Çarpık Bacaklı mısınız?

Evett.. Ben de carpik bacakliyim ama hic rahatsiz etmiyor beni bu durum. Mini de giyerim tayt da giyerim sort da giyerim, ayrim yapmam:KK9:

erkekler herseyin farkindalar bazi arkdslara sözüm kendinizi avutmayin
bir erkek sexi vucutla ütü vücut arasındaki farki, yada carpik bacakla
sütun bacak arasındaki farki göremiyorsa emin olun onda göz noksanligi vardir..
birbirinden bagimsiz iki bacaga bakti diye gereksiz özgüven depolamayin
acik olana bizde de bakarlar.

bir tanesi iki tanesi miyop diyelim,hepsi mi miyop arkadaş.:KK1:
valla kişi kendine özgüvenli olunca ufak tefek kusurlarını kimse görmüyor.kaç gündür taytla geziyorum çoook da mutluyum.beğenmeyen küçük oğluna almaz.özgüveni de o biçim depolarım.kimsenin ağrına gitmesin

selam çarpık bacaklar:KK53:
elektraya; bence seninkiler miyop degil, hipermetrop canım
yakını görebilselerdi eger arkalarina bile bakmadan kacarlardi:KK55:
birde tayt hatlari tamamiyle sergilemez ince corap gibi
mini giyicen zamanlar tayt kurtarıcın olsun
ey tayt sen nelere kadirsinnn:KK1:

anlamadığım şey dizin altı ölçülecek denmiş ama resimlerde üst çarpık.daha doğrusu açıklık var.Dizden altı boşuk olunca parantez gibi görünüm oluyor,üstü olunca adı çarpıkmı oluyor?
Çünkü ikiside farklı şeyler üstte yada altta sorunu olanlar ayrı.Mesela benim üstte sıfır aralık ama dizden aşağısı parantez.Herkes gibi yani takanlar gibi bende etek giyemiyorum.Üstte sorun olsa dizimde etek giyebilirdim.Bence üstte soun olanlar hiç dert etmesin.Kötü olan aşağısı :KK14:

anlamadığım şey dizin altı ölçülecek denmiş ama resimlerde üst çarpık.daha doğrusu açıklık var.Dizden altı boşuk olunca parantez gibi görünüm oluyor,üstü olunca adı çarpıkmı oluyor?
Çünkü ikiside farklı şeyler üstte yada altta sorunu olanlar ayrı.Mesela benim üstte sıfır aralık ama dizden aşağısı parantez.Herkes gibi yani takanlar gibi bende etek giyemiyorum.Üstte sorun olsa dizimde etek giyebilirdim.Bence üstte soun olanlar hiç dert etmesin.Kötü olan aşağısı :KK14:

hyr bnce sn üzülme :) üst bacak aralıklı olnca carpık bnce yaa..bnm üst bacagm bitişik olmdgı içn dolaysyle alt bacakta bitişk dgl.ama zayıfım diyemi bilmyrum işte..üst bacagn bitişk alt bacagn ayrk olması crpklık dgl bnce

bacaklarımı yan yana gtrnce hiçbir yerde aralk kalmıyo ne baldırlarda ne dizde nede ayakta hep kapanıyo bnmki daha anormal bişi olmasın snra :d:KK53:

hyr bnce sn üzülme :) üst bacak aralıklı olnca carpık bnce yaa..bnm üst bacagm bitişik olmdgı içn dolaysyle alt bacakta bitişk dgl.ama zayıfım diyemi bilmyrum işte..üst bacagn bitişk alt bacagn ayrk olması crpklık dgl bnce

işte oda parantez oluyor canım :KK9: Valla etek giymeyeli bayaaaaaaaa oldu.Yağ dolgusu yada silikon falan yapıyolar ama cesaret edemiyorum açıkçası.Her yaptıran mutlu olamıyor çok.Milyonlarca kere Şükürler olsun iki bacağımız var ama yaşayan bilir ne diyim ayrı bi mutsuzluk

ben benim bacaklarım çarpıkmı ney anlmadım biri bana cvp versinn :) dizden yukarı üst bacagım aralıklı altta aralıklı...zayıflıktanmıdır bu..boyum 155 kilom 44-45.36 beden giyiyorum

arkadaşlar bilekler için bi çözüm yok hatta gülben ergen bile bileklerinden şikayetçi süper bacakları olmasına rağmen

erkekler herseyin farkindalar bazi arkdslara sözüm kendinizi avutmayin
bir erkek sexi vucutla ütü vücut arasındaki farki, yada carpik bacakla
sütun bacak arasındaki farki göremiyorsa emin olun onda göz noksanligi vardir..
birbirinden bagimsiz iki bacaga bakti diye gereksiz özgüven depolamayin
acik olana bizde de bakarlar.

O değilde sexi ne abi. :KK53: seksi yazsan tamamda :KK53: Monicacım ultramarjinal yorumların beni benden aldı :KK37: :KK36:

Ya benim boyum 168,kilom 46 ve bacaklarım ince ve uzun.Bacaklarıma baktığımda düzgün görünüyorlar,yamuk durmuyorlar ama bacaklarımın üst kısmı da alt kısmı da kapanmıyor. Sınıfta da şişko br kız bana çarpık bacaklı dedi o günden beri kafayı takıyorum kendimi çirkin hissetmeye başladım oysaki herkes beni çok güzel bulur yüzüm filan güzeldir beni Azra Akın'a benzetirler biraz ama bnim saçlarım sarıya çalıyor tabi. Her neyse ben çarpık bacaklı mıyım acaba? Birkaç kişiye sordum onlar da dediler ki ince olduğun için kapanmıyor kilo alırsan kapanır dediler.Ama sınıfta benden ince bacaklı kızlar var onların üstü kapanıyoor altı kapanmıyor peki onlara ne demeli? Offf moralim çok bozuldu lütfen yardım edin!!!

Not: 15 yaşındayım.
Not 2: Ben bu resmi internetten buldum ama benim bacaklarımın şeklinin aynısı.Belki bu fotoğraf yardımcı olur.
$2009_sort_modelleri.jpg

X