var ya eskiler daha çok kullanırmış bildiniz mi...ondan da mı alsam diyorum kullanan var mı bi yardımcı olur musunuz :bbo:

..
..

konuyu umarım dogru yere açmışımdır kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi ccerence
Cerececiğim ben kullanmadım ama annem ve ablam uzun süre kullandılar çok da memnun kaldılar.Tabii bazıları çok iyi çıkabildiği gibi bazıları da iyi çıkamayabiliyor.

• Konu Sahibi ccerence
Cerececiğim ben kullanmadım ama annem ve ablam uzun süre kullandılar çok da memnun kaldılar.Tabii bazıları çok iyi çıkabildiği gibi bazıları da iyi çıkamayabiliyor.

peki ben nası anlıcam bunu senağlamasenağlama beyaz eşya gibi şans işi mi yoksa :bbo:

eşim su böreeee istiyooo...lokum istiyooo onu istiyo bunu istiyoo yapamıyorum...fırın kurutuyo keke falan iyi de hamur işleri için hiç işime yara mı kafamçokkarıştı
şu star tvde falan var ya her eve lazım diye bişey sabah orda gördüm 53ytl diyor acaba alsam mı kiii :uhm:

• Konu Sahibi ccerence
arkadaşlar fırınım şu set üstülerden turbo...begenmiyorum pogacaları falan çok kurutuyo...şu davul fırın var ya eskiler daha çok kullanırmış bildiniz mi...ondan da mı alsam diyorum kullanan var mı bi yardımcı olur musunuz :bbo:

..
..

konuyu umarım dogru yere açmışımdır kafamçokkarıştı

cnmcım aynı dert bendede var benım fırında ıyı pişirmiyor servıse gıtdı geldı degıst bende dusunuyorum davul fırın benım annem teyzem hala kullanır cokda guzel pişiriyor allahdan ısteyımde mısafır pasta derdı yok ondan suan fırınla cok muhattap olmuyorum

• Konu Sahibi ccerence
bizim evde fırın var annem hiç kullanmaz davul fırından da şaşmaz iinde herşeyi rahatlıkla pişirebiliyor. kesinlikle tavsiye ederim.....

• Konu Sahibi ccerence
cnmcım aynı dert bendede var benım fırında ıyı pişirmiyor servıse gıtdı geldı degıst bende dusunuyorum davul fırın benım annem teyzem hala kullanır cokda guzel pişiriyor allahdan ısteyımde mısafır pasta derdı yok ondan suan fırınla cok muhattap olmuyorum

Şeniz ben de evdeyim iş arıyorum şimdi işe girene kadar evde oyalanıyorum işte kafamçokkarıştı ( hoş bu gidişle iş bulamıcam belli oldu senağlamasenağlama)

off görümcemin var baya eski bişiy davul fırın sanırım kayınvalidemlerinki o..tühh bilseydim çökerdimmmtatlicadiarzu geçen pogaca yaptım kurabiye gibi yaptı...

• Konu Sahibi ccerence
rica etsem evlerinizdeki markaların davullarını yazar mısınız...
...
...

hahhaaaa yani davulların markasını :KK70:

• Konu Sahibi ccerence
ya valla onların markaları var mı ben bilmiyorum bee gri renkte oluyo
bizimki öyle ama işte markasını bilmiyorum :)

• Konu Sahibi ccerence
ya valla onların markaları var mı ben bilmiyorum bee gri renkte oluyo
bizimki öyle ama işte markasını bilmiyorum :)
ben de markası var mı emin olamadım ama görümcemde ki açık yeşil..her eve lazımdaki borda..seninki gri... :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bak onların renklileri de var resmini ekliyorum buradaya canım gri olana benziyor bizimkisi de
images
bizim ki bunun gibi işte yerimseniben

kardeşler ben bikaç yıldır şu resimdeki gibi bidavul fırın kullanıyorum.adını bilmiyorum ama onların hepsi aynı.mayalıda,kurabiyede fena değil ama mesela kalıpta kek kesinlikle olmuyor.dışı yanıyo içi çiğ kalıyo.oyüzden kekide tepside yapıyorum .hernekadar görüntü sevdiğim gibi olmasada. bide devamlı başında durucan.çok kızarsa heran içindekiler yanabilir.sevgiler.

kardeşler ben bikaç yıldır şu resimdeki gibi bidavul fırın kullanıyorum.adını bilmiyorum ama onların hepsi aynı.mayalıda,kurabiyede fena değil ama mesela kalıpta kek kesinlikle olmuyor.dışı yanıyo içi çiğ kalıyo.oyüzden kekide tepside yapıyorum .hernekadar görüntü sevdiğim gibi olmasada. bide devamlı başında durucan.çok kızarsa heran içindekiler yanabilir.sevgiler.
cvplarınız için teşekkür ederim...

o zaman şöyle yapayım mı...kek pasta türü için bu evdeki turbo mu kullanıyım...hamur işleri için de davul alayım mı..

ccerence aynen sana katılıyorum bence de öyle yap canımmm

davul fırınların termostatlı olanları varmıs bilginize
ben kullanmadım aa birde fırında kuruyan börek ve mayalı hamurları fırından cıktıktan sonra fırcayla su sürün ve üstünü bir bezle kapatın yumusuyor
arada yumusaklıgını kontrol edinki cok yumusamasın bunu yaparken tepsiniz bir ızgara üstünde olursa altı hamur gibi olmaz

bende davul fırın kullanıyorum börek ve baklava gibi hamur işlerini çok güzel pişiriyor gayet memnunum sadece kek olayında sıkıntı yaşıyorum

bende davul fırın kullanıyorum börek ve baklava gibi hamur işlerini çok güzel pişiriyor gayet memnunum sadece kek olayında sıkıntı yaşıyorum

canım markası var mı bunların seninkinin rengi nedir? bi de fiyat 53'e buldum her eve lazımda normal mi acaba?

canım bence magazalarda daha uygun fıyata bulabılırsın ıyıce arastırmadan alma bence :KK66:

hayatım onlarında sıcaklık derecesi olanlar var onlardan al alacaksan kekide pişirdigin diger şeyleride kaç derecede pişirceksen onan göre ayarlarsın benim fırınımın rengi kırmızı ve çok memnunum

hayatım onlarında sıcaklık derecesi olanlar var onlardan al alacaksan kekide pişirdigin diger şeyleride kaç derecede pişirceksen onan göre ayarlarsın benim fırınımın rengi kırmızı ve çok memnunum

tamam canım eşime gece yatarken söyledim dikiş mak. ve davul fırın istediğimi o da tamam dedi..dedim her eve lazım 53liraymış h.sonu (ulus da çok satılır bunlar) ulusa bakalım ondan sonra nerden dersen alırız dedi.Şeniz
hem fikiriz senle yani :1hug: ekstre kesimi tutsaydı senin msjı da görmeden eşimle de konuşmadan almış da olabilüüüdüüümm :eek:

canım senin ki her eve lazımdakinden mi rica etsem bi bakabilir misin...seninkinin markası var mı bunlarda marka oluyor mu :bbo: yarına kadar hem fikir olalım ki pazar gidicez almaya...:hooray:

X