Çarpık Bacaklı mısınız?

ölçmem için aralık bile yokki bende bacaklarımın şekli güzel güzel olmasınada bide az kıllı olsalarmışşşşş...

aralık yok Allah'ıma bin şükür manken olcak hatundumda neyse kocacığıma yapıyorum mankenliğimi -tatlicadiarzu-

kızlar benim de ayak bileklerim çok ince çizmeyi seviyorum ama etekle ayakkabı giyemiyorum bi türlü bilmiyorum ben mi fazla abarttım ama böle hoş görünmüyo kalınlaştırmak için bildiğiniz bişey var mı????????

slm bayanlar ayak bileği ile diz arasındaki boşlulukmu acaba öyleyse benimkinde boşluk kalıyo ayak bileklerim ince bana şimdiye kadar hiç kim se çarpık bacaklı dememişti hatta çoğu uzun boylusun manken gibisin diye imreniyodu benim şimdiye kadar öyle bi takıntım yoktu eşim carpık bacaklı diyene kadar çok üzüldüm moralim bozuldu gercekten carpıkmıyım diye aklıma takılıyo hanımlar tecrübeli mutlu evliliği olan hanımlarında tavsiyelerini bekliyorum eşime kendime bağlamak için ne yapmalıyım

cnm resim koyarsan sana söyleyebilirmiyim bacak konusunda uzman oldum artık bu arada ben bu ayın 11 de bursada yaptırdım bacaklarımı yag transferı yaptırdım boşluga süper oldu resim koyarım bi ara banada fikir sölersiniz

Çarpık marpık idare ediyorum işte..
Önemli olan çaktırmamak..
Benim küçükken oturuş yanlışlığımdan kaynaklı bi çarpıklığım var o da yürürken belli oluyor..
Diğer güzel yerler onu kapatıyor boşver diyenlerdenim :)

Çarpık marpık idare ediyorum işte..
Önemli olan çaktırmamak..
Benim küçükken oturuş yanlışlığımdan kaynaklı bi çarpıklığım var o da yürürken belli oluyor..
Diğer güzel yerler onu kapatıyor boşver diyenlerdenim :)

benimde öyle bi takıntım yoktu eşim söyleyene kadar çarpık olarak bile görmüyodum herkes çok beğeniyodu fiziğimi falan başkalarına bahane bulanlar önce kendilerine baksınlar öyle değilmi haksızmıyım bayanlar erkekler kadınlarına bahane bulcaklarına kendilerine baksınlar hihoyyythihoyyyt

bence bacağı düzgünn gösteren çoraplar imal edilsin hani baldır ksmına görünmez vatka falan koysunlar en azından kışın rahat giyeriz etekleri bu fikrimi pentiye mail atıp sölicemmm çıkarın uleyyyn dicem umarım tikate alınırım

fikrini çok beğendim zihni sinir halt etmiş yanında alkisalkisalkis

penti bu çorabı üretsin koşa koşa gidip alacağım

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr bacaklarımın arasında hiç aralık yok ama fazla kilodan dolayı delikafadulden zayıflayınca nasıl olacağını merak ediyorum doğrusu :teytey:

ya abi googledan bi arama yapim dedim çarğık bacak nasıl olur diye görselleri arattım. sonuçta çıkan resimlerdeki kadınların hepsinin sütun gibi bacağı var :roflol: ben zayıflasamda çarpık değil ama sanırım cin çarpmış gibi olucak bacaklarım :roflol:

ya benim üstle ilgili bir problemim yok orası gayet birleşik ama diz kapağının altı sanki parantez gelir gibi :çok üzgünüm: eskiden paten kayıyordum sanırım bunun da biraz etkisi varmış ama gerçekten rahatsız edici senağlama ne yapabilirim sizce??

herkese mrb ...
bende alt bacaklarimdan sikayetciyim,
Allah ozene bozene yaratmis beni :) ama
bacaklar cok kotu olmasada istedigim gibi duzgun gelmiyo...
aslinda derttt etmim diorum gunah bide, ya sakat olsaydik , yada olabiliriz de ...
valla ne bilim bazen geliolar bazende gidiolar istee ...
belkide dr ile gorusebilirim bu konuyu, durumumda var yaptirabilirim aslinda
annem ve esim cok kiziyor yaa ...
supersin mankenle kiyasliosun kendini diolar hep :)
ee daha guzel olmak istiyorummmm :)
saka bi yana kendimi cok begeniyorum cok sukur allaha ...

X